Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki milyen gyakorlatokat tud ajánlani, has zsírégetésére? fórum

Ki milyen gyakorlatokat tud ajánlani, has zsírégetésére? (tudásbázis kérdés)


16. Skittles (válaszként erre: 15. - Aniko195)
2012. máj. 8. 11:48
No én most fogtam neki a futásnak, bár még túlzás annak nevezni...de kíváncsi vagyok, 6 hetes az edzésterv...s hogy mi alakul, s le fogom-e gyűrni egyben az 5km-t. Az Úszógumim a legkritikusabb, s a belső combom...reménykedek
2012. máj. 8. 10:01

A hasról a zsírt teljesen leégetni tényleg ( itt a bordás hasizomra gondolok ) nem lehet csak hasizom erősítő gyakorlatokkal. DE!!! Minden nap végzett gyakorlat a pocak méretét erőteljesen csökkenti, mert visszahúzza a hasat. Szóval érdemes a lapos hasért csinálni.

Ha gyakorlatok kellenek nektek, tudom javasolni a Youtube-ot, ott különböző fokozatban vannak has és még sok izomerősítő gyakorlatok. Ezek letölthetők, nagyon jók és persze nem a legerősebb fokozattal kell kezdeni. Vannak egy izomcsoportra 8 perces gyakorlatok, az már elég hatásos! Az egyik javasolt sorozat a passion4profession , innen letölthettek szinte mindent, de nézzétek a video idejét, mert a legjobb, ha egy 8-10-15 perces filmet néztek és próbáljátok utána csinálni, mint egy 1 perces gyakorlatsort. A futás egyébként köztudomásúlag a leghatásosabb fogyókúra, lehet kezdeni gyors gyaloglással, kinek milyen a kondija. A lényeg, hogy nem kell helehalni mert elmegy a kedvetek tőle!Mozgatja a combot, feneket ,hasizmot és ha a karotok mozog közben ( kellene ) akkor azt is. Szóval gyors gyaloglás, ami majd átmegy futásba, de ha nem, az is nagyon egészséges, jó cipőben! Fontos a bemelegítés előtte és a nyújtás utána, így nem sérültök le. Persze vannak durva zsírégető aerobik órák is, de egyrészt drágák, másrészt alapok nélkül nem megy, nem lesz sikerélményetek.

2012. máj. 2. 14:21

Ha beindul a zsírégetés, mindenhonnan "ég". Aerob (esetleg erősítés az izomtömeg megtartása érdekében) + diéta.

Valamelyik nap olvastam, hogy az úszógumi eltüntetésére a legjobb gyakorlat a tányér eltolása...

13. megi04 (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2012. máj. 2. 11:04
Ááááá,lerokkanna szerencsétlen,ameddig leégeti a hasamról a fölösleget!!!!:)
2012. máj. 2. 11:03
sok szex
11. andi6020 (válaszként erre: 9. - Skittles)
2012. máj. 2. 11:03
La, vagy ki. Mindegy.
10. megi04 (válaszként erre: 9. - Skittles)
2012. máj. 2. 11:02
Nem biztos,de koszt talán leégeti..:))) A talpamról...
9. Skittles (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2012. máj. 2. 11:01
Hogy a tűz leolvassza a zsírt? :D
8. megi04 (válaszként erre: 2. - A93ca9f1c5)
2012. máj. 2. 11:01

Esküdj meg! Esküdj meg,hogy a kapa segít!!!

Még a szomszédba is átmegyek kapálni!!!!!!!!:)

2012. máj. 2. 10:59
Tábortűz fölött táncolás
6. izabella33 (válaszként erre: 5. - Skittles)
2012. máj. 2. 10:51
igy van,erobic gyakorlatok kellenének
5. Skittles (válaszként erre: 4. - Izabella33)
2012. máj. 2. 10:49
Igen, én így tudom, mert azzal csak az izmot erősíti, nem a zsírt égeti.
4. izabella33 (válaszként erre: 3. - Skittles)
2012. máj. 2. 10:48
olvastam a neten,hogy a hasizomgyakorlatok kevesek,nem égetik a zsirt
2012. máj. 2. 10:47

Szia. Állítólag a hasról kardioval, diétával és hasizom gyakorlatokkal lehet fogyni. Küzdök vele én is.

Nemrég a kozmetikusom ajánlotta(aki fitness edző is), hogy használjak edzések alatt neopren övet, s bár önmagában nem fogyaszt, de izzadó edzés alatt a méreganyagok távoznak.


Kíváncsi vagyok ki mit fog itt ajánlani

2012. máj. 2. 10:46
kapa
2012. máj. 2. 10:43
várom tanácsaitokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook