Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kicsinál a családom!Segítsetek mit tegyek! fórum

Kicsinál a családom!Segítsetek mit tegyek! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 4. 12:27
Köszönöm, remélem én is hogy megérem hogy ők is majd átlátják a dolgokat és sajnálni fogják az elvesztegetett időt amit nélkülünk töltöttek.
19. vica66 (válaszként erre: 18. - Anyazsu9002)
2012. máj. 4. 10:19

Most már jobban értelek. Sajnálom, hogy így viselkedik a családod. Nekünk könnyű azt mondani, hogy ne törődj velük, de hát mégis csak a családod. Még jó, hogy nem sokára a húgod is nagykorú lesz, utána már dönthet ő a sorsáról, illetve ha akartok, együtt lehettek, egymásra támaszkodhattok - ha már a szülők ilyenek.

Mindenesetre próbáld a magad életét élni, ahogy neked a legjobb, idővel talán a helyzet is konszolidálódik. A legjobbakat kívánom ehhez.

2012. máj. 4. 09:14
Úgy látom kevés a véemény, de aki javasol vmit, az a minnél messzebb annál jobb illetve h csúnyán szólva,de hagyjam őket a saját levükben főni 1 kicit.
2012. máj. 4. 07:14

Ne foglalkozz velük,a húgod is már nagy,éld a saját életedet,keresd meg a saját céljaidat! a húgod meg,ha akar,majd csatlakozik hozzád.

Csúnya történet,de ha hiszed,ha nem ,a családok nagyobb részében megesik ilyesmi,vagy rosszabb.

16. 25d4b44717 (válaszként erre: 1. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 22:10
Menj!.mielőbb.
2012. máj. 3. 18:56
Senki?
2012. máj. 3. 16:38
az a vicc hogy én mondtam februárban hogy csak beakarja magát nyalni a családba, nem hittek nekem, a havi 2 látogatás helyett ott tartunk hogy nyársalni járnak hozzájuk meg már keresztanyámék is kezdik. egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak. lelkileg már oda vagyok, hacsak rá gondolok sírhatnékom lesz
13. virus2008 (válaszként erre: 12. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 16:29

Mindenesetre huginak segíts, hogy talpra álljon,

csak ti lesztek egymásnak.


Mindenesetre tapasztalatból mondom, hogy az ilyen ember soha nem változik meg, és tényleg lehet akkor teszel jót magadnak ha lelépsz a színről.

2012. máj. 3. 16:26
Megmondom őszintén , hogy nem biztos hogy szükségem van a mamámékra. hugi mindjart 18 lesz még pár hónap utána majd meglátja mit csinál, hova megy
11. virus2008 (válaszként erre: 1. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 16:22

Te nem csináltál semmi rosszat,ne okold magad semmiért.Mamával próbálj kibékülni,lehet, hogy a helyzettől van ki, meghát anyud keveri a trutyit gondolom...


Anyud egy jó nagy szarházi...az is fog maradni.

Őt hagyd a fenébe,NEM FOG MEGVÁLTOZNI!És kerüld el.

Ha lehet tesódat vedd magadhoz véglegesen.

2012. máj. 3. 16:11
Bocsi, de ezt nehéz elmondani az elejéről.de megpróbálom. 18 évesen én hoztam el a hugomat anyámtól meg az élettársától, mert anyám megint terhes lett és vele csináltatott mindent meg.és már nem tudta elviselni. azt mondta h vagy magamhoz veszem vagy be megy a gyámügyre.elhoztam de mivel suliba jártam nem adták ide a felügyeletét,ezért mamámékhoz került. utána az apjáékhoz ment, utana a nővéréhez az apjának és tavaly felhívtak hogy vagy elhozom vagy berakják az intézetbe. Mondtam hogy hozzák, begyógyszerezve lehozták. Utána elkezdtem intézni hogy nálam legyen, elmentünk az anyánkhoz hogy egyezzen bele azt mondta belemegy. utána felhívtam gyámügyet h mit mondott és azt mondta az ügyintéző hogy nem megy bele. felhívtam hogy mi van és azt hazudta h majd hnap megy be mert ma nincs ügyfélfogadás. végülis nem egyeztek bele hogy nálam legyen ezért mamámékhoz került vissza. Ő kérte a gyerektartást amit egyik szülő sem akart fizetni. bíróságra jártak sokáig amíg pénzt láttak.most február környékén bement a gyámügyre anyám h ő látni akarja hugomat. holott ő nem kiváncsi rá. a pénz miatt mamám rákényszerítette h lássa az anyánkat. és most ott tartunk hogy mindenért én vagyok a hibás. a nagyszüleim ellenem fordultak.remélem most már átlátjátok amennyire csak lehet.
9. vica66 (válaszként erre: 6. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 15:29

Ja, most olvasom, hogy nagyszüleidnél van a húgod.

De a gyerektartást ki kérte kitől? S milyen szülők nem engedték, hogy magadhoz vedd? Nagyszüleid? Ez még nem világos.

8. vica66 (válaszként erre: 1. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 15:26

Szia!

Őszintén szólva nem értem, amit írsz. Nyugodj meg egy kicsit, akkor talán sikerül jobban összeszedni a gondolataidat.

Anyukád hagyott ott 17 évesen? Most végül is megszületett a gyermeked (akiről ő úgy hitte, hogy elvetélted)? Milyen láthatásról van szó, milyen gyerektartásról? A húgodéról? A húgod most nálad van? Mert azt írtad, te hoztad el. S anyud téged okol, hogy megromlott a húgoddal a viszonya? Bocs, ha értetlennek tűnök, de nem tudok teljesen eligazodni az írásodban.

7. megi04 (válaszként erre: 6. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 14:30
A mamák okosak,bölcsek,és néha eszement hülyeségeket hordanak össze! Ők is emberek,ők is hibáznak. Csak ők nem vallják be,az életük árán sem!:)
2012. máj. 3. 14:23
nem érzem hogy én rontottam el, de mamámék ezt mondják ár mióta. ők nevelik most hugit és h nekem köszönhetik az idegeskedést amit a bíróság meg minden miatt kaptak, gyerektartás meg hasonlók. holott ő is megmondta hogy nem engedte volna h elvigyek intézetbe. én akartam tavaly ilyenkor magamhoz venni de a szulok nem egyeztek bele, mert túl fiatal vagyok-szerintük
5. megi04 (válaszként erre: 4. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 14:19
Miért vagy biztos abban,hogy TE rontottad el?
2012. máj. 3. 14:18
Egyszerűen nem tudom hogy hol rontottam el
2012. máj. 3. 14:18
Én is ezt szeretném, csak az a baj hogy lelkileg ezt elfogadnom nem könnyű. ebbe fogok belebolondulni.
2. megi04 (válaszként erre: 1. - Anyazsu9002)
2012. máj. 3. 14:12
Ha teheted menj. Jó messzire!:(
2012. máj. 3. 14:10
Elmondom röviden a történetemet. van egy nayám, aki 17 évesen otthagyott az albérletben.Amikor teherbeestem és befeküdtem a kórházba úhy értesült, hogy elvetéltem ennek ő örült és ki is fejezte. van egy hugom őt már harmadjára akarta intézetbe adni, most sem ő neveli. A nagyszülők illetve a rokonjaim is haragudtak rá, kerülték vele a kapcsolatteremtést. pár hónapja a gyerektartásnál kérte a láthatást és visszanyalta magát a családba. engem eláztatott, én tehetek mindenről a kapcsolatromlásról, ugyanis én hozam el 14 évesen meg tavaly is onnan is ahol volt, hogy ne vigyék intézetbe. Most ellenem hangolta a családomat. Nem tudom mit tegyek menjek jó messzire vagy maradjak? segítsetek légyszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook