Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Spanyolország vagy Szicília szeptemberben. Tapasztalatok? Javaslatok? fórum

Spanyolország vagy Szicília szeptemberben. Tapasztalatok? Javaslatok? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 3. 11:35

Mi is Szicíliát tervezzük most Augusztusban, bár Dee hozzászólása megijesztett kicsit!

Azt sem tudom Augusztus vége (Aug.26- Szept.2.)időjárás-ügyileg jó-e még.. még akkor is bőven meleg van ott, ugye?

Szeretjük a szép partokat is, mivel imádunk úszni, fürdeni is, szóval nem csak hajókikötőket szeretnénk látni.. :(

Ha esetleg valaki tudna segíteni, megköszönném!!

8. one euro (válaszként erre: 6. - Bcicus)
2012. máj. 3. 21:11
Nekem is tervbe van véve :))Honnan tudod,hmm?XD
7. Meda
2012. máj. 2. 18:56
Mallorca Spanyolorszéghoz tartozik, gyönyörű egy sziget, minden második magyarul beszélt majdnem húsz éve...és szép a napfelkelte, picike kis ország.
2012. máj. 1. 23:20
Szicília gyönyörű ősszel én tuti oda mennék.
2012. máj. 1. 19:14
Köszönöm nektek az ötleteket és a tanácsokat.
4. dee
2012. máj. 1. 17:32
Pihenni, kikapcsolódni Mallorkát javaslom! Nekem a legjobb,legszebb ott volt!
3. dee
2012. máj. 1. 17:30

Spanyolország!

Már több helyen voltam, gyönyörű, tiszta, vendégszerető. Itt lehet pihenni.


Nekem Szicília nagy csalódás volt!

A látnivaló gyönyörű, de koszos minden. Mindenki betegen jött haza, több embert mentő várt a repülőtéren.

Mi sem úsztuk meg a hányást, hasmenést. :(

2. Meda
2012. máj. 1. 17:11

Kelet-Spanyolország, ott jártam, nagyon szép, tengerpart hosszú. A spanyolok NAGYON szeretik a magyarokat, tapasztalatok!


Szícilia is szép, ott is keleten voltam, de túl sok a hajókikötő. Dél-Olaszországot is javaslom, össze lehetne kötni Szíciliával egy kis hajóval.

2012. máj. 1. 16:57

Spanyolország déli részére vagy Szicíliába esetleg Olaszországba utaznánk szeptemberben.

Van valami konkrét javaslatotok? Repülővel mennénk, 2-en a párommal (33-37), mivel a páromnak beteg a lába nem feltétlen a nagy túrázások a cél. Legyen homokos tengerpart, legyen látnivaló, közel a tenger. Pozitív tapasztalatunk van telepített idegenvezetővel, az is jó, ha ilyen személyt tudtok ajánlani. Ha utazási iroda ötletetek van, az is jó! Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook