Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy felejtsem el? fórum

Hogy felejtsem el? (beszélgetős fórum)


10. 72463ef00f (válaszként erre: 9. - A31cf0fa6a)
2012. máj. 3. 12:49

Ha tudnám like-olni ezt a hozzászólást, akkor lájkolnám :)

Igaz, amit írtál.

9. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 2e6ac6ebc5)
2012. máj. 3. 11:15
Nem ő a legjobb, csak a te fejedben. A hiba a te készülékedben van.
2012. máj. 3. 07:07

Nálam fordítva van: a legjobb pasi "szalasztott el" engem. Szakítottam. Azóta is fáj.

De ugyanakkor tudom azt is, hogy az idő meg a távolság csalóka, sokszor utólag túlértékeljük a kapcsolatot, és csak a szépre emlékezünk.

7. <Mona> (válaszként erre: 1. - 2e6ac6ebc5)
2012. máj. 3. 06:40

Nehez ugy.Szerintem ezt csak az ido oldja meg,vagy egy jobb tars.Az a baj ezzel,hogy ha "szinten alulival" hoz ossze a sor csak meg rosszabbul fogod erezni magad.

Sajnos mast nem tehetsz,csak probalj meg tanulni a hibadbol es a jovoben nem elkovetni.Kemeny menet lesz,sok sikert hozza.

En mar tul vagyok egy ilyenen,hogy hany ev volt elfelejteni azt le se merem irni,mert nem akarom elvenni a maradek kedvedet is.

6. ea010c7029 (válaszként erre: 3. - 2e6ac6ebc5)
2012. máj. 2. 23:44

Figyelj! Én is hirtelen haragú vagyok,és hamarabb szólok,mint gondolkozom,de a Párom soha nem hagyna el emiatt...Lehet,hogy megbántom néha,de tudja és elfogadja,hogy ilyen vagyok,és esze ágában sincs elhagyni ezért.

Ettől függetlenül,nem árt,ha némi önkontrollra szert teszel...

2012. máj. 2. 23:40
hát ez a hajó elment...
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - 2e6ac6ebc5)
2012. máj. 2. 23:40

Ha igazán szeretett és nem csak a szárnyaláshoz kellettél, akkor úgy is visszajön.

Ha nem, lehet a makacssága miatt lesztek mindketten boldogtalanok, de ehhez több idő kell, hogy megértse.

Vagy csak ez volt a tanulásod, hogy tudd, milyen férfire van szükséged.

Talán az is lehet, a szád mivel hamarabb jár, mint az eszed, így kellett megtanulnod, hogy időben tudj hallgatni.

3. 2e6ac6ebc5 (válaszként erre: 2. - Ea010c7029)
2012. máj. 2. 23:35
én küldtem el, megbántottam nagyon. Hirtelen haragú vagyok, többször megbocsájtott, de az utolsónál már nem ment. Szóval nem ő hagyott el, de jogosan.
2. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - 2e6ac6ebc5)
2012. máj. 2. 23:30
Szerintem,ha Neked Ő lett volna a legjobb,akkor nem ment volna el.Hidd el,fog jönni egy még jobb!:)
2012. máj. 2. 23:27
Volt egy féléve kapcsolatom aminek véget vetettem. Én voltam a hunyó, de nem tudtam már bocsánatot kérni és sok idő eltelt azóta, hosszú hónapok. Nagyon vágyom erre a férfire, de elrontottam, elment van is valakije. (jogosan, igaza van) viszont azóta nem tudok más palira nézni, bénák hozzá képest .vele testem lelkem szárnyalt. Vége, nem lehet visszacsinálni csak azt kérdeném Tőletek más is volt így, hogy a legjobb pasit szalaszotta el? hogy lehet rosszabb vígasztalódni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook