Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Debrecenben merre van olyan bababolt, ahol tudnék jó sport babakocsit vásárolni? fórum

Debrecenben merre van olyan bababolt, ahol tudnék jó sport babakocsit vásárolni? (tudásbázis kérdés)

8. Cepheus (válaszként erre: 7. - Tücsibogár)
2012. máj. 3. 19:40
Köszi szépen, megnézem!
2012. máj. 3. 11:57

babakocsivasarlas.hu

Mi innen rendeltünk novemberben, akkor Pierre Cardint. 9900+posta volt. Most az 16 körül van, viszont a Bertoni TRIP és Bertoni SUN 12900+posta(1300). Ezt szerettem volna akkor igazából, de akkor ez 16500+posta volt. Gondolom most jobban sportkocsiszezon van, vagy nem tudom miért ennyivel másabbak az árak.

Lényeg, hogy így még mindig sokkal olcsóbb, mint boltban(szerintem).

az árgép.hu-t is érdemes megnézni. Ott összehasonlítja egyes webáruházak árait.

2012. máj. 3. 11:41

Mindjárt megpróbálom előkeríteni a linket, és elküldöm Nektek privátban. Novemberben vettem.

Egyébként én az ilyen drágább befektetésekkel újabban úgy csinálom, hogy elmegyek az üzletbe, megnézem mik tetszenek, és megrendelem otthonról.Egy csomag pelenka árát simán lehet egy-egy dolgon spórolni,még a postaköltséggel együtt is.

5. Cepheus (válaszként erre: 3. - Tücsibogár)
2012. máj. 3. 11:19
Új kocsit hol tudtál ennyiért rendelni? Priviben is jöhet akár, köszönöm szépen.
4. v.kler (válaszként erre: 3. - Tücsibogár)
2012. máj. 3. 11:14

Szia!


Az az igazság, hogy én is gondoltam erre, de nem mertem úgy vásárolni, hogy nem is látom, mit megveszek...

2012. máj. 3. 11:01

Én rendeltem, interneten. 10000 volt, postával 12000. Pierre cardin, vadi új. Nagyon szeretjük. 7 kiló súlya, de nagyon stabil. Meglepően stabil. Esernyűre csukható.

Nézegettem bababoltokban, bababizományiban is Debrecenben. A bizományiban is alig találtam ennyiért.

2012. máj. 3. 10:56

Szempont: legyen választék, és ne legyen nagyon drága sem.

Előre is köszönöm a válaszokat! :-)

2012. máj. 3. 10:56
Sziasztok! Debrecenben keresek olyan bababoltot, ahol tudnék jó sport babakocsit vásárolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook