Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van pár anyajegyem, amit le szeretnék szedetni, a melltartó dörzsöli őket. Kórházba menjek bőrgyógyászhoz, és ő küld tovább? fórum

Van pár anyajegyem, amit le szeretnék szedetni, a melltartó dörzsöli őket. Kórházba menjek bőrgyógyászhoz, és ő küld tovább? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. bnedora (válaszként erre: 4. - 171925f409)
2012. máj. 3. 21:58
Ez nem igaz, a fiamnak sem volt rosszindulatú, és mégis levettek az SZTK-ban. Viszont nagyon csúnya maradt a helye. A másik fiam magánrendelésen vetette le, az övé szép, igaz 50 EFt-ba került.
2012. máj. 3. 21:55

Ingyen nem csinálják meg:((nekem sem vették le csak maszekban mivel nincs baja(nem rosszindulatú)Igy nem veszik le és így ár esztétikai beavatkozásbak számít

Én 4 hónapja vetettem le 2 db.ot maszekban húzos az ára az tény de ha kiálló akkor ne várj vele mert rosszabb is lehet

2012. máj. 3. 21:55
Szia! Bőrgyógyászhoz! Ehhez nem kell magándoki..
2012. máj. 3. 21:54
Ott kezdeném, vagy egyenest a sebészeten.
2012. máj. 3. 21:53
Van pár anyajegyem, amit le szeretnék szedetni, a melltartó dörzsöli őket.Kórházba menjek bőrgyógyászhoz, és ő küld tovább?Magánra nincs pénz:/
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook