Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
354. Rubellit (válaszként erre: 353. - Gneeszter)
tegnapelőtt 14:07

Kedves Gneeszter!


Írnál részleteket?

Milyen volt a kezelés és előtte a konzultáció?

Miért pont a zsírfagyasztást választotta a kezelő a sok zsírbontó eljárás közül? Milyen eredményt szeretnél elérni?

Mennyi ideig tart 1 kezelés és mennyi időnként ismétlitek?

Mit kell neked tenned az eredmény érdekében? (Erről milyen információkat kaptál az előzetes konzultációkor?)

Miért vásároltál bérletet, nem lett volna jobb az első kezelés eredményét megvárni és csak utána kifizetni egy kúrát?

Előre is köszönöm a válaszaidat.

ápr. 13. 11:03

Kedves Rubellit!


Én ma voltam elsőalkalommal zsírfagyasztáson. Nagyon vastag zsírréteg van a hasamon! Remélem hogy lesz hatása. 6+1 alkalmas béletet vettem. Bármi tanácsod lenne azt szívesen fogadnám!

Előre is köszönöm!

352. Rubellit (válaszként erre: 351. - PIR)
jan. 29. 09:40

Kedves PIR!


Nem normális, hogy a kezelés után 2 héttel még érzel bármit is.

Jelezted a szalon felé, ahol az eljárást végezték?

351. PIR
jan. 24. 14:53

Kedves Rubellit!


2 hete voltam zsírfagyasztáson. Ez volt az első. Azóta is hasonló kellemetlen érzésem van a kezelt területen, mint a kezelés után (mintha nem a saját testdm lenne fura zsibogó érzés). Ez normális? Ha igen akkor kb mikor fog elmúlni? 1 kezeles utan 21Nap múlva jönne a következő, ez nem keves időa kettő között? Közben Lipoleseres kezelest is kapok hetente ezt a kettőt lehwt kombinalni?

Köszönöm válaszod.

350. Rubellit (válaszként erre: 349. - Armdom)
2023. aug. 1. 11:20

Kedves Armdom,


igen.

349. Armdom (válaszként erre: 348. - Rubellit)
2023. júl. 30. 12:34

Kedves Rubellit


olvasod még ezt a fórumot? Lehet Tôled kérdezni?

348. Rubellit (válaszként erre: 347. - Annamary1)
2021. dec. 25. 23:37

Kedves Annamary1!

Privát üzenetben sem írhatok magamról ilyen információt.

A levelére válaszoltam.

Konzultáció közben fontos várni a kozmetikus kérdéseit. Rengeteget kell, hogy kapjon. Indoklással, hogy ezek a válaszok miért fontosak.

Nézze meg a gépet (sajnos a weboldalon nincs róla fénykép) és a fagyásgátló kendőt(membránt)!

Abban az esetben, ha maradt még Önben bizonytalanság, jelezze a kozmetikusnak!

Nincs buta kérdés.

2021. dec. 23. 06:25

Tisztelt Rubellit!

Megírná privátban Ön hol végez Cryo kezelést? Esetleg a Szolnoki Szalon honlapján megtekintené amit ilyenkor tudni érdemes (Szolnokon csak egy szalonban végeznek ilyen kezelést, igy nem lesz nehéz rátalálni), illetve mire érdemes már a konzultáció előtt - közben figyelni?

Köszönöm ha megtisztel válaszával!

346. Rubellit (válaszként erre: 345. - Dirke)
2021. nov. 14. 23:11

Kedves Dirke!


Általában nemcsak a félórával van a gond. A gép minősége, a kezelést végző kozmetikus tudása is legalább ilyen fontos. Azt írtad, hogy a gép automatikusan állítja be a kezelés paramétereit, ezt nem értem. Mi alapján? Eleve ez a kezelési idő megkérdőjelezi a gép minőségét(ami beállította), és a kozmetikus tapasztaltságát.


A helyedben más zsírbontó kezelést választanék egy másik szalonban.


Van egy pajzsmirigy problémád és 20 kiló túlsúlyod, nagyobb kontrollra lenne szükséged.


Olyan kezelést válassz, amire hetente kell menni, és olyan szalont, ahol alkalmanként mérnek centivel(kerületet) előtte és utána is legalább 4-7 ponton.

345. Dirke
2021. nov. 5. 09:08

Kedves Rubellit!


Közben a gyanú szerencsére cáfolva lett, nem autoimmun eredetű a pajzsmirigy problémám. Tehát végül egyik ellenjavallatba sem esek bele.

Szóval akkor "csak" a félórás kezelési idő az, ami miatt semmi változás? (most már 6,5 hónap eltelt a legelső kezeléstől, és amióta itt beszéltünk, még többet iszom, hátha...) Ugyanitt a bérlet erejéig még folytathatnám, csak ha úgyis felesleges, akkor az időt se szívesen pazarolnám rá.

344. Rubellit (válaszként erre: 342. - Dirke)
2021. okt. 4. 23:50
Az autoimmun betegségek általános tünetei jellemzően a gyulladások. A pajzsmirigy területét soha nem kezeljük zsf.-sak, akkor bármelyik testrész kezelhető lenne az ő logikája szerint. Sajnos nem így van.
343. Rubellit (válaszként erre: 341. - Dirke)
2021. okt. 4. 23:44

Szia Dirke!


A kontraindikációkat (ellenjavallatokat) komolyan kell venni. Mivel még keveset tudnak az autoimmun betegségek kialakulásának okairól, nem terhelünk egy olyan szervezetet, ami autoimmun betegséggel küzd egy kezeléssel, ami pont az immunrendszert használja az eredmény eléréséhez.


Különben a víz fogyasztás minden zsírbontó kezelésnél így néz ki.

342. Dirke (válaszként erre: 341. - Dirke)
2021. okt. 3. 12:33
Ja meg azt is mondta a kozmetikus, hogy azért sem gond a hasi zsf pajzsirigy betegségnél, mert a kezelt terület nem érinti a beteg területet, nem ugyanott lesz a steril gyulladás.
341. Dirke (válaszként erre: 340. - Rubellit)
2021. okt. 3. 10:36

Szia!


Amióta felmerült a gyanú, nem voltam még, de telefonon szóltam neki. Viszont a pajzsmirigy betegségnek, ha autoimmun is, nincs kezelése, nincs rá gyógyszer a hormonpótláson kívül. Azt mondta, ha ugyanúgy csak a hormont szedem, nincs gond, mehet a kezelés. Lehet, hogy azért mondta, mert 30 perccel úgyse lesz semmi? :D

Igazából az orvosom sem tudott semmit mondani, mert ő meg eleve semmit nem tud a zsf-ról.


Tényleg nem értem, hogy amiket itt leírtál (az egészet végigolvastam), azt miért nem lehet sehol máshol megtalálni a neten (pl. hogy TÉNYLEGESEN mennyi víz kell). Mindenhol csak azt látni, hogy fú de jó, mennyire hatásos mindenkinek (csak különböző idő után)...

340. Rubellit (válaszként erre: 339. - Dirke)
2021. szept. 30. 23:21

Szia Dirke!

Nagyon szívesen. Időnként megnézem a fórumot.

1 éve nem volt hozzászólás, de ha valakinek segítségre van szüksége, akkor itt vagyok.


Elég nagy baj, hogy nem írtál alá beleegyező nyilatkozatot. Így Te sem tudod bizonyítani és a szalon sem, hogy megfelelő felvilágosítást kaptál a kezelés előtt. Amikor gyanús lett számodra, hogy ez egy autoimmun betegség, jelezted a kezelést végző kozmetikusnak?


A zsf.-nál az immunrendszert használjuk az elhalt zsírsejtek "eltakarítására". Az immunrendszer falósejtjei kebelezik be az elhalt zsírsejteket. (Pont úgy, mint egy vírust, vagy baktériumot.) Sajnos egy autoimmun betegnél kiszámíthatatlan, hogy ez a folyamat hogyan fog lejátszódni. Mivel egy steril gyulladást hozunk létre, nem szabad kezelni. Komoly gond lehet belőle. Az a legkevesebb lenne, hogy eredménytelen.Sajnos ilyen esetekben árt. Ezért fontos kérdés, hogy tájékoztattad-e a kezelést végzőt arról, hogy autoimmun beteg vagy. Mivel, ha tudja, nem végezheti el a zsf.-t. Ha nem szóltál, akkor Te hibáztál, ha igen, akkor ő. A bérletet érdemes lenne megbeszélni a szalon tulajdonosával. Ha kaptál róla számlát, vagy nyugtát, akkor pénzt nem tudnak visszaadni, csak más kezelésbe számítják be.


Pár centivel nem érsz el látványos eredményt. Sokszor -10 centi sem látszik egy előtte-utána képen.


Sajnos 30 perces kezelési idővel nem várható eredmény.Itt nem 20 perc hiányzik a legtöbbször. 9 éve nem értem, hogy miért csinálják. Neked remélem, hogy olyan helyen, ahol működne másnak, nem végzik el. Tudják, hogy ártanak vele és fontosabb a Te egészséged, mint a bevétel.


3 liter vizet kell meginni a zsírbontó kezelésekhez, ha nincs hőség és nem sportolsz. Hősében 4 litert. Sportolásnál, plusz annyit, amennyit kiizzadsz. Csak tudatosan lehet sok folyadékot meginni. Érdemes előre kikalkulálni, hogy milyen ütembe iszod meg a szükséges mennyiséget. Telefont beállítani, hogy jelezze, mikor kell inni. Egyszerre 2-3 decinél többet nem ajánlok. Kitágul a gyomrod és nagyon éhes leszel.

339. Dirke (válaszként erre: 337. - Rubellit)
2021. szept. 28. 22:25

Szia!

Köszönöm a választ. Nem gondoltam, hogy ennyi idő után is visszanézel ide. :)


Nem írtam alá semmit egyébként, de ismertem ezt az ellenjavallatot. Valójában jó ideje kezelnek pajzsmirigy alulműködéssel, szedek gyógyszert is, de az autoimmun eredet csak azután lett gyanús, hogy elkezdtem a zsf-t, előtte még másféle pajzsmirigy betegséggel "éltem".


Miért ellenjavallt autoimmun betegeknek egyébként? Árt is vagy csak nem fog használni? Csak mert bérletem van, és nem tudom, le merjem-e még járni.


Tudom, hogy csak ezzel nem lehet fogyni, félreértettél. Nem is azt vártam tőle, hogy könnyebb legyek, hanem pár centit. Az alhasamon van egy olyan zsírmennyiség, ami nagyon aránytalan a testem többi részéhez képest (az általános feleslegem mellett is), ezért akartam itt lokálisan a zsf-et alkalmazni, ennek a csökkentésére, arányosításra.


Amúgy hízni már nem hízom, korábban megállíthatatlan volt, de 2 éve szerencsére egy deka sem jött fel. Ez már eredmény volt, ezért gondoltam, hogy akkor segítsünk rá kívülről is a zsf-el.


Azt mondod akkor, hogy ennyi kezelési idővel nem is lesz soha eredmény? De akkor miért így csinálják vajon, miért éri meg nekik, ha többet nem megyek vissza, mert elcsaltak 20 percet? (erre persze nem tőled várom a választ). Lenne egyáltalán olyan hely, ahol működne?


Amúgy mennyit kéne inni? Fizikailag lehetetlennek érzem ennél többet, amikor nincs hőség.

338. Rubellit (válaszként erre: 336. - Kanyo83)
2021. szept. 25. 23:20

Szia Kanyo83!


Milyen változást szerettél volna elérni? Fogyni szerettél volna, ha jól értem.


+3 fokon nem lehet eredményt elérni. Akkor nem zs.f.- nak hívnák a kezelést.


Aki fogyni szeretne, annak a sok víz bevitelen kívül (minimum 3 liter naponta), az étkezésén is változtatni kell. A zsírnak kicsi a súlya, csak zsírbontással nem lehet fogyni.


Ha képtelen vagy fogyni, akkor első lépés az orvosod felkeresése. Több betegség is okozhatja. Igen, az egyik az IR.


Különben azért érdemes tudni, hogy a zs.f. nem hoz gyors eredményeket. A kezelés után 2,5-3 hónapnál a leglátványosabb, de akár 6 hónapig is ürülhet ki zsír.


Sajnos a Te esetedben több gond is van.

Privát üzenetben megírnád, hogy melyik szalonban jártál? Megnézném a gépüket és a kezelési protokolljukat.

337. Rubellit (válaszként erre: 335. - Dirke)
2021. szept. 25. 23:03

Szia Dirke!

A kezelések előtt a személyes konzultáción beszéltetek a kontraindikációkról (ellenjavallatokról)? Autoimmun betegeknél nem szabad zs.f.-t végezni. Nem írtál alá egy beleegyező nyilatkozatot, amin szerepelnek a betegségek, amikben szenvedőket nem szabad ezzel az eljárással kezelni?


A kezelési idő nagyon kevés.


Edzés mellett kevés a 3 liter. A jelentős részét kiizzadod.


Sajnos olyan nincs, hogy "mindegy az anyagcserém". Csak zsírbontó kezeléssel nem lehet fogyni. A zsírnak kicsi a súlya.


A Te esetedben először fel kellene keresni a kezelőorvosodat és vele megbeszélni, hogy miért nem tudsz fogyni. Szedsz gyógyszert? Mikor voltál utoljára endokrinológusnál?

336. kanyo83
2021. szept. 12. 21:48
Aug 18an voltam a hasi tájekon, de 3fokig vitte le mert hogy amúgy se mennek le annyira hogy "fagyasszanak". Oke.. Utána még rádiofrekit is nyomott ra hogy visszamelegitse a bőröm és ne legyen kellemetlen. Hát... En nem látok változást azota. Elmentem aug30-án a comb külsőt is fagyasztatni, nyilvan ott még kevesebb idő telt el, de ott lement kb0-1fokra. Varom a csodát. Miert lehet eredmenytelen??? Most az ir-nek megyek neki hatha ott kiderul vmi mi lehet a gond hogy keptelen vagyok fogyni.
335. Dirke (válaszként erre: 334. - Rubellit)
2021. szept. 8. 08:57

Szia Rubellit!

Mit gondolsz, a mostani gépekkel is még a korábban leírt "parméterekkel" lehet működőképes a dolog? Már 4 alkalmon túl vagyok (alkalmanként 2 felhelyezés alhason, a kezelések között 1 hónap telt el), és semmi változás nem mérhető (centizek). Én eleve sokat iszom, 2-2,5 litert alapból (sokat edzek, muszáj inni :D), és amióta áprilisban elkezdtem a kezelést, nagyon figyelek a 3 literre. A kezelést végző hölgy azt mondta, a gép automatikusan állítja be az időt és a fokot, a kezelőfej kijelzője legutóbb végig - 3%C-t, 85 KPa-t, és "Flow" módot írt ki. A Cryoshape név van rajta. Kb fél óra volt egy felhelyezés ideje.

Miért lehet, hogy semmi eredmény? Autoimmun pajzsmirigy betegségem van, ennek következtében olyan 20 kiló túlsúlyom, amit heti 4-5 edzéssel (crosfit és futás) és diétás életmóddal sem tudok leadni. Valójában csak a hasam zavar, mert a többi testrészem az edzéseknek köszönhetően sokkal tónusosabb. Pont azért bíztam a fizikai zsírbontásban, mert itt mindegy lenne, hogyan működik az anyagcserém, csak eleget kellett innom. Vagy nem?

2020. nov. 23. 16:40
Zsf.-sal kapcsolatos kérdésekre továbbra is szívesen válaszolok.
333. Hanna1994 (válaszként erre: 332. - Juditka23)
2020. aug. 27. 19:50
Zöldséget is esznek, akik ketogén étrenden élnek, de megnézted már, hogy mennyi szénhidrát van a zöldségekben. Úgy tudom, de nyilván ebben Tücsök69 jobban benne van, hogy nem mindegy, milyen zöldségről van szó. Van, amiben 100 g-ban 2-3 g szénhidrát van, de ennyit biztos nem eszel meg.
332. juditka23 (válaszként erre: 331. - Tücsök69)
2020. aug. 26. 22:49
Nane!!!!! Es ehez csak egy keves zoldseg megengedett? Tehat hust hussal vagy halat hallal esztek? A zoldseg miert nem jo? Jol laktok a csak hussal magaba?
331. Tücsök69 (válaszként erre: 330. - Rubellit)
2020. aug. 26. 21:12

Butaság: "24 óra szénhidrát nélkül már káros az egészségre."

Elmondod, miért káros az egészségre? Kifejtenéd, csak hogy én is megértsem, miért nem szabadna élniük a több éve ketogén étrenden lévőknek és pontosan milyen károsodást is okoz a CH nélküli étrend? Gondolj bele, ha van itt epilepsziás gyermek szülője, mit érezhet, amikor ilyent olvas?


Biztos rajta vagy a Facebook-on, lépj be a csoportba és rengeteg ilyent látsz. Készen is! Receptet is írnak, ha kérik a tagok. Több csoport is van! De legyen, írok párat: sült sertéstarja, tükörtojás sült szalonnával, sült hal, stb. Én mint lentebb írtam, eszek némi CH-t, de ketózisban vagyok.

330. Rubellit (válaszként erre: 326. - Tücsök69)
2020. aug. 26. 16:24

Szerinted, mi a butaság benne? Nyugodtan írd le.

Azt, hogy alig eszik szénhidrátot elhiszem.

Megosztanál egy heti étrendet, amiben nincs 1 g szénhidrát sem?

329. Rubellit (válaszként erre: 325. - Juditka23)
2020. aug. 26. 16:17

Melyik részét nem érted?

Ha leírod pontosan, hogy mennyit és mit eszel ki lehet számolni, hogy mennyi szénhidrát van benne.

9 éve itt kaptam privát üzenetben egy étrendet valakitől. K.uh.-ra járt. Azt mondta neki a kozmetikusa, hogy nincs benne szénhidrát, és attól függ a kezelése eredményessége, hogy mennyire tartja be. Konkrétan kiszámoltam neki. Nem volt a 7 nap alatt egyetlen étkezés sem, amiben tényleg nem volt szénhidrát.

328. Tücsök69 (válaszként erre: 327. - Juditka23)
2020. aug. 25. 20:30

Az Atkins diéta és a keto között van különbség, olvass utána. Én személy szerint max. 30 g-ot eszem. Semmi bajom nincs, csodálatos vérkép, összes gyógyszeremet a háziorvosom egyetértésével letettem. Szerencsére fiatal, képzi magát, nem ragadt a múltban!

Ízületi gyulladásom tünetmentes, fejfájásom nincs, menstruációs problémáim megszűntek, Pajzsmirigy alulműködés a múlté, agyam, mint a beretva! :D De órákig beszélhetnék még róla!

Gyümölcsök közül -igaz kis mennyiségben- a bogyósokat preferáljuk.

Zöldséget is eszem, de nem kg-s mennyiségeket. :)

327. juditka23 (válaszként erre: 326. - Tücsök69)
2020. aug. 24. 19:14

Nem esztek egyaltalan szenhidratot? Pedig az mar az atkins dietaba is egeszsegtelen volt..

reggelinek mit esztek? Jo h birjatok :P de azert szerintem sem egeszseges akkor gyumolcsot sem esztek mert az is szenhidtat? Sot a zoldsegekbol is valamennyi

326. Tücsök69 (válaszként erre: 324. - Rubellit)
2020. aug. 24. 15:56

Ne haragudj, de a szénhidráttal kapcsolatos megállapításod nem helytálló, sőt bocsánat, hogy ezt mondom, de butaság!

Aki a ketogén étrendet követi, az alig eszik vagy nem is eszik szénhidrátot és állítom, hogy egészségesebbek, mint a többi ember. És erre most kérlek azért ne tromfolj rá, mert a csoportunkban orvosok, dietetikusok, vegyészek, biológusok vannak.

325. juditka23 (válaszként erre: 324. - Rubellit)
2020. aug. 24. 13:48

Varj ezt most nem ertem, futassal olyan 300kcal megy le. Vagyis 40perc kocogas a futopadon.


En szeretek enni igen a gyorsan felszivodo szenhidratra gondolok. Zoldsegeket eszek hozza :)

Egyebkent regen is igy etkeztem de akkor gyorsan fogytam. Pedig nagy sulybol gyorsabban kellene fogyjak.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook