Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem képes már békén hagyni? fórum

Miért nem képes már békén hagyni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. júl. 11. 14:33

:)


Az lehet...barcsak nekem se lett volna hozza szerencsem..:(

69. Sapienta (válaszként erre: 67. - Júliusi)
2015. júl. 11. 01:19
Te jó ég, Júliusi, nem semmi a sztorid! Én legalább nem tudok a nôrôl semmit, azt hiszem, ô se rólam... Még a végén rájövök, szerencsés vagyok :)
2012. nov. 25. 19:12
:)
2012. nov. 25. 15:51
Na, megszületett neki a 3. gyerek, remélem,lesz már mivel lekötnie magát:)
2012. szept. 7. 11:00
El ne kiabáljam, de nyugi van,kop-kop-kop-(kopogás fán 3x)azóta.
2012. máj. 28. 19:59
Remélem leáll most már. Üzengetni nem tud,mélcímem nem tudja, tel.számot már rég lecseréltük mind a 2 -en..
64. júliusi (válaszként erre: 63. - Ht keksz)
2012. máj. 28. 19:58

Persze,most lesz 28 éves,és már van egy 10 éves fia, 7éves lánya.Az élettársától.Ez is tőle van,gondolom.De fogalmam sincs, minek vállalta,az ő dolguk...Az élettárs megbocsátott neki, mert nem akart a gyerekeitől elszakadni.2 éve ,mikor megtörtént, még a férjemtől "várt gyereket",legalábbis ezt állította,majd amikor így se kellett,nem jött be neki, "elvetélt".Ezután egy ismerőse gyerekébe "bolondult bele",és lehozott a városunkba egy nagy csecsemőt,mutogatta a szomszédoknak,hogy az övé,és a férjemtől van...De a szomszéd nő pont tudta mi a dörgés,mert történetesen a munkatársam...

Szóval, szerintem is megkattant,és most mindenáron kell neki is egy gyerek...ezek szerint mindegy kitől.

Amúgy nem egy városban lakunk, csak néha lejönnek a pasi szüleihez,és az mondta, hogy a "menye" megint gyereket vár ,de nem tudja minek...

2012. máj. 28. 18:50

Ha tényleg nincs kapcsolata a férjednek vele(és mért ne hihetnénk el neked)akkor ez a nő beteg,és attól tartok megtalálja majd a módját,hogy bekavarjon újra.

Babája lesz,és szemétkedik? Nem is méltó hozzá az állapota, az annyira szent-nekem-

mit akar a férjedtől, van párja,akitől terhes?

62. júliusi (válaszként erre: 61. - Ht keksz)
2012. máj. 28. 18:43
Hát igen:(Pedig már ideje volna,hasában a gyerekével inkább arra koncentrálna...:(
2012. máj. 28. 16:55
Emlékszem rà,még segitettünk is pàran jelenteni a csajt.Nem tud veszite.ni még most sem
2012. máj. 28. 16:28

Sziasztok! Kiléptem az iwiwről! Nem fog hiányozni...

És a nő ezentúl nem fog tudni csámcsogni a képeimen.

A facen rajta vagyok, de azt még nem fedezte fel szerintem!

Megelőzendő, már jó előre letiltottam őt,és az egész famíliáját,ha véletlen mégis rámbukkanna...

59. júliusi (válaszként erre: 57. - Andi3780)
2012. máj. 7. 15:40
Hát ennek a nőszemélynek semmi se fáj ,úgy látszik...Most kiosztottam, még utóljára,és ettől kezdve kész,semmire nem reagálok.De remélem hámarosan vége lesz,ha meglesz a 3. gyerekük,csak azzal fog már talán jobban törődni...
58. júliusi (válaszként erre: 56. - B4ca0947f4)
2012. máj. 7. 15:38
Köszi szépen:)
57. Andi3780 (válaszként erre: 53. - B4ca0947f4)
2012. máj. 7. 13:57
Az ilyen embert jobb elkerülni, mert a célja az elbizonytalanítás, a provokálás. Nem hiszem, hogy a fórum indítójának minderre szüksége lenne. Sem rá, sem a családi életére nem lenne jó hatással. Ráadásul szerintem az jobban fáj a provokáló félnek, ha semmibe veszik. Legalábbis az én esetemben így volt.
56. b4ca0947f4 (válaszként erre: 54. - Júliusi)
2012. máj. 6. 21:00
Jól van, úgy legyen! Minden jót nektek.
55. júliusi (válaszként erre: 53. - B4ca0947f4)
2012. máj. 6. 20:59

Nem lenne jó látni, hidd el, fröcsög belőle a rosszindulat, a gonoszság, és az irigység...

Nem tud ő lóf...-t se!!!

Csak most ezt találta ki...:(

A férjem bolond lenne még 1x kockáztatni a megtalált boldogságunkat,hiszen tudja 1 esélyt kapott.

54. júliusi (válaszként erre: 51. - B4ca0947f4)
2012. máj. 6. 20:56

Kösz!

Sajnos,az az igazság, hogy hiába bízom a férjemben, hiszen a másfél év alatt bizonyított, a kisördög bennem van:( mi van ha mégis...Viszont, ha én hülye nem engedem vissza, nem látom az üzijét, nem idegesítem magam.

Az biztos, nem tudhat semmit,hiszen messze lakunk egymástól, hálistennek.Azt tudja, hogy az már nem hihető, hogy vele csal megint.

Ezért azt talaláta ki fene nagy unalmába,hogy kételyt kelt bennem,és célozgat....

Hiszen,ha tudna valamit is, magában tartaná, és örülne...vagy konkrét nevet is írna...

Így viszontcsak utal rá,hogy "tud" valamit.

Ha már ő nem kellett,közvetve így akar ártani a férjemnek, hogy bemószerolja.

Kommunikálni meg végképp nem akarok vele,azok után ,amit művelt.

Aki képes egy barátja gyerekét lehozni, hogy elterjessze a szomszédnak, hogy a férjemtől van, az képes minden szemétségre.

A férjem meg nem lett ideges, vagy zavart, amikor elmondtam neki.

Meg furcsállnám, hogy ha kevés lenne neki az otthoni szex...:)

Akkor lehet,hogy nem vettem észre,mert nem figyeltem rá igazán, most észrevenném szerintem...

2012. máj. 6. 19:41

Jobb lett volna mégis látni, hogy miket írt az a nő, ha zakkant, ha nem.

Juliusi! Nem vagy te már kezdő, kicsit próbálj inkább kihúzni belőle valamit, vagy felcukkolni , hogy dühből mondja el, amit tud.

52. 2a69f78972 (válaszként erre: 51. - B4ca0947f4)
2012. máj. 6. 18:17
Most, így elolvasva, határozottan úgy érzem, hogy igazad van!
2012. máj. 6. 16:21

Először is gratulálok a lányod ballagásához!

Most nem leszek népszerű, de én másként gondolom. Általában egyet szoktunk érteni, de most én mást tennék. Én szeretném megtudni, hogy mire gondol az a nő és mit tud. Tűzzel-vassal véded a férjedet, de a fene tudja, azért én megbizonyosodnék róla. Én nem tiltanám le, hanem az ő nyelvén beszélnék vele, valahogy kihúznám belőle, hogy mire célozgat. Az biztos, hogy bántja, hogy ti jól vagytok, ezt látja iwiwen is... mégsem nyugszik, pedig már köztük nincs semmi. Vajon tényleg tud valamit, vagy csak vagdalózik a vakvilágban?

Járj utána, ha a homokba dugod a fejed, attól nem lesz jobb, a kétely megmarad.

50. c1e9612cd3 (válaszként erre: 42. - Júliusi)
2012. máj. 6. 13:37
sajna saját tapasztalat, h az ilyenek nem szoktak.... az én hasonszőrű "bnőm" 3 év után is megtalált, pedig annó határozottan felszólítottam más csatornán eresztül, h kopjon le, hagyjon minket békén. Miután Fb-n bejelölt 3 év elteltével, visszajelöltem, mert én is azt gondoltam, h 3 év nagy idő, változik az ember (főleg, h ez a leányzó még csak 20 éves volt, amikor megcsinálta a fesztivált). Nos, be kellett látnom, vannak olyan mértékben eredendően beteg emberek, akik maximálisan képtelenek a változásra. Viszont ekkor is ő fázott rá, mert párom a nővérét hívta fel, h mostmár tegye helyre a huga agyát, én meg a leányzót tettem helyre ismét. Majd letiltottam, és azóta se adtam neki új utat. Persze, még ezután is ő játszotta a sértődöttet..... És h min indúlt ennyi idő után a cirkusz újra? :) Nevetséges dolgon.... Annó is el lett neki mondva érthetően, h nem vagyunk rá kíváncsiak, ne írogasson, stb. Nos, nála időnként bekattan vmi, és ekkor is sms-t küldött páromnak, amire nem kapott választ.... És ezen elgurult a gyogyója..... No comment...
49. júliusi (válaszként erre: 48. - Andi3780)
2012. máj. 6. 07:55
Nagyon remélem!!!:)Köszi a biztatást!!!
2012. máj. 5. 18:51
Hidd el, idővel fog találni mást, akit kínozhat, ha látja, hogy nálad nem ér célt. Bár tudom milyen nehéz! Csak kitartás!!! ;)
47. júliusi (válaszként erre: 46. - Andi3780)
2012. máj. 5. 11:38

De jó,hogy ezt leírtad nekem! Legalább tudom nem vagyok egyedül ezzel a problémával!

Most már én se fogom nézegetni,és nem tud írni sehová sem.Remélem ,tényleg lekopik ő is végre..

2012. máj. 5. 09:47
De miért kellett visszaengedni? Nekem például csak az ismerőseim láthatnak fényképet a családomról. Van rólam 1 fénykép, 'oszt csókolom. Így senki sem tud visszaélni semmivel. Nálunk is sokáig tartott, mire kapcsolt a "hölgyemény" mert eleinte én is vissza irkáltam neki. Nem rendszeresen, de néha közöltem vele, hogy hányadán is állunk. És ezután mindig jött az alpári szövegével, hogy a párom mikor hova élvezett, hogy mennyire szeretik egymást, stb..stb... meg is fenyegetett, sőt, az az idióta még az akkor aktuális párjának az adatlapjára belépve szerelmes levelet is írt nekem. Nagyon beteg....írtam neki, feljelentem, nem érdekelte. Viszont egyik napról a másikra megszűntem neki létezni, nem reagáltam semmire, és idővel lekopott. Ennek 2 éve. LEKOPOGOM!!! :)
45. júliusi (válaszként erre: 44. - Andi3780)
2012. máj. 5. 08:14

Hát igen..

Én is azt hittem, ha nem reagálok, abbahagyja.Nem vált be.

Csak az a bibi,hogy mikor letiltottam,tavalyelőtt ősszel volt.Azóta irkálhatta még a hazugságait,nem kaptam meg,így nem is reagáltam.(biztos nem bírtam volna megállni)

Most, másfél év után meg, mikor már azt hittem lenyugodott,és még terhes is,visszaengedtem.És íme, nem unta meg.:(

Rossz érzés, hogy van egy ellenséged,csak azért, mert annak a férfinek vagy a felesége, akit egy másik nő is akart...

2012. máj. 5. 07:42
Kitartás, és légy erős! :) Ne reagálj semmire, és hidd el idővel le fog nyugodni. Mert majd látja rajtad, hogy már nem érhet el semmit. Biztos, hogy nem azonnal fog megszűnni, de abba fogja hagyni. Csak főjjön a saját levében. Sokkal jobban fogja idegesíteni az, hogy részetekről nincs reakció! :)
43. júliusi (válaszként erre: 24. - B81fcd1219)
2012. máj. 5. 06:46

Persze ,gondolom, hogy vannak durvábbak is...

Még az a szerencse, hogy nem egy városban lakunk, és nem kell látnom a képét,személyesen nem is találkoztunk, remélem soha nem is fogunk...

Csak tudod, mindenki a saját problémáját érzi súlyosnak,és nem vigasztal sajnos, a tény ,hogy van ennél súlyosabb is...

Nekem már ez is betett...

42. júliusi (válaszként erre: 34. - C1e9612cd3)
2012. máj. 5. 06:43
Igen,sajnos hiba volt,hogy visszaengedtem, de sajnos naiv voltam, azt hittem elég ideje volt,hogy lenyugodjon..
41. júliusi (válaszként erre: 38. - 25d4b44717)
2012. máj. 5. 06:42
Most már okosabb leszek, és nem fogok...:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook