Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
294. Rubellit (válaszként erre: 292. - Sweet Harmony)
2016. júl. 17. 16:34

Sajnos ma már elhiheted jóhiszeműen, amit mondanak, de a Te bőrödre megy. Sokan kerestek már meg azzal sajnos, hogy égési (fagyási) sérülést szenvedtek el kezelés során.

A 10.000 és a 4.000 az a kezelés (1 felhelyezés) ára? Itt már eredetileg is kuponos áron dolgoznak akkor.

Az eredeti fagyásgátló kendő ára több mint a fele a kis fejjel végzett kezelés árának. Szerinted ez nekik így megéri, vagy jótékonyságból csinálják?

Ahol jó a kezelés, nagyon sok vendégnek csak 1 alkalomra van szüksége.

293. Rubellit (válaszként erre: 291. - Sweet Harmony)
2016. júl. 17. 16:14

Az első és legfontosabb kérdés, hogy mennyi ideig tart a kezelés. Abban az esetben, ha erre látatlanban egy fix időpontot mondanak, akkor biztos, hogy rosszul csinálják.

Már sokszor leírtam, hogy a kezelés két részből áll, amit gyakran nem is tudnak különválasztani, mert a gép nem alkalmas rá. Az első rész a hűtési szakasz, ez addig tart amíg el nem éri a kezelt zsírszövet a fagyasztási hőmérsékletet. Itt a fagyasztási hőmérséklettől, a zsírvastagságtól, a vendég lelkiállapotától, a kinti hőmérséklettől függően nagyon-nagy eltérések lehetnek. Egyszerűen nem lehet előre megmondani még akkor sem, ha a zsírvastagságot tudom. Ellenben amikor egy szalon honlapján azt olvasod, hogy 20 vagy 30 percig tart a kezelés (mindenkinek), nem gondolkozol el azon, hogy honnan tudják?

Általában erre van egy nagyon egyszerű válasz. Azt mondta a forgalmazó. És a forgalmazó ezt honnan tudja? Általában kereskedő cégek fogalmuk sincs arról, hogy hogyan működik a kezelés. Létezik kivétel természetesen. Csak nagyon ritka. A gond az, hogy a legtöbb vendég "olcsó" kezelést szeretne. Akkor a szalon tulajdonosa min tud spórolni? A gép minőségén, a kezelési időn, és a kezelést végző oktatásán.

Itt egy prémium kezelésről beszélünk. Az egyetlen zsírbontó kezelés, amit amerikai plasztikai sebészek is alkalmaznak.

A kezelési időn kívül miből tudod még, hogy jó helyre mész-e? Megnézed a szalon honlapján, hogy mennyi információ van a kezelésről. (Amikor nincs honlap csak egy Facebook oldal szerinted mennyire lesz minőségi a gép, ha még erre sem áldoznak semmit. Még időt sem, mert vannak ingyenes lehetőségek.)

Értem, hogy láttad a hőfokot, de hány értéket láttál?

Volt egy érdekes beszélgetésem egy forgalmazóval. "Hány fokon kezel a gép? Amennyire a gyárban beállították. Mennyire állították be a gyárban? Azt nem tudom."

Fontos, hogy a honlapon legyen fent fénykép a gépről, és a gép neve.

Amikor ezek hiányoznak nyugodtan keress egy másik szalont.

Az általad leírtak szerint véleményeztem csak, hogy szerintem jól vagy rosszul csinálták-e.

292. Sweet Harmony (válaszként erre: 290. - Rubellit)
2016. júl. 17. 13:06
Nem tudom miért kellett hűteni a gépet gondolom azért mert folyamatosan dolgozott.Én mint hozzá nem értő személy csak találgatok.Jóhiszemüen elhiszem amit mondanak fenntartásaim vannak de ha nem jó a kezelés nincs visszatérő vendég sem, nem?Ahová visszajárnak ott csak kell lenni eredménynek is.Itt nem volt kupon bérlet egyebek ..10000 a nagy fej a kicsi meg 4.Kiváncsi leszek a véleményedre!Köszönöm hogy veszed a fáradtságot a válaszokra!
2016. júl. 17. 12:56

Köszönöm szépen a válaszod!Ha gépközelben leszek bemásolom Neked privátba,hogy hol voltam.A gép két kezelőfejes volt egy kisebb egy nagyobb,de nekem. csak a nagyobb fejet tette rá 3 szorra az "úszógumira" köldök alatt.

Azért is vártam mert 20 perccel korábban mentem másik városba és meg kellett találnom a szalont is.

Had kérdezzem már meg hogy hogyan lehetünk biztosak abban hogy jó helyre megyünk -e,miket kell kérdezni,mert több szalonból választottam ki ezt.Egy hozzá nem értő honnan tudja meg ,hogy hová érdemes kezelésre menni?

A kendőt előttem bontotta ki és a gépen saját szelemmel láttam a hőfokot.


Ha most jól értelmezem a mondottakat sokkal több ideig kellene rajta lenni a kezelőfejnek az adott testrészen és mégis meddig?Most őszintén...mindenhol rosszul csinálják?

290. Rubellit (válaszként erre: 288. - Sweet Harmony)
2016. júl. 17. 01:29

Felhelyezéskor elméletileg nem érezhetsz fájdalmat, mert egy jó gép csak a fagyasztási szakaszban engedi emelni a vákuumot. Tudom, hogy sok esetben ez nem így van, ez a gépet minősíti. Tesztelte olyan gépet, amin a legkisebb vákuum is nagyon fájdalmas volt. Lehetett volna állítani, de csak felfelé. Mivel egy kolléganőnek kerestünk gépet, itt már szóba sem jöhetett.


Időpontra mentél? Akkor miért Neked kellett várnod? Értem, hogy előtted is kezelt a gép, de ezt a kezelő is tudta. Elvileg azt is, hogy mennyi időnek kell eltelni, és úgy írja be a következő vendéget.


Ilyen melegben (ami volt) légkondi nélkül nem tud a megfelelő hőmérsékletre hűteni a gép. Gondolj bele, hogy télen pont ugyanazokkal a paraméterekkel dolgozik.


A nyilatkozat a kozmetikust védi, ha a vendég eltitkol egy betegséget, ami kizáró ok. Természetesen nagyon jó, hogy kitöltette Veled, és választ kaptál minden kérdésedre a kezeléssel kapcsolatban.


A fagyásgátló kendőknél nagyon fontos, hogy eredetiek legyenek. Az, hogy új kevés. Előtted vágta fel az egyesével csomagolt, gyári kendőket a felhelyezés előtt?


A kérdés itt a gép minősége. Külön van-e választva a hűtési, és a fagyasztási szakasz? Ez biztosítja, hogy személyre tudják szabni a kozmetikus a kezelést. Ami még ugyanannál a vendégnél, ugyanazon a testrészen is alkalmanként különböző ideig tart. Abban az esetben, ha különböző zsírvastagságoknál, különböző testrészeken, különböző lelkiállapotban, különböző külső hőmérsékleten ugyanannyi idő, szerinted mennyire lesz hatékony a kezelés?


Hány felhelyezésed volt, és mekkora volt a kezelőfej?

289. Rubellit (válaszként erre: 287. - Sweet Harmony)
2016. júl. 17. 00:51

Szia Sweet Harmony!

Ezzel a -10C°-kal nekem továbbra is fenntartásaim vannak.

Egyszerűen kontrollált hűtéssel nem lehet 30 perc alatt erre a hőmérsékletre hűteni egy élő szövetet. Arról nem is beszélve, hogy az még csak a hűtési szakasz. Nem tudom, hogy mekkora a zsírvastagságod a kezelt területen, de a legkisebb kezelhető zsírvastagságot is közel 30 percig kell a fagyasztási hőmérsékleten tartani. Először lehűtjük arra a bizonyos hőmérsékletre, utána ott tartjuk.

Csak az a gondom, hogy repkednek a -10C°-ok, (amikor ez abszolút nem reális) akkor a kezelő mennyire van tisztába azzal, amit csinál?

A kérdésedre a válasz:

Egy kezelésnél a kezelt zsírszövetben lévő zsírsejtek csak egy töredéke megy át a programozott sejthalálon. Ezek már zsírsejtként nincsenek ott, tehát nem lehet őket megkezelni. Nagyon fontos, hogy csak csökkentjük a zsírsejtek számát. A zsírleszívásnál az adott területről az összes zsírsejtet eltávolítják, ennek az "eredménye" a "körbenövés".


Kicsi az esélye, hogy találsz itt sikeres tapasztalattal rendelkező fórumozót. Általában akkor olvas valaki fórumokat, amikor keres.

2016. júl. 16. 13:08

Olvasgatom a fórumot és ennek alapján úgy gondolom ez is lényeges:

Felhelyezéskor kérdezte a hölgy ,hogy érzek -e fájdalmat milyen erőset,közben figyelte a gépet mondta ha fájdalmat érzek azonnal szóljak,folyamatosan velem volt,rendszeresen nézte a gépet, hozott inni ,nem fázok e mert bekapcsolta a légkondit,hogy tudjon hűlni a gép .Előttem is zsirfagyasztás volt kicsit várnom kellett hogy a gép vissza tudjon hűlni

Előtte nyilatkozatot kellett aláirnom kitölteni a papirt hogy nincs kizáró oka a kezelésnek.Szóval ha ezek is lényeges dolgok akkor megvoltak.Új védőkendő stb..

2016. júl. 15. 12:24

Sziasztok!Csak izgatja a fantázámat ez a zsírfagyasztás,tegnap voltam egy másik helyen.Meg volt 4 hét az előző után,tapasztalat: -10C-ra fagyasztotta a gép ,előtte a kezelő rakott rá egy kendőt ami véd a fagyástól ,30 perc volt egy fej felrakása ez nem fájt annyira mint a másik helyen,szóval felszívta a vákuum a gép folyamatosan kattogott majd a végén a bőröm piros volt hideg.Ami a lényeg itt nem látszott úgy a fej helye mint az előzőnél viszont még ma reggel is hűs volt a bőröm ott ahol kezelték meg még most is,na szóval nem tudom melyik hely az igazi.

Kérdés Rubellitnek:ha egy területet lefagyaszt és odarakja a következő alkalommal a kezelőfejet a kiürülési idő akár 6 hónap is lehet akkor mit fagyaszt meg megint azt a zsirszövetet,amit előtte is kezelt?


Lányok nincs valaki sikeres tapasztalattal?

286. Rubellit (válaszként erre: 285. - Sweet Harmony)
2016. júl. 11. 12:20
Pillanatnyilag a leghatékonyabb zsírbontó kezelés, ha jól végzik. Sajnos a leírásod szerint itt nem.
285. Sweet Harmony (válaszként erre: 284. - Rubellit)
2016. júl. 11. 10:52
Mert elbizonytalanodtam,hogy jó e ez a kezelés meg ha becsap,hogy lefagyasztja-5C-ra de azt írod;hogy 20 perc alatt ezt nem lehet megcsinálni akkor nincs értelme a pénzem költeni felesleges pénzkidobás. Délután 5-re mentem és este 8 után értem haza ha jól emlékszem majdnem fél kilenc volt és még így is megkérdezte a hölgy,hogy máshová nem akarom e felrakatni meg ebbe az időbe benne volt a felhelyezés, elmentem mosdóba.Lemondom a kezelést.Köszönöm a válaszod!
284. Rubellit (válaszként erre: 281. - Sweet Harmony)
2016. júl. 11. 00:10

Szia Sweet Harmony!

Mikor voltál az előző kezelésen?

A bejegyzést 06 25.-én írtad, ha akkor voltál, akkor még csak 3 hét telik el 07 13-ig.

Minimum 4 hét kellene.


Ellenben akkor nem 5, hanem 7 felhelyezésed volt.

Egy alkalomra ez nagyon sok.


Nem értem, ha 20 percig tartott 1 felhelyezés, akkor, hogy lett ebből 3-3,5 óra.


Eddig nagyon lelkes voltál. Most miért szeretnéd lemondani a kezelést?

2016. júl. 9. 08:05
Jó lenne ha erre járnál Rubellit le kéne mondanom az időpontot de megvárnám előbb a válaszod!
282. Sweet Harmony (válaszként erre: 281. - Sweet Harmony)
2016. júl. 3. 00:06
A pontos hely a köldök alatti sáv ott 3 helyen és a köldök fölött jobb és bal oldalt egy egy helyen.
281. Sweet Harmony (válaszként erre: 280. - Rubellit)
2016. júl. 3. 00:02
Szia!Köszönöm a hozzászólásod!A következő alkalom most 13.án lesz és ugyanazokat a területeket fogja fagyasztani vagyis a hasamat ide rakott 5 helyre meg a térdbelsőmhöz egyet egyet,3-3.5 órás volt a kezelés.A hasam kötényhas,puha zsírszövet a terhességem alatt nagyon sokat híztam és amit leadtam visszajött 3 hónap alatt 15 kgt híztam szerdán megyek belgy.ra alulműködik a pajzsmirigyem.A kozmetikus azt mondta hogy ebből a fajta hasból megy a leghamarabb le most az érdekelne hogy feccöljek még bele 24000ft.ot vagy mondjam vissza!?Előre is köszönöm!
280. Rubellit (válaszként erre: 279. - Sweet Harmony)
2016. jún. 28. 23:20

Kedves Sweet Harmony!

Nem szeretnélek elkeseríteni, de 20 perc alatt nem lehet -5C°-ra hűteni a zsírszövetet, és akkor még a fagyasztási szakaszról nem is beszéltünk. Arra sem elég a (következő) 20 perc még a legkisebb kezelhető zsírvastagságnál sem.

Amikor 4 éve elkezdtem zs.f.-sal foglalkozni nagyon sok teszt kezelést végeztem. Többek között arra is kíváncsi voltam, hogy 1 alkalommal érdemes-e 2 tenyérnél nagyobb területet kezelni. A válasz egyértelműen nem volt. Az elmúlt 4 év tapasztalata is ezt igazolta.

A kellemetlenséget a vákuum miatt azért érezted, mert valószínűleg nem lehet a gépen az erősségét állítani. Kezdéskor csak egy általam feltapadási vákuumnak nevezett erősséget szabadna használni. Amikor eléri a gép az előre beállított fagyasztási hőmérsékletet, ekkor szabad csak a vákuum erősségét emelni. Te is tapasztaltad, hogy akkor már a hideg átmenetileg kikapcsolja az érzőidegeket, és ilyenkor nem okoz kellemetlenséget a vendégnek a magasabb vákuum.

A különböző területek kezelése után, Te érzés alapján nem tudod eldönteni, hogy mennyire hideg. A +3C°-ot is nagyon hidegnek érzi a vendég. Azért írom le ezt bátran, mert leteszteltem.

Volt olyan vendégem, aki esküszik rá, hogy a kezelés után mikorra hazaért már lehetett látni változást. Nem ez a jellemző. Két hét után már mértem 8cm-es kerület csökkenést.

Nagyon helyes, hogy iszod a napi 3 liter vizet.

Nem értem, hogy miért "1 évig vállalja a cég, hogy nem jön vissza a zsír".

Az a zsír, ami most kiürül a szervezetedből, nem fog visszajönni, ellenben ennek tartóssága a Te életmódodtól függ. Létezik az a kalória bevitel (zabálás), ami minden zsírbontó kezelést ellensúlyozni tud.

Egy kezelés után 6 hónapig tarthat a zsír kiürülése a szervezetből.

Milyen területeken volt az 5 tenyérnyi felhelyezés?

Milyen területeket fogtok kezelni legközelebb?

2016. jún. 25. 23:56
Sziasztok!Én is voltam zsírfagyasztáson,-5C-ra fagyasztotta a kozmetikus a hasamon 5 tenyérnyi helyre tette a vákumot és 20 perc volt egy egy hely kezelése.Mondta ,hogy fogjam meg a helyét ,hogy érezzem mennyire hideg.A nő a gépet rámhelyezte viszont utána nekem kellett tartanom igaz mellettem volt végig de akkor is én fogtam ,hogy ne dőljön el.szóval a gép beszippantotta a bőrt ,olyan húzó érzést éreztem ,ahogy fagyasztotta úgy múlt ez az érzés,kellemetlen volt.viszont másnap lehetett látni hol voltak feltéve és meglazult a hasam megereszkedett és isten bizony már valamennyivel kisebb volt ,folyamatosan nézegetem iszom a 3 l vizet naponta és látványosan kisebb vagyok.13.-án megyek ismét van miből gazdálkodnom sajnos.azt mondta a kozmetikus,hogy 1 évig vállalja a cég ,hogy nem jön vissza a zsír,tényleg csak ennyi ideig tart a kezelés hatása?
278. Rubellit (válaszként erre: 277. - Lizabet)
2016. ápr. 27. 23:39

Kedves Lizabet!


Zs.f. gép és zs.f. gép között úgy tudom érzékeltetni a különbséget, hogy az egyik olyan mintha egy biztonságos luxusautóval menne valahova, a másik pedig ha gyalog indulna el autópályán (életveszélyes).

Nem tudom, hogy kozmetikus-e, de a kérdéséből arra következtetek, hogy nem. Én lebeszélném zs.f. gép vásárlásáról, de természetesen ennek ellenére válaszolok.

Kérhetnék részletesebb leírást a kezelésről, amin részt vett? Számomra nem teljesen világos.

Ahogy én értelmezem, elment egy kezelésre. Ebben egymás után volt zs.f., ultrahangos kavitációs zsírbontás és lipolézer.

Mennyi ideig tartott egy alkalom, és azon belül külön-külön a kezelések?

Az első gond, hogy három, de kettő zsírbontó kezelést sem végzünk egy alkalommal. Azt szoktam mondani, hogy zs.f. után minimum 4 hét után szabad kavitációs zsírbontás végezni, kavitációs zsírbontás után minimum egy héttel zs.f.-t.

Itt egy kezelésben végezték mind a hármat. Mivel szerencsére nem kórházban fekszik, ez az jelenti, hogy a kezelések nem voltak hatékonyak. Lefordítva a gép nem tudja ezeket a kezeléseket.

Egy héten kétszer csak a lipolézert szabad alkalmazni, de azt háromszor szokták.

A -15 fok megint biztos, hogy nem igaz, mert már szintén orvosi ellátásra szorulna.

Arról nem is beszélve, hogy igaz nem írta meg a kezelés időtartamát, de -15 fokra hűteni több!!! óra.

Ezek szerint a kezelőnek fogalma sincs, hogy hány fokon kezelt. Sajnos ez abszolút nem meglepő. Nagyon kevés gép van itthon, ami méri a valós kezelési hőmérsékletet.

-15 fokot mondani olyan mintha az autója végsebességével közlekedne városban. Tudhatja a gép, de nem szabad alkalmazni.

Mit jelent Ön számára, hogy valóban hatásos?

Az ultrahangos kavitációs zsírbontásnak azonnal centibe mérhető eredménye van a kezelés után, de nagyon fontos utána nyirokkeringés serkentő kezelést végezni, itt erről nem volt szó.

A zs.f.-nak a legritkább esetben van egy hét után centibe mérhető eredménye. Máshogyan működik, nem is kell lennie.

A második helyen mindenkit -1 fokon kezelnek? Mindegy, hogy milyen zsírvastagsága van?

Ott sem értem a kavitációs zsírbontást.

Sajnos elég sok gépet adtak el úgy, hogy zs.f. és k.uh. van benne, de ez még nem jelentené azt, hogy egyszerre szabad is használni.

A főgond az, hogy én láttam olyan kezelési protokollt, ahol leírta a forgalmazó, hogy 10-10-10-10-10-10 percig váltva kell használni a két kezelést, vagy 5 perccel is.

A gép árak között tízszeres különbség is lehet, ebben nincs semmi meglepő.

Egyik gépet sem ajánlom megvételre.

Sőt a fórumozóknak nem ajánlom, hogy olyan helyen kezeltessék magukat, ahol ennyire nem értenek ezekhez a kezelésekhez. Nagyon veszélyes. Jobb esetben csak kidobott pénz, de a fórumban visszaolvasva is lehet találni olyan hozzászólást, ahol orvosnál kötött ki a vendég. Hangsúlyozom, hogy nem a zs.f.-sal van a gond, hanem a gépek minőségével, és a kezelést végzők ismereteinek hiányával.

Nyugodtan keressen meg, és ha biztos benne, nagyon szívesen segítek gépet választani.

A kezelés idejét részenként megírná itt?

Köszönöm a fórumozók nevében.

277. lizabet
2016. ápr. 24. 08:49

Kedves Rubellit!

Hozzászólásai alapján úgy tűnik,találtam egy segítőkész, zsírfagyasztásban jártas szakembert.

Problémám a következő: szeretnék vásárolni egy zs.f. gépet, ezért elmentem kipróbálni valóban olyan hatásos-e mint leírások szerint. A szalonban azt mondták hogy egy hét alatt kétszer csinálják meg a kezelést (első alkalom megvolt) -15 fokon, és közben még kavitációt és lipolézert is alkalmaznak, a második alkalom után (egy hét múlva) valóban hatásos.Némi bőrpírt tapasztaltam a kezelés helyén, semmi mást.

Felhívtam egy másik szalont, ahol szinténn van zs.f. gép , ott a hölgy azt mondta hogy -1 fokok fagyaszt, kavitációt Ő is alkalmaz, de a lipolézer melegít, tehát fagyasztás a fagyasztott területen nem alkalmazza, ez butaság.

Most nem tudom hogy döntsek! Eléd ha azt a gépet veszem meg ami -1 fokon hűt és kavitáció is van benne, vagy azt a gépet vegyem meg, ami -15-ig hűt és van benne kavitáció, és lipolézer is. Árban elég nagy különbség van a kettő között.

Kérem segítsen eldönteni, azt hiszem a többi fórumozó is tisztábban lát ezáltal a kezelések közötti különbségekben

Válaszát előre is köszönöm :)

276. Rubellit (válaszként erre: 275. - Tücsök69)
2016. febr. 2. 19:50

Kedves Tücsök69!

Sajnos nem.

Abban tudok segíteni Neked, ha elküldöd az általad választott szépségszalon honlapjának a linkjét, ahol végeznek zsf.-t. Olyat keress, ahol szerepel a gép fényképe, neve és a kezelés pontos leírása. Ezek alapján már lehet arra következtetni, hogy érdemes-e elmenned oda.

275. Tücsök69 (válaszként erre: 272. - Rubellit)
2016. jan. 24. 11:02
Ebben kértem a segítségedet már korábban Rubellit. Megkérdeztem, hogy Egerben tudsz-e valakit. :)
274. Rubellit (válaszként erre: 273. - Amor_solya)
2016. jan. 24. 01:00

Szia Amor_solya!

A legkisebb kezelhető zsírvastagsághoz is nagyon kevés, de ezek szerint nála ennek nincs is jelentősége.

Mindegy, hogy milyen testrészt kezel, mekkora a zsírvastagság, hogyan reagál a szervezet a hűtésre. Bekapcsolja a gépet, és 14 perc után kikapcsolja.

Ez az egyik oka, hogy sokan csalódnak a kezelésben.

Láttam már olyan hirdetést, ahol 7,5 perc volt.

Megindokolta, hogy miért pont 14 perc?

2016. jan. 13. 14:00
Sziaaztok! Angliaban erdeklodtem az eljarasrol es a pasi azt mondta, hogy 14 percig tart egy kezeles. Ugy olvastam a leirasokban, hogy ennel hosszabb idore van szukseg. Mi a velemenyetek?
272. Rubellit (válaszként erre: 271. - Tücsök69)
2015. dec. 21. 13:55

Kedves Tücsök69!


Pillanatnyilag a leghatékonyabb zsírbontó kezelés. Sajnálom, hogy Te ezt nem tapasztalhattad meg. Ne mondj le az eredményről, keress egy szakembert!

2015. dec. 20. 12:53
Köszönöm szépen Rubellit. Azt hiszem ennyit a Cryo Lipolysis-ről. :)
270. Rubellit (válaszként erre: 269. - Tücsök69)
2015. dec. 15. 17:41

Szia Tücsök69!


Azért hallod "mindenkitől", hogy nem kellemes a vákuum, mert náluk rosszul alkalmazták.


A legtöbb gépnél nincs feltapadási vákuum, csak annál jóval erősebb.


A tőlem idézet mondatot megpróbálom megmagyarázni. Létezik hűtési szakasz, és fagyasztási szakasz. A legtöbb kezelésnél ezt a kettőt összemossák. A kezelés 30 percig tart, de ebből mennyi a a hűtési szakasz és mennyi a fagyasztási? Erre nem tudnak legtöbbször a kezelők válaszolni.

Az egyszerű ok az, hogy a legtöbb gép nem méri.

A hűtési szakasz addig tart, amíg eléri a zsírszövet a zsírvastagságnak megfelelő kezelési hőmérsékletet. Utána következik a fagyasztási szakasz, amikor a gép ezen a hőmérsékleten tarja a zsírszövetet. Ennek időtartamát szintén a zsírvastagság határozza meg. Amikor elkezdődik a fagyasztási szakasz, akkor szabad csak a vákuum erősségét emelni, mert ilyenkor már nem érez semmit a vendég. A hideg átmenetileg kikapcsolja az érzékelést.


Nem értem, hogy miért a fagyasztóból vette elő a kendőt. Ennek semmi értelme. Nem a kendőnek kell hidegnek lennie. Azért baj, ha vazelines a kendő, mert a fagyasztás során nem tudja megvédeni a bőrt a fagyási sérülésektől.


Azért nem lett semmi bajod a vazelines kendő ellenére, mert plusz 7 fokon kezeltek. Igaz értelme nem volt.

269. Tücsök69 (válaszként erre: 268. - Rubellit)
2015. dec. 13. 12:30

Szia Rubellit!


Mindenkitől azt hallom, olvasom hogy nem kellemes a vákum.

"Ez azért gond, mert azonnal azzal a vákuummal kezelnek, amit már csak akkor szabad használni, ha vége a hűtési stádiumnak." - írod. Ezt abszolút nem értem, a hűtési stádiumot nem a vákummal beszívott testfelületen kell elkezdeni?


A fagyasztóból vette elő a kendőt és igen, vazelines volt. Az miért baj?


A 7 fokot én sem értettem és ugyanarra a megállapításra jutottam, amire Te is, hogy valószínűleg az a kezelési hőfok lehetett, aminek ugye semmi értelme nincs.

268. Rubellit (válaszként erre: 266. - Tücsök69)
2015. dec. 5. 13:29

Kedves Tücsök69!


Nem szeretném bántani a gép gyártóját, de még a kezelés nevét is rosszul írták le. Olyan, hogy kryolipolyzis szó nem létezik.


A vákuumtól nem szabad megduzzadni a hasadnak, és kellemetlennek lenni sem. Nem látom, hogy lehetne állítani a vákuum erősségét. Ez azért gond, mert azonnal azzal a vákuummal kezelnek, amit már csak akkor szabad használni, ha vége a hűtési stádiumnak. Abban az esetben nincs kellemetlenség, mert az érző idegvégződéseket kikapcsolja átmenetileg a hideg. A terület érzéketlenné válik.


Azzal, hogy nem mértek, és nem fényképeztek az eredményt sem lehet visszamérni és fényképezni.


A zsírvastagság fontos, mert be kellene álltani a gépen a kezeléshez. A képen nem látszik, de valószínűleg erre sincs lehetőség. Így nem lehet személyre szabni a kezelést.


A fagyasztóból vette elő a kendőt? Ezt nem értem, mert nem kell hidegnek (hűtöttnek) lennie. Remélem, hogy nem vazelines volt.


Az a gond a 30 perccel, hogy ez egy egyen kezelés. Nem foglalkoznak azzal, hogy mekkora a zsírvastagságod és mennyi idő alatt hűlsz le a fagyasztási hőmérsékletre. mint egy futószalagon felteszik a gép kezelőfejét, és 30 perc után leveszik. Így nem lehet hatékonyan zsírt bontani.


A hőfokot nem értem. Lehet, hogy plusz 7 fokon kezeltek Téged?

267. Rubellit (válaszként erre: 265. - Banzsu)
2015. dec. 5. 13:07

Kedves Banzsu!

Meg kell várni a szoptatás befejezését. Utána keress rá a narancsbőr kezelésekre. Szerintem van ilyen fórum is.

266. Tücsök69 (válaszként erre: 263. - Rubellit)
2015. nov. 29. 11:22

Kedves Rubellit!


A kezelőgépen a következő volt látható (lefényképeztem ugyanis): [link]

A hasam azóta szépen húzódik vissza, gondolom, a vákum (ami nem a legkellemesebb érzés) miatt duzzadt meg egy kicsit.


A kezelés felméréssel kezdődött. Kikérdeztek, hogy milyen betegségeim vannak, viszont semmilyen mérést nem végzett a hasamon a hölgy, mivel azt mondta, hogy x cm (erre sajnos már nem emlékszem) zsírvastagságnak meg kell lennie és az szemmel láthatóan nekem megvan. Mondjuk, ezt legnagyobb sajnálatomra nem cáfolhatom.


Majd egy vazelines hideg kendőt (azt hiszem, fagyasztóból vette elő) helyezett a hasamra, miután felmérte a felhelyezendő gép helyét. Felhelyezte a gépet és az pontosan 30 percig volt mind a két oldalon.


Utána következett a presszoterápia, más néven talán hullámmasszázs. Az nagyon kellemes volt, ott 1 órát töltöttem el.

265. banzsu (válaszként erre: 264. - Rubellit)
2015. nov. 28. 10:12

3 hónapos a 3.babàm.😁 Eddig nem volt narancsbőrszerű valami a hàtsó combomon, most viszont van. Tornàzom, mindig is így volt, 10 kg-t híztam, 4 felett volt a baba.

Mit lehet tenni? Javasolsz valamit?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook