Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
265. banzsu (válaszként erre: 264. - Rubellit)
2015. nov. 28. 10:12

3 hónapos a 3.babàm.😁 Eddig nem volt narancsbőrszerű valami a hàtsó combomon, most viszont van. Tornàzom, mindig is így volt, 10 kg-t híztam, 4 felett volt a baba.

Mit lehet tenni? Javasolsz valamit?

264. Rubellit (válaszként erre: 262. - Banzsu)
2015. nov. 24. 12:12

Kedves Banzsu!


A logó bőr sajnos nem változik idővel. Kivéve ha most szültél és még regenerálódik a bőröd. Akkor sem lesz már magától utána tökéletes.

263. Rubellit (válaszként erre: 261. - Tücsök69)
2015. nov. 24. 12:07

Kedves Tücsök69!


Nem normális, hogy nagyobb a hasad.


Nem mondták el, hogy hány fokon kezeltek Téged?


A kezdeti hőmérséklet a zsírszöveted hőmérséklete, az nem lehet 7 fok.


Érdemes lenne felhívni a szépségszalont, és őket megkérdezni.


Leírnád részletesen a kezelést? Mennyi ideig tartott? Pontosan mit éreztél?

262. banzsu (válaszként erre: 242. - Rubellit)
2015. nov. 23. 16:19
Lehetséges, hogy a lógó bőr miatt tűnik úgy, mintha egyre több lenne a narancsbőröm? Ez vàltozik idővel?
2015. nov. 21. 16:13

Kedves Rubellit!


De végeznek (az életmódközpontban), sőt tegnapi nap folyamán meg is történt a zsírfagyasztás. Érdekességként elmondanám, hogy a mai napon olyan, mintha nagyobb lenne az alhasam, mint eddig volt. :D


A problémám a következő: július óta diétázom, amit inkább már nem is nevezek diétának, nyugodtan mondhatom, hogy életmódommá vált. Megtaláltam azt az étkezési formát, ami szépen fogyaszt, mindeközben mégsem vagy éhes.

Elkezdtem edzeni is, külön edzőm van, amiért nagyon hálás vagyok. Nagyon szépen formálódtam, viszont az alhasam (bár szépen húzódik vissza, minden héten centizek) nekem nagyon nagynak tűnik a derekamhoz képest. Ezért döntöttem úgy, hogy szeretném megpróbálni a cryo lipolysist. Először ezt a kezelést végezték rajtam. Nem mondom, hogy kellemes volt, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon be voltam parázva, tekintve az előttem szólók által leírtakat. Majd preszoterápia következett, ami tényleg nagyon kellemes érzés volt, még plusz 1 órát képes lettem volna benne feküdni. :)


Amit szeretnék kérdezni: A gépen 2 hőmérséklet volt: -15 fok és 7 fok. A kezdeti hőmérséklet lehetett a 7 fok?

Normális, hogy mára még nagyobbnak tűnik a hasam? :D


Nagyon szépen köszönöm, ha megtisztelsz válaszoddal! :)

260. Rubellit (válaszként erre: 259. - Tücsök69)
2015. nov. 21. 13:05

Kedves Tücsök69!

Nincs információm a szalonról, de ha lenne sem oszthatnám meg. (Nem írhatok konkrét szalonról véleményt.)

Megnéztem a honlapjukat és nem végeznek zsf.-t.

Milyen problémád van, amire megoldást keresel?

A nyirokkeringés serkentő kezelés egy gyűjtőnév, több technológia is van. Az általad felsoroltak közül a presszoterápia egyik funkciója a hullám masszázs nyirokkeringés serkentő kezelés.

2015. nov. 17. 12:40

Kedves Rubellit!

Az én választásom az egri Harmónia Szépségszalonra esett. Szeretném megérdeklődni, hogy esetleg van-e valamilyen információd erről a helyről?

A másik kérdésem, hogy írtál nyirokkeringést serkentő kezelésről. Mivel még ilyen kezelésem nem volt, így szeretném megérdeklődni, hogy ezeknek a kezeléseknek konkrétan mi a nevük? Digitális vákuumterápiás zsírgyalu? RF kezelés? Dióda lézeres zsírbontás? Fókuszált ultrahangos kavitáció? Presszoterápia?

258. Rubellit (válaszként erre: 256. - Addy)
2015. szept. 9. 17:11

Kedves Addy!

Jobb helyeken nincs csengő. A kezelő végig a vendéggel marad. Válaszol a kérdéseire, tanácsokat ad neki. Ami a legfontosabb, figyel rá. Nem a vendég dolga értesíteni a kezelőt arról, hogy gondja van, lejárt a kezelés, csörgött az óra. A szakembernek ezt hamarabb kell tudnia, minthogy bekövetkezik. Azzal, hogy magadra hagynak, a szolgáltatás fontos részétől fosztanak meg. A negatív lehetséges következményekről nem beszélve.

257. Rubellit (válaszként erre: 255. - Duci01)
2015. szept. 9. 16:40

Kedves Duci01!

A szomorú helyzet az, hogy nem azt kellene megnézni, hogy hová vesz valaki kupont, hanem nem kellene venni. Amikor 98 % kedvezménnyel (ilyen is van) vásárolsz, akkor ennyit vonj le a kezelés hatékonyságából (vagy a kedvezménynek megfelelő százalékot). Tudom, hogy rossz hír, de nincs „ingyen” vacsora. Eddig csak kuponos helyen történtek balesetek, ez azért talán elgondolkoztató.

Mivel egy vákuumos kezelőfejről beszélünk, hogy tudott eldőlni?

Kizárólag egy esetben történhetne ilyen, amikor áramszünet van. (Elég egy pillanat.) Ez konkrétan azt jelenti, hogy a kezelésed „elmaradt”. Ami a kezelő hibája, mert nem hagyhat egyedül Téged. Bármi történhet. Sajnos a második részben meg is tapasztaltad. Örülj, hogy csak ennyi „tanulópénzt” fizettél. Égési sérülés (fagyási sérülés) bizonyos szépségszalonokban mellékhatása a zsf.-nak (előre leírják a weboldalukon). Van, ahol a beleegyező nyilatkozatban is szerepel már. Senki ne írjon alá ilyet! Nem mellékhatás, hanem szakmai hiba.

256. addy
2015. szept. 7. 18:19
Amúgy jobb helyeken csengő van minden kezelőszobában, hogy tudd értesíteni a kezelődet, gondod van, lejárt a kezelés, csörgött az óra stb.
255. duci01
2015. szept. 3. 15:18
Tisztelt Fórumozók! Eredményrőlmég nem tudok beszámolni, mert 2 napja voltam. De jól nézzétek meg hova vesztek kupont. Nekem a hölgy felrakta a vákumot és kiment a fodrászokhoz. Én elaludtam a kezelőfej eldőlt, tehát nem ért semmit. Ennek ellenére felfektettett a presszóhoz, és szintén kiment. Olyan görcsöt kaptam a lábamba, azt hittem ott maradok. Hiába kiabáltam, kint szólt a zene nem hallotta.Annyira nem tudtam menni, hogy rendőrök megsajnáltak,ők vittek haza. jelenlg is duplájára van duzzadva a lábam és meg kell gondolnom, hogy elinduljak. Most olvasom, hogy 30 napon belül nem ismételetehető, nekem 1 hét múlva adott időpontot. Nem tartozik szorosan a témához, de mikor megláttam a hölgyet, arra gondoltam nem sokat érhet a kezelés, ha ő is úgy néz ki, ahogy.
254. Gy56 (válaszként erre: 253. - Rubellit)
2015. aug. 28. 21:50

Köszönöm a választ! Megygyőztél, én nem kockáztatok.

Pláne, hogy időközben, ismerősöktől jött visszajelzés szakszerütlen kezelésről, és az egészségügyi kckázatokról.

Nagyon igazad van az autós hasonlattal.

üdv.: Gy56

2015. aug. 27. 21:47

Kedves Gy56!


Olvasom az adatlapodon, hogy 35 éve cukorbeteg vagy. Sajnos ez komoly ellenjavallat. Erről írnál akár privátban nekem részletesebben?

Amikor megvásároltad a kupont erre nem hívták fel a figyelmedet?


Nagyon kellemetlen helyzet így mondani véleményt egy szépségszalonról.

Sokan esnek bele ebbe a hibába, hogy elhamarkodottan, csak az ár alapján döntenek.

Képzelj el egy nagyon különleges autómárkát, amint ilyen nagy kedvezménnyel árulja az autóit! Vásárolnál belőle? Gondolom, hogy nem. Egyszerű oka van, tudod, hogy mennyi a reális ára.

Itt sincs különbség.


A rossz hír az, hogy még mindig nem csökken azoknak a száma, sőt nőtt, akik egy kezelés után keresnek meg, hogy fagyási (égési) sérülésük lett. Most mit tegyenek?


Eddig minden esetben, amiről tudok, elkerülhető lett volna a baleset, ha nem spórolnak a szépségszalonok.


A köldöksérvről érdemes lenne orvost kérdezni. Has biztosan nem kezelhető.

252. Gy56
2015. aug. 26. 20:34

Kedves Rubellit!

Elkövettem azt a híbát (pedig nem szoktam), hogy előzetes utánnajárás nélkül megvásároltam egy zsírfagyasztás kupont. Nem szeretném mégegszer leírni, kérlek nézd meg amit a regisztrációkor írtam magamról. Az első kétségem, hogy az említett kerület W.. utcai szalonba szól a kuponom. A második, hogy leírt egészségügyi állapotom és egyebek mellett, amihez még egy köldöksérv is járul, egyáltalán ajánlott-e vagy rizikós a kezelés. A net dobta ki ezt a fórumot, csak ez miatt regisztráltam. Miután a hozzászólásaid meggyőztek a hozzáértésedről, szeretném a véleményedet kérni mielőtt bejelentkezem, bár tudom, hogy kevés az információ. Előre is köszönöm a válaszod. GY.

251. Rubellit (válaszként erre: 250. - Panda37)
2015. máj. 15. 17:07

Kedves Panda37!


Zsf. fórumon vagyunk, a másik témában is létezik több fórum. Nem ajánlhatok saját "terméket", reklámnak számít. Az előző válaszomban már javasoltam, hogy keress rá. Biztosan találsz olyan szalont, ami Neked megfelel.

250. Panda37 (válaszként erre: 249. - Rubellit)
2015. máj. 13. 12:54

Kedves Rubellit!


Akkor mit ajánlasz narancsbőrre? Milyen kezelést? Nem szeretnék zsf-t (ilyet nem írtam, egyáltalán nem írtam a zsf-ról) és valójában csak 2-3 kg feleslegem van, amit megoldok sporttal. A narancsbőröm jelent igazán problémát.

249. Rubellit (válaszként erre: 247. - Panda37)
2015. máj. 11. 17:36

Kedves Panda37!


A zsf. nem kifejezetten fogyasztó kezelés, a lefogyhatatlan zsírpárnákra lett kitalál. A lényege többek között, hogy csökkenti a zsírsejtek számát, ez fogyókúrával nem lehetséges.

A cellulitra (narancsbőrre) nem a nyomásterápiát tartom a leghatékonyabbnak, ezért nem alkalmazom.

Keress rá, biztosan találsz több szalont, ahol használják!

248. Rubellit (válaszként erre: 246. - Hóbogyó)
2015. máj. 11. 17:24

Kedves Hóbogyó!


Tudsz egy linket küldeni a szalonról privátban, mert ez nagyon kevés információ. A leírásod alapján nem nyirokkeringés serkentő kezelés.

247. Panda37 (válaszként erre: 242. - Rubellit)
2015. máj. 7. 10:29

Szia Rubellit!


Tudnál nekem ajánlani (akár privátban, akár itt) olyan szalont (Budapesten), ahol megbízható nyirokmasszázst csinálnak nyomásterápiás hullámmasszázs géppel? Esetleg te nem csinálsz ilyen kezelést?

Csak a narancsaimat szeretném eltüntetni, a fogyást megoldom sporttal és odafigyelt étkezéssel:-)

Válaszodat köszönöm

246. hóbogyó (válaszként erre: 244. - Rubellit)
2015. máj. 5. 17:32
sztem igen.kis kézi kütyülü,ezüst színű véggel,és azzal masszíroz.
245. Nekla
2015. ápr. 21. 10:49
Ma voltam az első zsírfagyasztásomon.Félve mentem,mert szinte csak rosszat olvastam róla.Akihez mentem már jártam zsírbontáson,de a zsírfagyasztót most szerezte be.Ő nővér végzettségű és ahol vette a gépet vizsgázni kell a használatából.Hát kellemesen csalódtam.Nem volt fájdalom,fagyási sérülés.30 perc volt,utána csak hideget és egy kis érzéketlenséget éreztem.Tehát csak HOZZÁÉRTŐ személyhez menjünk,ne kozmetikushoz aki csak mellékesen foglalkozik ilyen kezelésekkel.Tisztelet a kivételnek!
244. Rubellit (válaszként erre: 243. - Hóbogyó)
2015. ápr. 18. 19:02
Biztos, hogy a "galvánozás" szó hangzott el?
243. hóbogyó (válaszként erre: 242. - Rubellit)
2015. ápr. 15. 20:42
a galvánozás mit jelent?Nem a mechanizmusára vagyok kíváncsi,hanem arra,h az esetleg lehet-e nyirokkeringés serkentő?köszönöm.
242. Rubellit (válaszként erre: 240. - Hóbogyó)
2015. ápr. 15. 19:24

Sajnos a legtöbb forgalmazó is ennyit mond arról, hogy hogyan kell a zsf. gépet használni az eladásánál,mint ami Veled történt. Sőt már hallottam olyat, hogy menjen el a kozmetikus egy zsf. tanfolyamra (amiről még én sem hallottam, hogy lenne) ő majd megmutatja, hogy kell beállítani a gépet. Konkrétan nem lehet csak úgy általánosságban zsf. tanfolyamot tartani, csak egy bizonyos gép használatát lehet elmélettel együtt megtanítani. Tisztelet a kivételnek, de még nem találkoztam ilyen forgalmazóval, mert akkor ki kellene fizetni az oktatót.

Az a kozmetikus, aki korábban nem végzett több másfajta zsírbontó kezelést, az el is hiszi, hogy elég feltenni a kezelőfejet, és a végén levenni.

Többfajta nyirokkeringés serkentő kezelés létezik. Van masszázs, de nekem az a tapasztalatom, hogy a gépi kezelések hatékonyabbak. A gépek közül, amit a legtöbben használnak az a nyomásterápiás hullámmasszázs gép.

Ezen kívül létezik olyan gép, ami egyszerre végzi a nyirokkeringés serkentést és feszesíti a bőrt. Mivel ha kimegy a zsír, a bőr lóghat utána. A csökkenő kerületet nem mindenki bőre tudja követni.

241. hóbogyó (válaszként erre: 238. - Rubellit)
2015. ápr. 14. 18:15
Köszönöm szépen.:)
2015. ápr. 14. 18:14
Szóval az mit takar?mert mrgvolt a zsf.és pá,mehettem haza.milyen az a nyirokk serk.kezelés?ezt men rzdom.köszönöm Rubellit.
239. Rubellit (válaszként erre: 237. - Hóbogyó)
2015. ápr. 10. 12:10
Zsírbontó kezeléseknél az a tapasztalat, hogy kell utána nyirokkeringés serkentő kezelés. Zsf. sokkal hatékonyabb, ha végzünk utána nyirokkeringés serkentő kezelést. Hogy érted, hogy külön is?
238. Rubellit (válaszként erre: 236. - Hóbogyó)
2015. ápr. 10. 12:07
Kedves Hóbogyó! A zsf. során a kezelt zsírszövet hőmérsékletét a zsírvastagságtól függően egy megadott hőmérsékletre csökkentjük. Mivel itt mínuszba visszük át a zsírszövet hőmérsékletét, és a megadott hőmérsékleten tartjuk, szintén a zsírvastagság alapján megadott ideig, a zsírsejtek egy programozott sejthalálon mennek keresztül. Lehet, hogy ez így ijesztően hangzik, de a nap minden percében halnak meg sejtjeink, az egész szervezet összes sejtje lecserélődik 7 év alatt. A sejthalál után a zsírsejteket és a bennük lévő zsírt, az immunrendszer falósejtjei bekebelezik. Mivel már nem ismerik fel zsírsejtként, ezért elpusztítják. Az immunrendszer így védekezik minden ellen, ami nem a szervezet része. Ez egy lassú folyamat. Végül a nyirokkeringésen ürülnek ki a maradványok. Akár 6 hónap is eltelhet egy zsf. után, amíg ez a folyamat lejátszódik.
2015. ápr. 7. 10:31
most olvasom a nyirokkeringéstserkentő kezelést...ilyen mindig kell,külön is?
2015. ápr. 7. 10:26
Kérdésem:mit csinál addig a kezelt zsír,amíg,nem kezd látszani az eredmény?köszönöm.főleg Rubellittől kérdezném,tisztelettel.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook