Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoknya és vastag lábikó. Nos ennyire gáz lenne? fórum

Szoknya és vastag lábikó. Nos ennyire gáz lenne? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
259. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2012. júl. 14. 14:06
vedd fel, és ha beszolnak, mond nekik hogy cseréljünk:D
2012. júl. 14. 13:57
Akinek pedig nem tetszik a lábod, tehet neked egy szivességet... Érezd magad jól a bőrödben és kalap-kabát.
257. bogrács52 (válaszként erre: 8. - Githaj)
2012. júl. 14. 13:49
Ez így igaz,egyetértek veled!:)
2012. júl. 14. 00:04

Akinek vastagabb a lába, hordjon térd alatti szoknyát vagy nadrágot csípőig érő felsőrésszel, ami lehet enyhén karcsúsítva. A felső lehet kivágott, szép gallérral, csipkebetéttel, hangsúlyos ékszerrel, kitűzővel, stb.

Eltakarni a hátrányt, kiemelni a szépet, hangsúlyozni az előnyt.

2012. júl. 11. 05:53
AZ
254. Nyulam-bulam (válaszként erre: 30. - C6766641b8)
2012. máj. 30. 11:04

Ezek egyértelműen az irigység jelei, mert ők nem képesek még ennyi fogyásra SEM!!!!! Nincs akaraterejük, neked meg van és próbálnak kikezdeni, ennyi!!! Ismerd fel ezeket az energiavámpírokat és ne foglalkozz velük! Hidd el, egy odaillő irányultságú mosoly is elég, hogy lássák, nem vagy már vevő a hülyeségeikre, meg fognak lepődni!!!

Irigyek rád, hogy szép vagy, fiatalabb vagy mint ők és van életenergiád!!!!

253. loch ness (válaszként erre: 252. - Syria)
2012. máj. 19. 12:59

Nem volt időm utánaolvasni, ki volt az, de nagyon tetszett...

És amit ebben a hozzászólásban írtál, abban is tökéletesen igazad van!


Kíváncsi vagyok, hogy sikerült a debütálás, ma már végre le leht tenni a télikabátot. A fagyosszentek most nagyon hozták a formájukat, de már távozóban vannak.

252. syria (válaszként erre: 251. - Loch ness)
2012. máj. 15. 17:12

Konkrétan én emlegettem az ajtót. :D


Igazad van. És annak is, aki azt írta, hogy egy nő soha ne féljen szoknyát húzni. Csak megfelelően válassza meg, hiszen kevesünknek van tökéletes lába.

De különben is: teljesen mindegy, hogy ki milyen! Egy a lényeg: tudja magát "viselni".

251. loch ness (válaszként erre: 248. - C6766641b8)
2012. máj. 15. 10:07

Ez most tényleg nagy dolog az életedben. Szerintem ilyenkor ki kell élvezni, nem arra gondolni, hogy ennél nagyobb dolgok is léteznek. Neked ost ez a nagy dolog. Majd úgyis a megfelelő helyre kerül benned, és már nem is fogsz gondolni az egészre. Szintén saját tapasztalat...


Örülök, hogy azt értetted a hozzászólásomból, amit gondoltam. Sok szerencsét! Aztán majd írd meg, hogy sikerült a debütálás!

250. 2a69f78972 (válaszként erre: 248. - C6766641b8)
2012. máj. 14. 19:40

Sok sikert az új, "nőcis" életedhez és életedben!


Ne bátortalanodj el ha megnéznek a pasik, biztos nem rosszallásból teszik!:D:D:D


Nem tudom mit nem adnék érte, ha csak tized úgy néznék ki mint Te és ennek ellenére nincsenek komplexusaim!:)


Először lehet, hogy furcsa lesz, úgy fogod érezni, hogy pucér vagy és mindenki Téged néz, de rájössz majd pillanatok alatt, hogy a normális emberek nem fürkészik egymást, a nem normálisak pedig kit érdekelnek?


Különben is minden csoda 3 napig tart!:)

2012. máj. 14. 17:45
megivására--megírására :D:D:D
248. c6766641b8 (válaszként erre: 245. - Loch ness)
2012. máj. 14. 17:45

Szia:)


Köszönöm szépen,hogy időt pazaroltál a hozzászólás megivására,nem gondolom egyáltalán,hogy prédikáció,nagyon sok állszent nő van,de valahogy lehet érezni ha valaki őszintén mondja azt amit,én nagyon örülök,hogy leírtad a véleményed.:)

Képzeld,azóta voltam turiban és vettem egy jó kis farmert amiből rövidnadrágot csináltam,és szoknyát is,kettőt:)

Szóval nagyon érik bennem már a dolog,készülök rá,ugyanis ahogy visszajön a nyári meleg,felavatom Őket:)

Nagyon nagyon sokat segített ez a fórum nekem,félve kezdtem bele,azt hittem sok támadást fogok kapni,de annyira kellemesen csalódtam,hogy rendesen meghoztátok a bátorságomat:)

Nagyon várom hogy idén véééégre én is olyan nőcis legyek,szoknyában vagy rövidnaciban,egy kis felsőben és egy papucsban,megmondani nem tudom mikor volt ilyen.Izgulok,készülök rá,és bár valakinek ez nem nagy dolog,én mégis az emberekkel kapcsolatos félelmemet készülöm legyőzni,ugyanis aki tudja milyen ez,az azt is tudja,hogy milyen ugy végigmenni az utcán,hogy azt figyeled ki,hogy néz rád,és lassacskán depresszióssá válsz mert mindent beképzelsz.


Szóval nekem ez egy hatalmas előrelépés lesz:)


Köszönöm tényleg mindenkinek,hogy ennyire bátorítotok,és ígérem,hogy majd meg is örökítem a szoknyás énem;)

247. syria (válaszként erre: 243. - Pitypangné)
2012. máj. 14. 17:32
Na, legalább priviben ! :D
2012. máj. 14. 14:03

Úgy látszik, összevesztem az ékezetes betűkkel...


túri=tűri

belüni=belőni

2012. máj. 14. 14:01

Szia, Adrienn!

Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz: te még a spejzajtót is felveheted, akkor is csinos leszel.

Ne kövesd el, amit én: ennyi idős koromban nem vettem fel ujjatlant, és csak bő ruhában mertem járni, mert zavart, hogy látszanak a nőies formáim... Most már nem zavar (bár a testre simulót továbbra sem szeretem), de ujjatlant már nem tudok hordani, bármennyire is szeretném, mert nem áll jól (a bőröm nem jól túri a negyvenéves kort...). Szóval, én már bánom, hogy ezt annak idején elmulasztottam. Megértem, hogy nem könnyű kitörni ebből, ha már így elvették az önbizalmadat, de próbálkozz, és előbb-utóbb sikerülni fog. Először lehet, hogy cikinek fogod érezni magad szoknyában, de egyszercsak azt veszed észre, hogy magadban vállat vonsz, ha valaki kritizál. Akkor amúgy abba is fogják hagyni, mert ha látják, hogy nincs hatással rád, amit mondanak, akkor nem lesz értelme csinálni. Különben is: a péket azzal is kioszthatod, hogy hogy jön egy férfi ahhoz, hogy ilyen intim témát szóba hozzon neked. Attól, hogy ez mostanában szinte természetesnek számít, attól még nem az.

Még annyit, hogy szerintem érdemes azért tükör előtt belüni, mi az, ami tényleg jól áll neked. Ha tényleg annyira nem előnyös a rövid szoknya (bár nem hiszem), akkor hordjál hosszút. Az sokszor még jobb is meleg időben, mint a rövid, mert ahogy leng, legyezi az ember lábát és hűsít. A nagyon rövid meg szerintem is ízléstelen, arra nem is kell pályázni. De olyan nincs (vagy nagyon ritkán talán), hogy egy nőnek ne állna jól a szoknya, úgyhogy arról ne mondj le.


Azokkal kapcsolatban pedig, akik kéretlenül kritizálnak, figyelmedbe ajánlom egyik jóbarátnőm mondását, ami nekem már sokszor segített: "nem kell minden útszéli béka vartyogására odafigyelni" :) Ha van egy-két ember, akinek megbízol a véleményében meg a jóindulatában, pont elég, hogy azokra hallgass.


Na, prédikációmat befejeztem... Bár remélem, nem veszed annak, de én is megtapasztaltam ezt az önbizalomhiányt, és hátha én is segíthetek neked, hogy ne a harmincas éveidben kapj észbe te is.

244. Pici Manócska (válaszként erre: 234. - C6766641b8)
2012. máj. 13. 11:37

a 22kilóért nagyon nagy dicséret jár...és én még anno láttam képet rólad a naplódba...

amit csodásra formáltál az a hasad és a karod lett :) azokért még nagyobb dicséret jár...

243. Pitypangné (válaszként erre: 241. - Syria)
2012. máj. 13. 10:45
Én tudom, csak más nem. Mindegy, lényegtelen. :)
242. 2a69f78972 (válaszként erre: 238. - C6766641b8)
2012. máj. 13. 09:23

FIATAL vagy, szép vagy, gusztusos (mellesleg kedves is) láttuk a képedet, sokan cserélnének veled, hidd el!

A barátod imád, semmi okod a tested bármely pontját szégyellni, csak a TÚLZOTT önkritikádból adhatnál olyanoknak, akiknek nincs és akkor minden rendben lesz!

Várjuk majd a nyári képeidet, amin lenge ruhácskákban, bikiniben, magabiztosan mosolyogsz.:)...mi meg - öreg csajok - majd sárgulunk az irigységtől!:):):)

241. syria (válaszként erre: 232. - Pitypangné)
2012. máj. 13. 08:38
Mire gondolsz? Semmi bántót nem akartam írni.
240. Pitypangné (válaszként erre: 234. - C6766641b8)
2012. máj. 12. 15:12
Legalább van feneked, amit a legtöbb fiú nagyon is szeret.. :) Én is erősebb vagyok valamivel alul, de nem érzem úgy, hogy emiatt ne vehetnék fel rövidnagrágot, vagy szoknyát. Csak minimálisan vagyok erősebb, és nem hiszem, hogy nálam sokkal nagyobb darab lennél.
239. f1e23b97ee (válaszként erre: 238. - C6766641b8)
2012. máj. 11. 23:23
Gyorsan cseréltesd ki a tükröt a lakásodban! Úgy látom nagyon csal. Véletlenül nem lomtalanítás során hoztad el az elvarázsolt kastélyból ?:-))))
2012. máj. 11. 23:20

Köszönöm Brigi,ismerem a kritizálós fajtádat,ugyhogy tényleg bóknak veszem;)


Tisztában vagyok,hogy pl a miniszoknyát nem nekem találták ki,se a szűk fazont.Na és fehéret sem gondoltam felvenni.Alapból nem szeretem a bő felsőket,szóval ezzel nem lesz gond.


Viszont a héten csak akkor mentem utcára mikor hűvösebb volt,igy kimaradt a rövid ez az amaz.De majd ha megint jön a meleg,belevetem magam:D

237. a0c1361e44 (válaszként erre: 234. - C6766641b8)
2012. máj. 11. 22:56

Nem láttam a képedet, de a leírt méretek alapján nem vagy aránytalan!


Remélem a héten vettél már fel szoknyát vagy rövidnadrágot!

2012. máj. 11. 22:54
nem gáz, csak a hosszt kell tudni, vagy maxi, magasabb sarkú cipivel, vagy térdig érő, szintúgy,És ne vegyél hozzá 2 számmal nagyobb felsőt, kérlek.A lábszárközépig érő, nagy mintás abszolút kilőve. Legyen sötétebb, mint a felső.Tapasztalatból mondom.
235. f6785046e4 (válaszként erre: 234. - C6766641b8)
2012. máj. 11. 22:53

szerintem gyönyörű vagy és nincs okod panaszra :)

és ezt hidd el nekem,mivel elég nagy kritizálós vagyok,s ezt a legnagyobb őszinteséggel mondtam:)

234. c6766641b8 (válaszként erre: 233. - 2a69f78972)
2012. máj. 11. 22:41

Neked se???Nekem se..most is ágyban lenne a helyem..:)Oszt' itt írogatok...


Egyébként én rájöttem (jobb később mint soha)arra,hogy azok az emberek "csúfolódnak" a másikon feltűnően akik koránt sem tökéletesek....

Természetesen én is észreveszem az ízléstelen dolgokat,manapság nem nehéz látni az utcán,de eszemben sem jutna hangosan odamondani vagy feltűnően bámulni.Nekem sem esne jól ha látnám,hogy valaki "undorral"néz rám.


Az arányosságra visszatérve,lehet nem vagyok épp arányos,alúl erősebb vagyok,kövezzen meg ezért bárki is,pedig leadtam 22kg-ot,a mai napig sokat eddzek,de alkatilag egyszerűen ha belegebedek sem lesz teljesen arányos az alsó felem a felsőtestemmel..lehet fújjolni ..:/

233. 2a69f78972 (válaszként erre: 232. - Pitypangné)
2012. máj. 11. 18:43

Igen, én bevallom, azóta sincs se éjjelem, se nappalom!:)


Még az is lehet, hogy pszichológus lesz a vége!:)


De még próbálom magam tartani!:)

2012. máj. 11. 18:29
Látom valami nagyon fájt nektek abban, amit syria írt...
231. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 227. - Syria)
2012. máj. 11. 18:12
Te tudod. :)
230. Pitypangné (válaszként erre: 228. - 3b1a5ec920)
2012. máj. 11. 18:11
Hirtelen nem nagyon tudtam hogy jön ez ide. :D
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook