Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A siker titka fórum

A siker titka (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A siker titka

2012. máj. 25. 19:42

Sziasztok!


Gratulálok az ügyes fogyóknak- én is kattogásban vagyok épp s a mai nap délutánja azzal telt, hogy tervezem a lépéseket ezzel kapcsolatban.. így találtam rá erre az írásra is- gyűjtöm az infókat, igyekszem minél erősebben koncentrálni a nagy fogyás feladatra:-))

2012. máj. 7. 06:11

Sziasztok


Nekem a bevezeto hozzaszolas, nagyon erosem

Nincs is kedvem ilyenkre mast irni , mint hogy ez semmi mas mint burkolt reklam ..

Udvozlettel mindenkinek Anna

2012. máj. 3. 07:03
jó a cikk:) elhatározás és teljesítés,ezek kellenek,is visszajelzések....azok adnak erőt :)én 20 kg szedtem fel a terhesség alatt,és most a szülési súlyomhoz képest -32 kg-nál tartok :) diáta és torna,ezek nélkül nem megy,és a büszkeség ad erőt,amikor megjegyzik,hogy lánykoromban sem voltam ilyen csinos. DE! igenis oda kell figyelni,egy-egy bűnözés után (mert előfordul)újult erővel bele kell vetni magamat egy kis szinten tartó tornába.És igen,át kell alakítani az étkezési szokásainkat,mert anélkül minden sikerélmény semmissé válik.Kitartást és Kattanást mindenkinek :)
16. Erika8 (válaszként erre: 15. - Skittles)
2012. máj. 2. 19:20
Köszi ! Nagyon igyekszem, már tényleg itt volt az ideje váltani !!! :)
15. Skittles (válaszként erre: 14. - Erika8)
2012. máj. 2. 18:27
Akkor sok kitartást :) s jó sokáig kitartson a "kattanás"
14. Erika8
2012. máj. 2. 15:30

...én most vagyok KATTANT állapotba... :)

Gratula a cikkhez, pontosan így van ahogy megírtad !

13. Saya+
2012. máj. 2. 15:01

A kattanás... anélkül nem megy semmi. Most is azt várom, de nem jön, addig meg mindig csak a majd majd majd... de remélem nemsokára megkattanok :D

Jó cikk, sok sikert az induláshoz :)

12. nijntje (válaszként erre: 9. - 14d5e9b9a1)
2012. máj. 2. 14:55
Na igen, azt a képet 4-5 évvel ezelőtt készítették rólam...:) Oda szeretnék visszatérni, régi jó 65 kiló...
11. nijntje (válaszként erre: 4. - Gumicsirke)
2012. máj. 2. 14:54
Nem igazán szoktam jojózni, eddig csak a gyerekeimmel híztam meg, de mindkettőnél 20 kg felett. Most a második után próbálok visszavergődni a normális súlytartományomba, de nem hiányzik már túl sok...:))
10. nijntje (válaszként erre: 2. - Böbusz)
2012. máj. 2. 14:52
Köszike:)))
2012. máj. 2. 13:30
Ahogy elnézem a képedet, már ha a szoknyás Te vagy, akkor nem kell fogynod! De, persze ki hogy érzi magát jól a bőrében!
2012. máj. 2. 13:11
Ugyanezt már én is megtapasztaltam, teljesen igazad van. Kell a kattanás, mert addig nincs elég erő. Saját tapasztalat, hogy a diétás életmódnak nem szabad túl drasztikusnak lennie az előzőhöz képest, mert akkor meg bekattan az ember és felrúg mindent, mert nem bírja idegileg a sok megvonást. Viszont az is igaz, amit Gumicsirke írt, hogy amikor elérted a kívánt súlyt, a diétát akkor is tartani kell, mert különben jönnek vissza a kilók kíméletlenül.
2012. máj. 2. 12:53
90 naposozok és ha elértem a célomat akkor sem élhetek úgy majd mint előtte,ezt tudomásul kell vennem
2012. máj. 2. 12:52
én vettem egy egész alakot mutató tükröt, neki is láttam..Eddig 4 kiló..
2012. máj. 2. 12:48
Én is a fotóktól rémültem el. 29 kg-ot fogytam, de nem vagyok a régi. Nem is igen leszek. Most olyan asszonyos vagyok, de a pasik visszajelzései alapján: szépasszony. Sosem tartottam magam annak. Asszem fejben dől el minden. Változtatnom kell a hozzáállásomon, és el kell hinnem végre: nem muszáj deszkának lennem, hogy szépnek tartsanak, és el kell hinnem a visszajelzéseket, elvégre is, a pasik értenek hozzá.
2012. máj. 2. 11:29

Egyetértek..amíg nem kattansz be, hiába tervezgeted, hogy majd, majd..ha dátumot tűzöl ki, sose fog sikerülni, mindig csak halogatod..én se kezdtem bele soha, amíg nem "kattantam":D

Annyi tanácsot azért fogadj el, hogy azért jön mindig vissza pár kg, mert visszaállsz az előző életmódra..gondolom..:D ha tartanád, nem nagyon kéne több fogyókúra:)

3. Skittles (válaszként erre: 1. - Nijntje)
2012. máj. 2. 10:42
Nagyon jó a cikk, gratulálok. Igazad van, amíg nem jön a "kattanás", addig a legbrutálisabb mókuskerékben van az ember. "bekattantam", de most jó lenne újra kattogni, mert egyre nehezebbnek érzem.
2012. máj. 2. 10:02

Drágaságom, gratulálok a cikkedhez!!!!!!!

NAGY IGAZSÁG, amit leírtál...

Csak az első lépéseket nehéz megtenni... de KELL!!! ÉS KÉSZ!

PUSZILLAK

2012. máj. 2. 09:08
Rengeteg diétás sikersztorit olvastam már itt, ezúton is mindenkinek gratulálok. De mi van azokkal, akiknek nem sikerül? Akik nem tudnak szabadulni félelmetes úszógumijaiktól, rengő feneküktől, fatörzsnyi combjaiktól? Ők csendesen olvassák mások sikereit és eszük ágában sincs cikket írni. Pedig talán hasznos lenne... Ezt a szerepet vállalom most fel.

Ugrás a teljes írásra: A siker titka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook