Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Májusban lejár a gyesem, de még egy évet itthon maradok, a három év szabadságát ilyenkor kifizetik? fórum

Májusban lejár a gyesem, de még egy évet itthon maradok, a három év szabadságát ilyenkor kifizetik? (tudásbázis kérdés)


10. anduska80 (válaszként erre: 9. - Serry)
2012. máj. 12. 11:14
Köszönjük szépen!:)
9. Serry (válaszként erre: 8. - Anduska80)
2012. máj. 4. 09:29
Értem én is valami ilyenre gondoltam. Remélem minden ok lesz az oviban veletek meg máshol is. jobbulást és kitartást nektek:)
8. anduska80 (válaszként erre: 6. - Serry)
2012. máj. 3. 16:23
Úgy gondoltam,hogy..a kisfiamnak van egy vérképzőszervi betegsége,ami miatt még maradhatok gyesen,ill. a munkahelyemen is csak jövőre lesz üresedés.Szeptemberben kezdjük az ovit,ha folyamatosan beteg lesz,lehetséges,hogy nem is járhat.
2012. máj. 2. 14:33
De a szabadság csak a fizetés nélküli szabadság első (!) évére jár. Sőt, a most szülőknek csak az első félévre. Tehát ez nem háromévi szabi!
6. Serry (válaszként erre: 4. - Anduska80)
2012. máj. 2. 14:15
a GYES lejártát követően kötelesek kiadni a felgyülemlett szabikat... hogy gondoltad,ohgy még otthon maradsz? Munkanélküli leszel? vagy ismét babát vársz?
2012. máj. 2. 14:14
Csak akkor fizetik ki ha felmondanak vagy felmondasz vagy megszűnt. Egyébként kiadni kötelesek.
2012. máj. 2. 14:13
Én úgy tudtam,hogy három év után rendezni kell ezt a kérdést.Igen,gondolom,hogy szabadságban kiadni nekik sokkal jobb,érthető.:)
2012. máj. 2. 14:06
Az a munkahelyedtől függ. Szeretik inkább szabadságban kiadni, mert akkor nem kell fizetni.Érdeklődj a munkaügyön (semmiféle tv. nem kötelezi őket a pénzbeli kifizetésre, kivéve, ha a mhely időközben megszűnt).
2012. máj. 2. 14:05
Miért fizetnék ki?
2012. máj. 2. 14:02
Májusban lejár a gyesem, de még egy évet itthon maradok, a három év szabadságát ilyenkor kifizetik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook