Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miből itassam a 8 hónapos gyerekem? fórum

Miből itassam a 8 hónapos gyerekem? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 19. 21:45

Köszönöm a tanácsokat.

Magával az ivással, mint művelettel volt gond, illetve azzal, hogy sok tejet ivott.

Mióta csak 3szor szopik egy nap, iszik a csőrös pohárból vizet. Nem sokat, napi 1-1.5 deci, de ez is haladás:)

2012. aug. 19. 20:40

Amit leírsz abból nekem az derül ki, hogy az nem tetszik ami benne van. Hiszen ha megszívta akkor elfogadta volna, viszont ami benne volt kiköpte, tehát az nem tetszett neki, először azt kéne megtalálni amit hajlandó meginni. Próbálj többféle ízű teát, többféle gyümilevet, ha 8 hónapos eszik gyümölcsöt. Melyik az amelyiket szereti? Próbáld meg annak a levét adni. Más ötletem nincs.


Nálunk a kisfiam 2,5 évesig cumisüveg és csak és kizárólag az, a lányom fél éves kora óta tud pohárból, csőrösből inni, cserébe egy kínlódás volt előtte a cumisüvegezés. Nehéz megtalálni mi a legjobb.

2012. aug. 19. 16:42
Szopik még?Mert ha szopizik,akkor szoptasd meg gyakrabban,folyadékpótlásnak az is elég,az enyém csak akkor ivott először,amikor Ő mutatott a pohárra!addig mindig szopizott főzelék,stb után is,nagy melegben,meg nagyon gyakran.
2012. aug. 18. 12:05
Nyugi, az enyém is ezt csinálja, pedig már lassan 15 hónapos. Vettem már neki 2 csőrös poharat, vettem neki szívószálast, próbáltam pohárból, egyik sem kell. Bár legalább már eljutottam vele addig, hogy a csőröst megfogja, bekapja, rágja. De inni nem akar belőle. Így még mindig maradtam a jól bevált cumisüvegnél. Azt hozza viszi egész nap, és iszik. Ha kifogy belőle az innivaló, hozza nekem... Ez van, majd leteszi ezt is :)
2012. aug. 18. 11:42
Nálunk sem iszik, vagy szinte alig-alig. Vizet egyáltalán nem vagy csak nagy "harcok" árán. Gyümölcslevet vizezzük, nálunk ha iszik nagy néha akkor a jana bébiásványvíz üvegéből. Hogy miért azt választotta ne kérdezzétek...
2012. máj. 2. 12:35

lehet nem ízlik neki amit kap.

enyém se iszik semmit, csak és kizárólag vizezett kubut...azt viszont vedeli bármiből

2012. máj. 2. 12:35
az enyém szívószálazott :)
4. iloverunning (válaszként erre: 3. - 26c9a8950c)
2012. máj. 2. 12:15
Nálunk az sem segít. Ha víz vagy bármi folyadék éri a száját grimaszol, köpi ki. Csőrösből is tudna inni, volt hogy megszívta, de utána kiköpte:-S
2012. máj. 2. 12:04
Én volt, hogy kiskanállál adtam neki vizet.
2012. máj. 2. 12:03

Aki nem iszik PA 6 hós csőrös pohárból, cumisüvegből és pohárból sem, se vizet, se teát, se gyümölcsleves, se semmit.


Valami tipp esetleg, aki volt hasonló helyzetben és talált rá megoldást.


Köszönöm!

2012. máj. 2. 12:02
Miből itassam a 8 hónapos gyerekem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook