Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
205. Jucus1980 (válaszként erre: 203. - Rubellit)
2014. ápr. 22. 15:30
Köszi mindent.
204. láncdohányos (válaszként erre: 203. - Rubellit)
2014. ápr. 21. 21:09
Ezt még olvasni is rossz volt, jobbulást Jucusnak! Én hasonló kommentek miatt féltem nagyon (és a mai napig nem mernék más szalonba menni), de fontos, hogy tudjunk róla, hogy vannak ilyenek is. Én mindenképpen nevesíteném azt a barbár szalont, ahol ez megtörténhetett. Egyrészt megérdemlik a bűnhődést, másrészt másokat is megóvna hasonló élményektől. Mi az, hogy a kezelő nem hajlandó megszakítani a kezelést, ha az ügyfél kéri? Neki aztán tényleg semmi szégyellnivalója nincs, a kozmetikusnak kell értenie hozzá, nem az ügyfélnek.
203. Rubellit (válaszként erre: 201. - Jucus1980)
2014. ápr. 21. 14:14

Jucus 13.-án írt egy levelet nekem. Ezt követően volt, hogy napi több levelet váltottunk. Nem volt egyszerű de sikerült kideríteni, hogy pontosan mi történt vele.

Nagyon emlékeztetett a kirajzolódó történet egy, egy évvel korábbi bejegyzésre. Gondolom, hogy nem mindenkinek van ideje az egész fórumot végig olvasni, ezért idézem azt a részt, ami nagyon hasonlít Jucus esetére.


"„Pénteken én is voltam fagyasztó kezelésen. 3 alkalmas "bérletet" váltottam, kavival együtt.

Előbb kavitáltak 10 percig ( sztem annyit ér a 10 perc, mint halottnak a csók ), aztán jött a fekete leves. Annyira, de annyira fájt a kezelés, h azt hittem betojok. 15 percet volt fent egyetlen fej, amit kétlek, h bármire is elég lenne. 2.nak a köldök fölötti részre helyezte a fejet és mikor szippantotta be aszerkezet a bőrömet, kiabáltam ,h vegye le, nem bírom. Kb. mint egy középkori kínzó módszer. Aztán fél perc után vlm-vel jobb, mert a bőr alkalmazkodik a helyzethez. No de akkor kezd el pattogni vagy mit csinálni az a glicerines kendő ami a bőrömre tettek. Az 5 percig annyira fáj, hogy egyzserűen koncentrálni nem tudtam a könyvre amit olvastam ill. olvastam volna. Foggal, körömmel kapaszkodtam. Összegyűrtem a lábujjaimmal a lepedőt amin feküdtem. Az érzés egy az egyben, mint a derekamon lévő tetkó. Ugyanaz a tűszúrós érzés, csak ott amikor ennyire fájt szóltam,h hagyják abba, itt meg nem volt mit tenni. Egyedül feküdtem ott a helységben. Kérdeztem, h másnak is ennyire fáj, vagy csak nekem ilyen alacsony a fájdalomtűrő küszöböm. De mondta a hölgy, h másnak is fájdalmas. Hozzáteszem túl vok egy szülésen, 8 órát vajúdtam, abból 2,5 órán keresztül tolófájásom volt (vége császár lett), szóval tudom mi a fájdalom. Hát ez is az volt.

Nem tudtam, h fogom kibírni a 4X15 percet, de nagy nehezen sikerült.”


Jucus konkrétan kérte, hogy ne idézzek a leveleiből, mert vidéki és megszólnák, ha kiderülne, hogy egy pesti szalonba utazott fel erre a kezelésre. Nem írta így le egy levélben, hogy mi történt, hanem kis részletek érkeztek csak, és csak további biztatásra kaptam tőle egyre több információt. Őt nem kezelték k.uh.-val, de a fájdalom, amit itt a fórumon is leírt megegyezik. A kezelés fél éve történt, a külsőcombjára kérte. Amint feltették a kezelőfejet, kegyetlen fájdalmat érzett. Kérte a kezelés megszakítását, de erre a kezelő nem volt hajlandó, sőt közölte, hogy ha a másik oldalt nem kezelik meg, akkor nagyon csúnya, aránytalan lesz a teste. Most már így hat hónap távlatából tudja, hogy kár volt végigszenvedni a másik oldalt, mert a kezelt terület formája semmit sem változott. Ellenben, amikor a bevérzések elmúltak, akkor ijedt csak meg igazán, mert piros kis csíkokat talált azon a területen, ahová a kezelőfej fel volt helyezve. Ezért írta, hogy nyáron nem megy strandra. Idén én sem tanácsoltam neki, de ajánlottam egy olyan kezelést, amivel meg tud szabadulni a sok pici hajszálér tágulattól, amit az ő esetében a nagyon erős vákuum okozott. Nem volt egyszerű Jucust meggyőzni arról, hogy ha már ő nem szeretné pontosan leírni, hogy mi történt, nekem engedje meg, hogy mások ne járjanak így. Szégyelli, hogy tudatlan volt, pedig ez nem az ő szégyene. Többször felkereste a szalont, ahol kezelték. Mindig azt a választ kapta, hogy várjon türelemmel, majd elmúlik. Sőt mivel vidéki és gondot okozott neki a sok utazás, többször hívta a szalont telefonon. A legtöbb esetben véletlenül megszakadt a hívás és az újabb hívását már fel sem vették. Egyre jobban kétségbe esett, a környezetében nem merte elmesélni, hogy mi történt vele. Mivel ez a kupon első kezelésénél történt, a második kettőre már el sem ment Ez Jucus története röviden, remélem, hogy más nem jár így.

202. szamosy
2014. ápr. 19. 18:25

Üdv újra!

Túlestem időközben a 2. és 3. kezelésen is. A 2.-at még a derekamra, a 3.-at már a hasamra kértem.

A derekamon szuper az eredmény, a hasam viszont nem "fogy" olyan gyors mértékben. Van már pici eredménye, de ez nem lesz olyan gyors v hatásos sztem, mint a derekamon.

Fontolgatom a további kezeléseket. :-))

A 2. alkalom után nekem is belilult kicsit az oldalam, de egyáltalán nem fájt. Ez viszont azért lehetett, mert ahogy fokozatosan állították be a vákumot, én mondtam, h lehet erősebb. De mint mondtam nekem nem fájt. Sőt szeretem az érzést, amikor a nem kívánt rész eltávolodik a testemtől. :-))


A belső combról pedig azt hallottam, h az a terület reagál a legkedvezőbben a kezelésre. Ezt a szalonban mondták fecsegés közben...

2014. ápr. 17. 11:43
Köszi Rubellit a segítséget. Csak te írtál.
200. Jucus1980 (válaszként erre: 199. - Rubellit)
2014. ápr. 13. 12:09
Vettem egy három alkalmas kupont. Nagyon fájt. Kértem hogy vegyék le. Ezt ki kell bírni. A másik oldalt nem akartam. De megtörtént. Eredmény semmi. A helyek látszanak. Idén nem megyek strandra. Menjek szoliba? Akkor nem fog látszani?
199. Rubellit (válaszként erre: 195. - Jucus1980)
2014. ápr. 11. 12:54

Kedves Jucus!

Mi történt Veled? Miért írod, hogy rosszul jártál?

198. láncdohányos (válaszként erre: 196. - C114183a1c)
2014. ápr. 9. 15:55
Nem, ez tényleg fura. Én tényleg azért regisztráltam, hogy ehhez hozzászóljak, amint lesz valami tapasztalatom. Sem nekem, sem a környezetemnek nincs szépségszalonunk, a legkevésbé sem vagyok kozmetikus és teljesen biztos lehetsz benne, hogy priviben sem reklámozom a helyet ahol voltam. Ahogy írtam, az én alkatom vélhetőleg más, mint az ilyen kezelésekre jelentkezők többségéé, gondoltam hátha hasznára válik másoknak is a tapasztalatom. De akkor mégegyszer, lövésem sincs, hogy másoknak használ-e vagy nem cseszik-e el a kezelést, csak annyit állítok, hogy nekem működött.
197. bdf78cc352 (válaszként erre: 196. - C114183a1c)
2014. ápr. 8. 09:47
:)))
2014. ápr. 8. 08:48
Csak nekem furcsa, hogy akiknek használt, azok a hozzászólásaikat pont azon a napon teszik meg, ahogy regisztráltak?
195. Jucus1980 (válaszként erre: 194. - Láncdohányos)
2014. ápr. 7. 15:26
Nagyon irigyellek. Sajnos én is kuponos oldalon vettem, de nagyon rosszul jártam. Ez van. Többet ilyet nem csinálok.
2014. ápr. 6. 19:02

Sziasztok!


Én sokáig fontolgattam a kezelést, titeket is olvastalak és elhatároztam, hogy írok, ha kipróbáltam.


Nekem nagyon bejött a kezelés. Kuponos oldalon vettem, a gép típusát nem tudom, volt glicerines kendő, a kozmetikus szerint -10 fokra hűtött a gép. Egyáltalán nem fájt, a vákuum szokatlan volt nekem, de bírható volt az egész. Utána piros foltjaim lettek és nagyon hideg lett a kezelt felület, de kb. 1 óra alatt elmúlt. És hihetetlenül hatásos volt. Alig egy hete voltam és a korábban összeérő belső combjaim most már semmilyen pózban sem érnek össze! A kozmetikus azt mondta, hogy 1-1,5 hónap múlva kezd el látszani a fogyás, de nekem már most nagyon durva az eredmény. Konkrétan thight gapem lett, amiről mindig is álmodtam!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy én kimondottan vékony vagyok (171cm/51kg), de a belső combom minden diétának és edzésnek ellenállt. Annyira összeértek, hogy kikoptak a nadrágjaim. Nem tudom, hogy ilyen hatékony-e komolyabb súlyfölöslegnél is, de nekem nagyon bejött. Ezt egy véleménynek vegyétek a sok közül, nem tudom, hogy más szalonokban, más testalkatoknál vagy más anyagcserénél hogy működik. Nálam bejött.

193. szamosy (válaszként erre: 190. - Nünüke49)
2014. márc. 26. 09:27
4 tenyérnyi terület normál ára lenne ennyi.
2014. márc. 25. 23:39

Sziasztok!


Köszi a válaszokat:)

Rubellit, gondolom az ilyen kuponos helyek abból indulnak ki, hogy a "kezelés", amit ők csinálnak, statisztikai alapon a vendégek egy kis részénél betalál és lesz valamilyen hatása (hogy a többiek nem azt kapják, amit ígértek ...hát, így jártak), sőt, ha mellé sportol és diétázik is a lelkes fogyni vágyó, akkor 2-4 hónap alatt amúgy is lemehet annyi, hogy ne feszüljön annyira az a nadrág...no mindegy...az igazság megint odaát van:)

Nünüke, nagyon érdekelne, hogy te pontosan hol jártál, kérlek küldd el priviben az elérhetőségét.

Köszi!

191. Rubellit (válaszként erre: 187. - Tortellini007)
2014. márc. 25. 16:21

Kedves Tortellini!

Gondolom, hogy Te is érzed az ellentmondást abban, hogy zsírvastagságtól függetlenül "egyen" időt kezelnek abban a szalonban és még sok másik helyen is. Nincsenek semmilyen szinten egyénre szabva a kezelések. Pedig nagyon nem mindegy, hogy milyen zsírvastagságot kezelünk. Arról nem is beszélve, hogy fogalmuk sincs, hogy milyen hőmérsékletre hűtenének le Téged ennyi idő alatt. Sajnos a legtöbb kezelő, annyit tud, hogy felteszi (jó esetben) a fagyásgátló kendőt, bekapcsolja a gépet, és a kezelőfejet a kezeltterületre teszi. Amikor lejárt az egyen kezelési idő leveszi a kezelőfejet. Honnan tudná, hogy hány fokra hűtötte a zsírt, amikor az itthon forgalomba lévő gépek legtöbbje ezt nem mutatja. Azt a bizonyos hőmérsékletet, amit mondanak, mennyi idő alatt éri el a zsírszövet, mert azt sem mutatja a gép. Minek mérne zsírvastagságot, nem tudja ezt az adatot sem beállítani a gépen. Ez a nagy magyar valóság. Egy olyan géppel, amin mindez lehetséges nem fognak kuponozni, mert a folyamatos kezelést nem bírják ezek a gépek. Olcsó gépekkel (relatív) kuponoznak, mert nem számít, ha nem hűt rendesen, úgysem lehet látni. Az olcsó és a minőség soha nem volt egy kategória. A szalonban, amit hívtál gondolom telepatikus képességekkel rendelkezett a recepciós, távba mérte a zsírvastagságodat és tudta, hogy a szervezeted mennyire fog ellenállni a hőelvonásnak. Már megint ott tartunk, hogy lejáratnak egy kezelést, mert, akik végzik, nem értenek hozzá. Különben meg ha a vendég olcsó kezelést akar, akkor a szalon tulajdonosa olcsó gépet fog venni. Te vendégként bizonytalan vagy, és ezen, sajnos nem is tudok csodálkozni, de akivel beszéltél, annak tudnia kellene, hogy ez így nem hatékony. Nem tudja, vagy nem érdekli. Nem is tudom, hogy melyik a nagyobb baj.

190. nünüke49 (válaszként erre: 189. - Szamosy)
2014. márc. 25. 12:43
Szia!De mekkora területet kezelnek 30000 ft-ért?:)
189. szamosy (válaszként erre: 188. - Nünüke49)
2014. márc. 25. 04:08

Szia nünüke!


Elárulnád, h mennyibe került ez a kezelés?

Ahol én jártam, ott ez 30.000ft lenne. :-/

2014. márc. 24. 13:26
Kedves tortellini007!Én voltam nemrég,február végén egy olyan zsírfagyasztó kezelésen,amely több,mint fél óráig tartott!A hasamat kezelték,4 ponton lettem mérve,14 perc alatt értük el a -1 fokot és onnantól számítva 31 percig votam ezen a hőmérsékleten:))Ezután kaptam egy nyirokkeringés serkentő gépi kezelést,ami benne volt az árban!Kb.3 hét alatt (persze diétáztam és sportoltam is) -2,6 kg-ot fogytam!Szép napot!:)
2014. márc. 24. 11:57

Sziasztok!



A Ferenciek terénél található egy szalon, most fut akciója a legismertebb kuponos oldalon(3 kezelés, 9990Ft-ért) , járt már náluk valaki esetleg ? Itt is csak fél óra a kezelés...felhívtam őket, persze azt mondták, elég annyi, de nem tudom...

Volt már valaki olyan helyen, ahol több mint 30 perc a kezelés és azt egyénre szabott módon végzik el (pl. megmérik a zsírszövet vastagságát előtte, ahhoz állítják be hőmérsékletet,ill. előtte/utána körfogatot mérnek.)Ha igen és elégedett volt, kérem küldje el nekem az elérhetőségét (ha a nyilvános közzététel nem megengedett..)

Előre is köszi mindenkinek, aki veszi a fáradságot és megosztja a tapasztalatait (akár jó, akár rossz)!

186. szamosy
2014. márc. 23. 17:15

Igazat kell, h adjak Rubellit. Néztem, tényleg 10-én voltam. Annál inkább lenyűgöz hatékonysága. Még egy hónap se telt el, mégis totál elégedett vagyok! :-))

Várom a további "át"alakulást. :-))

2014. márc. 23. 11:55

Ha valaki 2014 03 10.-én vagy 11.-én volt zsf.-on, akkor 2014 03 22.-én, hogy írhatja le azt, hogy „Nekem is a látvány a fontos, csak ennél a kezelésnél annyiszor elhangzik, h 25% a "fogyás" az első alkalom után, én meg 1 hónap alatt elértem ezt a hatékonyságot”? Tehát 11 vagy 12 nap egy hónap. Elég érdekes.



Az első Humán tanulmányok alapján alkalmazta Dr. Coleman a zsf.-os technológiát az adott problémás területeken. Az általa kezelt- megfigyelt kontroll-csoportnál az első kezelés alkalmával 20%-os zsírszövet elvékonyodást tapasztalt! A kezelések fél éves időtartamára nézve pedig 25%-os helyi zsírszövet-vékonyodásról számolt be!


A 20%-os elvékonyodás általában 2 és 3 hónap között várható.

184. szamosy (válaszként erre: 183. - 300c83c7b2)
2014. márc. 22. 16:11

Köszi a választ! Nekem is a látvány a fontos, csak ennél a kezelésnél annyiszor elhangzik, h 25% a "fogyás" az első alkalom után, én meg 1 hónap alatt elértem ezt a hatékonyságot. Már ezzel is elégedett vagyok..

Mielőbbi gyógyulást ! Köszönöm a választ még 1x!

183. 300c83c7b2 (válaszként erre: 179. - Szamosy)
2014. márc. 21. 22:12
Szia,két kezelésen voltam eddig.Sejtelmem sincs hány % ment le,nem tudom azt hogyan lehetne "kiszámolni",vagy megmérni.Nálam a látvány számít,meg amit meg lehet markolni.Még egy kezelés lesz.Az első után 4-5 héttel látszott a változás.Nem tudom mennyi vizet iszom,de sokat,nem kifejezetten emiatt,alapból nagyon sokat iszom.Az első kezelés egy tenyérnyi volt,figyelmetlenül foglaltam időpontot.A második 2x25 perc,még egy ilyen lesz.Sajnos most nagyon rosszul eszem,betegség miatt a torna is kimaradt majdnem 2 hétre,ez biztos nem tesz jót.Remélem tudtam segíteni.
182. Rubellit (válaszként erre: 180. - Masnis)
2014. márc. 21. 17:13

Kedves Masnis!

Mikor jártál utoljára a kezelőorvosodnál? Mivel a betegséged miatt nem lehet zsf.-t csinálni Neked, marad a fogyókúra és a mozgás. Tudom, hogy mozgással nagyon nehéz az ilyen típusú feleslegtől megszabadulni, de fogyókúrával kiegészítve nem lehetetlen. Ami még segíthet az a nagy mennyiségű folyadék fogyasztása. Legalább napi 3 liter vizet érdemes lenne meginnod. Természetesen csak fokozatosan emeld a bevitt folyadék mennyiségét, hogy ne legyen megterhelő a szervezeted számára. A kezelőorvosod valószínűleg átirányít majd olyan szakemberhez, aki segít Neked az étkezésed megváltoztatásában. Kérlek, számolj be az eredményekről!

181. szamosy
2014. márc. 21. 08:40

Masnis, nem szeretnék okoskodni, de hidd el a comb egészen könnyen formálható egy kis sporttal.

Tudom, h görkorozni nem egyszerű, de iszonyat formás lábakat alakít, ilyen a lovaglás is, de, h egyszerűbbet mondjak bicikli, de kicsit "keményebben" nem csak úgy tekergetve, mert az nem sokat használ.

Hidd el, h csak elkezdeni nehéz! Ezektől a feneked is kerekebb, keményebb és feszesebb lesz! :-)

A lényeg, h határozd el magad. Én szorítok Neked!

180. Masnis (válaszként erre: 161. - Rubellit)
2014. márc. 20. 23:28
Hát mit mondjak? Nem vagyok tökéletes, a combom is összeér és a hasam is nagy. Az úszógumi nem fájdalmas, az "csak" esztétikai probléma, ráadásul hozzászoktam, mert tényleg mindig volt. A combom viszont amikor összedörzsölődik nyáron, az fáj, kisebesedik és ez egy teljesen új probléma, csak néhány éve ilyen. Ezért _elsősorban_ erre kerestem megoldást. Természetesen, egyetlen percig sem lennék szomorú, ha valaki az úszógumimtól is megszabadítana.
179. szamosy (válaszként erre: 177. - 300c83c7b2)
2014. márc. 20. 19:43

Szia körte!


Azt szereném megkérdezni, h kb hány %-a tűnt el a pocidnak? Már végleges az eredmény? Mész még kezelésre? Mennyi idő alatt lett végleges az eredmény? Napi mennyi folyadékot ittál?


Köszönöm, h megerősíted, h a kuponos dolog is működhet! Kezdtem már azt hinni, h meghülyültem! :-)))


Bocs a sok kérdésért, de én még az elsô kezelés után vagyok csak..

178. Rubellit (válaszként erre: 177. - 300c83c7b2)
2014. márc. 19. 10:59

Kedves Izmoskörte!

Az eladott kuponok számából lehet tudni, hogy sokan voltak kuponos kezelésen.

Örülök, hogy így is elégedett vagy az eredménnyel.

A teljes áron milyen összeget értesz? Ezt csak azért kérdezem, mert pont a kuponos oldalakon lehet látni, hogy milyen nem reális ár lenne a teljes ár. Aminek azaz oka, hogy így sokkal jobban hangzik, hogy milyen nagy a kedvezmény. Tegnap kaptam egy levelet, amiben az eredeti ár egy 6 alkalmas bérletre 540.000 Ft.

177. 300c83c7b2 (válaszként erre: 175. - Szamosy)
2014. márc. 19. 06:33
Én is kuponos kezelésen voltam.Eddig kétszer,még egy lesz.48 éves vagyok,rendszeresen sportolok,de az alhasamon nagyon kitartott a háj.Gondoltam egy próbát megér,max.bukom a pénzt.Van eredménye,persze biztos látványosabb lenne,ha 60-70 perces kezelés lenne,de így is hatásos.Nincs már az a kiálló púp a hasam közepén.Sajnos a teljes ár nekem elérhetetlen.
2014. márc. 18. 22:21

Akkor most nem a Szamosynak írom.

Mivel végzek ilyen kezelést, nem oszthatom meg a konkrét tapasztalataimat, mert reklámnak számít.

A celebek nem mennek akárkihez, mert ők nem adják akármihez a nevüket, de ismert, sikeres színészek és énekesek igen. Na ebben tényleg van ellentmondás.

Minden fórum olvasóról feltételezek annyi intalligenciát, hogy rá tud keresni, hogy van-e az adott témában videó.

A reklámot, nem egy kupon reklámozására értettem. Gondolom, hogy nem kell magyarázni.

A magyar írott sajtóban megjelent cikkeknek az igazság tartamával remélem, hogy mindenki tisztába van.

Ezzel a stílussal nem tudok azonosulni.

Egy dolog van, amire én is kérnék minden olvasót, hogy tényleg merjétek megírni a tapasztalataitokat és természetesen kérdezni.

A k.uh.-s fórum tapasztalatai alapján értem a csöndet. Általában, addig van fent valaki egy fórumon, amíg keres, bizonytalan vagy csalódott.

Amikor megtalálta álmai szalonját, és szuper eredményei vannak, már nem egy fórummal van elfoglalva, hanem éli az életét.

Különben, köszönöm szépen a kedves leveleket, nem kell izgulni, veszem magamra, mert nem ingem.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook