Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


142. Rubellit (válaszként erre: 140. - Reni973)
2014. febr. 27. 20:11

Kedves Reni!

Megtennéd, hogy megosztod a tapasztalataidat a fórumon is? Sokan kíváncsian várják. Előre is köszönöm, nagy segítség ez annak, aki ezt a kezelést szeretné igénybe venni.

2014. febr. 25. 11:23
Köszi, válaszoltam.
140. reni973 (válaszként erre: 139. - Annamari7597)
2014. febr. 23. 10:33
Privátban írtam.
2014. febr. 21. 13:28

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. A lealkudtuk.hu oldalon vásároltunk a barátnőmmel kuponokat cryolipolysis kezelésre. Azóta sajnos elég rosszakat hallottam a szalonról. Ez a szalon a 15. kerületben van... Ha valakinek van bármilyen tapasztalata, kérem jelezze. Előre is köszönöm a segítségeteket!!!

138. Rubellit (válaszként erre: 137. - AncsyGSX-R)
2014. febr. 20. 18:49

Kedves Ancsy!

Kitartást a tornához, ha további kérdésed lesz várom szeretettel.

137. AncsyGSX-R (válaszként erre: 136. - Rubellit)
2014. febr. 16. 14:07
köszönöm,így is sokat segítettél,most tornázok még durvábban és meglátjuk. máshoz meg nem igen mennék,ha fenékemelésen gondolkoznék,ha már tőled kértem tanácsot.és úgy láttam,elég jó vagy a szakmában,a hozzászólásaid alapján.szóval köszi mégegyszer is:) egyenlőre még nem tudom,mi lesz:)
136. Rubellit (válaszként erre: 135. - AncsyGSX-R)
2014. febr. 13. 23:50

Kedves Ancsy!

Minden emailre válaszolok. Sajnálom ha, nem tudtam segíteni, de nem az volt a célom, hogy hozzám járj kezelésre hanem, hogy találjunk megoldást a gondodra. A zsf. nem egy olcsó kezelés. A legtöbb szépségszalonnál 80.-90.000 Ft egy kezelés. Látatlanba csak korábbi tapasztalataim alapján tudok Neked bármit mondani.

135. AncsyGSX-R (válaszként erre: 132. - Rubellit)
2014. febr. 13. 09:06
köszönöm,olvastam,de az utolsó emailemre már nem írtál..:) én Budakalászra nem tudok eljárni mindig,főleg hogy kb 400000 ft lenne a kezelés ára,mire szép lenne a belső combom :( sajna ez van.de azért köszi.
2014. febr. 11. 23:26

Kedves Grizus!

Nincs ostoba kérdés, csak nehéz válasz. Van olyan vendégem, aki 2 zsf. után van kb. 6 hónappal és ő 10 kilót fogyott. Természetesen az étkezésében is változtatott.

133. grizus
2014. febr. 11. 04:21
Azt szeretném megkérdezni, hogy 15-20 kilót hány kezeléssel lehet leszedni? Persze lehet, hogy ostoba kérdés.
2014. febr. 10. 18:50

Kedves Ancsy!

Leírtam a megoldást a problémádra.

131. AncsyGSX-R (válaszként erre: 130. - Rubellit)
2014. febr. 9. 10:18
Ezért is keresem a megoldást a problémára,mert edzéssel ezt sosem fogom tudni "leszedni" onnan..sajnos:(
130. Rubellit (válaszként erre: 129. - AncsyGSX-R)
2014. febr. 7. 22:40

Kedves Ancsy!

Végleges megoldásra a zsírleszívás sem képes, mert olyan nincs. Tudom, hogy első olvasásra furán hangzik, de sok ilyen esettel találkoztam, a több mint két évtizedben, amióta alakformálással foglalkozom. Továbbra is, így látatlanul, arra gyanakszom, hogy a fenék izomzatoddal és a kötőszövetével van gond. Pillanatnyilag is van edző vendégem ilyen problémával. Gondolod, hogy ha mozgással meg lehetne oldani, akkor ő járna hozzám?

129. AncsyGSX-R (válaszként erre: 128. - Rubellit)
2014. febr. 2. 14:31
Az a baj,hogy ettől nem lettem okosabb:) én szeretném eltűntetni végleg és olyannak szeretném látni,amilyen volt mondjuk 6 éve..:) azóta igaz szültem két gyereket,de mozgok eleget és mégis oda "rakódott" és nagyon csúnya..A fenekemen nem igen látok változást,hogy onnan csúszott volna le a lábam közé..:) Menjek zsírleszívásra,vagy hol-hogy tudom ezt véglegesen "leszedni" onnan? köszi ha segítesz:)
128. Rubellit (válaszként erre: 127. - AncsyGSX-R)
2014. jan. 23. 00:34

Kedves Ancsy!


A belsőcomb nekem mindig gyanús. Erről már többször írtam itt a fórumban. Eddig még egy esetben sem zsír volt, amivel találkoztam. Természetesen így látatlanba ezt nehéz megállapítani, de az a gyanúm, hogy amit Te látsz az csak egy tünet. Az ok pedig a fenék megereszkedése. Tudom, hogy ez első olvasásra furcsán hangzik, de nagyon sok ilyen esettel találkoztam már. Te zsírnak gondolod, de nem az. Ezért ilyen esetekben nem szoktam ajánlani a zsf.-t, mert nem zsírral állunk szemben. Ezt tükör előtt szoktam megmutatni a vendégeknek. Ami Téged zavar, azt a részt egy kicsit beljebb nyomom a kezemmel és megemelkedik a fenekük. Nagy valószínűséggel a Te esetedben is fenékemelő kezelésre lenne szükség. Elmehetsz zsf.-ra, de kidobott pénz. Nem azért, mert a kezeléssel van gond, hanem, mert nem tud erre a fajta problémára megoldást nyújtani. A további gond az, hogy nagyon kevés helyen végeznek fenékemelést. Tudom, hogy sok szalon hirdeti, de a legtöbb nem működik. A „legviccesebb”, amit eddig láttam, az a fenékemelő pakolás volt. Itt a gravitáció ellen kell dolgozni, erre jó megoldásnak tűnik a mozgás. A gond csak az, hogy egy nagyon speciális izomról van szó, amit csak gépi kezeléssel tudunk a szükséges módon megmozgatni. A színt fenntartásra már jó a sport. Ezt csak azzal tudom bizonyítani, hogy az évek alatt több edző vendégemnek volt szüksége ilyen kezelésre, pedig ők napi sok órát tartanak. Remélem, hogy tudtam segíteni.

127. AncsyGSX-R (válaszként erre: 124. - Rubellit)
2014. jan. 20. 15:40

Kedves Rubellit!

Csak a combon belső felén van felesleges zsír,körülbelül tenyérnyi mindkét oldalon. Nekem javaslod a zsírfagyasztást,vagy ez is egy újabb reklámfogás csak szerinted? hol van olyan szalon Budapesten,ahol biztonságosan csinálják ezt? mármint hogy nem okoznak fagyási sérülést,stb..olyan sok rosszat olvasni erről..műtetni viszont nem igen szeretnék (zsírleszívás)..köszi,várom válaszodat.

126. Rubellit (válaszként erre: 125. - Stella0807)
2013. júl. 31. 16:40

Szia Stella!

Kezelik a pajzsmirigy alulműködésedet?

2013. júl. 31. 09:30
Sziasztok! Tudja valaki, hogy pajzsmirigy alaulműködés ellenjavalt-e a kezelés tekintetében? (Mert én csak máj, vese, fehérvérsejt stb.problémákat találok a kizáró okok között.)
124. Rubellit (válaszként erre: 123. - Albert9876)
2013. júl. 29. 16:21

Elvileg lehet, ha már nem szoptatsz, de én még várnék vele.

A honlap sokat elárul. Legyen kép a gépről és szerepeljen a gép neve. Jó esetben vannak előtte-utána képek. A k.uh.-nál mindenképpen, zsf.-nál idő kell, hogy olyan képeket tudjon valaki feltenni, amihez a képen látható vendég hozzájárult. Az olyan képeknél, amik alatt az előtte-utána nem magyarul van, egyértelmű, hogy nem az adott szalonban és nem is itthon készültek. A videókra is vonatkozik. Magyar szalon nem készít angol nyelvű videót.

Küldd a linket!

123. albert9876 (válaszként erre: 119. - Rubellit)
2013. júl. 29. 09:40

De ezeket az eljárásokat lehet szülés után 3 hónappal végeztetni?

Honnan tudom, hogy hol van jó szakember és hol nincs itt a közelben?

Sajnos Pest messze van, de hallom ott is van egy csomó kontár :(

..és melyiket ajánlod a 2 eljárás közül?

Ha átküldöm a szalon honlapjának linkjét te meg tudod mondani, hogy érdemes-e oda menni vagy sem?

122. Rubellit (válaszként erre: 121. - Grizus)
2013. júl. 28. 11:45
A meghízás utáni állapotra írtam, hogy ezen a részen csípi, marja az izzadság. Ezért is van szükséged olyan fehérneműre, ami felszívja. A megoldás a felesleg eltűntetése. Fogyókúra, sport vagy kozmetikai fogyasztó kezelés.
121. grizus (válaszként erre: 120. - Rubellit)
2013. júl. 27. 22:55
Azt nem tudom. Amíg nem voltam meghízva, nem volt ilyen problémám. De most már egy sima bugyiban nem tudok járni.):
120. Rubellit (válaszként erre: 118. - Grizus)
2013. júl. 27. 19:06

Szia Grizus!

Arról nem is beszélve, hogy az izzadság is nagyon kellemetlen dolgokat tud csinálni, azon a területen.

119. Rubellit (válaszként erre: 117. - Albert9876)
2013. júl. 27. 19:02

Szia Albert9876!


A zsf. és a k.uh. is nagyon hatékony. Az eljárások nagyon jók ha, megfelelő géppel és szakértelemmel végzik őket, személyre szabottan.

118. grizus (válaszként erre: 117. - Albert9876)
2013. júl. 27. 04:52
Bocs, hogy beleszólok, az tényleg nagyon zavaró. Ciki vagy sem, a hízásom után így nyáron kénytelen vagyok hosszú bugyit felvenni a szoknya alá, mert fáj, annyira dörzsöli. Le kéne fogyni...
117. albert9876 (válaszként erre: 116. - Rubellit)
2013. júl. 27. 01:04

Szia Rubellit!


Császáros szülés után maradt rajtam 7-8 kg, aminek nagy része a combokon van, de a hasamon, derekamon és csípőmön is akad fölösleg.

Te milyen eljárást javasolnál, ami használ is?

Ami nagyon zavaró, hogy a combjaim összeérnek és járásnál dörzsölik egymást :(

116. Rubellit (válaszként erre: 115. - Kisvirág68)
2013. júl. 17. 00:10

Kedves Kisvirág!

Sajnálom, hogy nem tudtad bemásolni. Szerintem sokakat érdekelt volna, hogy milyen ajánlatokat tesznek, amiket nem is lehet kivitelezni.

A térdnél a kezelőfejnek tökéletesen fel kell tudnia helyezkednie a kezelt területre és a vákuumnak be is kell tudnia szívni a zsírszövetet és még nagyon közel vannak a csontok. Zsf.-sal nem kezelném. A belső combnál sem egyszerű a helyzet, egytenyérnyi nagyságú kezelőfejjel lehet csak megcsinálni, de én továbbra sem vagyok meggyőzve arról, hogy a zsf. a legideálisabb választás. Erre a kérdésre látatlanba nem lehet hiteles választ adni.

115. kisvirág68 (válaszként erre: 113. - Rubellit)
2013. júl. 16. 18:37

Kedves Rubellit!

Egy kuponos kérdezz-felelek párbeszédnél olvastam a toka dolgot, magam is meglepődtem, azért is irtam kérdő+felkiáltójellel...szivesen bemásoltam volna, de természetesen nem találom :)

A térdem nekem nagyon kritikus pontom, a belső részen van a legtöbb felesleg, de a térdkalács felett és alatt is van zsirpárna, drámai a helyzet :)olvastam a tapasztalataidat a lovaglónadrág tipusú combokkal kapcsolatban, nálam nemez a gond, főleg a belső combon és a térdemen van nagy felesleg...

114. Rubellit (válaszként erre: 112. - Kisvirág68)
2013. júl. 16. 15:53

Kedves Kisvirág!

A LL. működésének csak elmélet ismerem, de még nem dolgoztam ilyen géppel. Találsz ilyen nevű fórumot, ott lenne érdemes feltenni a kérdésedet.

A k.uh-nál nincs kellemetlenség, de már volt olyan vendégem, aki beszámolt ilyenről. Itt is a géptől és a kezelőtől függ minden. Különben ilyen fórum is van, ezt most csak azért írom, mert lehet, hogy az olvasókat ez a téma nem érdekli.

A hatásosságról csak annyit, hogy a zsf. egy kezeléssel 20-25% zsírvesztés eredményez a kezelt területről. A másik két kezelésnél ilyen eredmény nem lehetséges.

113. Rubellit (válaszként erre: 111. - Kisvirág68)
2013. júl. 16. 15:40

Kedves Kisvirág!

Tokáról hol hallottad? Most gondoljunk bele logikusan. A zsf. gépek egy vagy kéttenyérnyi nagyságúak, arról nem is beszélve, hogy a vákuum segítségével beszippantják a kezelendő területet. Tokán ez nem lehetséges.

Térdednél milyen területre gondoltál?

A combod melyik részét szeretnéd kezeltetni? Azért kérdezem, mert sorozatos konzultációknál azt tapasztalom, hogy a comb problémáknál a legtöbb esetben nem a zsír a hibás. Már többször írtam itt a fórumban erről, mivel személyes konzultációknál nagyon nagy százalékban fenék probléma van a háttérbe. Sokszor mikor ezt telefonba megemlítem, nem hiszik el csak a konzultáció során derül ki, hogy nekem volt igazam. Azt látom, hogy a hölgyek majdnem 99%-a küzd ezzel.

Lehet égési sérülést szerezni, ha nem jól végzik a kezelést. Abban a bizonyos fórumban megkérdőjelezem a bejegyzés hitelességét, de ettől függetlenül lehetséges. A zsf. akkor fájdalmas, ha a gép vákuum erősségét nem lehet jól szabályozni. Ideális esetben csak akkor szabad erősíteni a vákuumot, amikor a kezelt terület elérte a zsírvastagsághoz szükséges hőmérsékletet. Ilyenkor már érzéketlen a terület. Sajnos a gépek jelentős részénél erre nincs lehetőség. Mivel sok vendég az ár alapján keres kezelést, így sok szalon az ár alapján vásárol gépet. Sok kellemetlenség és csalódás a következménye ennek. A zsf. prémium kategóriás kezelés, ha olcsón adják, az több, mint gyanús.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook