Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudtok valami hatékony gyakorlatot, ami az alhasra jó? fórum

Tudtok valami hatékony gyakorlatot, ami az alhasra jó? (beszélgetős fórum)


13. turkkati (válaszként erre: 10. - Vaczila)
2012. máj. 8. 14:34

Sosem volt lapos hasam, most meg közel az 50-hez, túl 3 szülésen, 1 nőgyógyászati hasi műtéten, minden gramm odaragad:(

Pedig nem vagyok kövér

2012. máj. 8. 08:39
a fogyókúra és a mozgás segít.
11. erikpipi (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2012. máj. 1. 16:01
2012. máj. 1. 15:48
Szerintem ez alkati dolog is. Én is tornázok évek óta rendszeresen, odafigyelek az étkezésre és fogytam is elég sokat. Az alhasi rész azonban most is nagy és csúnya.
2012. máj. 1. 11:17

Köszönöm szépen!

Remélem beválnak a tippek. Figyelek az étkezésre is, csak nem látok semmi eredményt..olyan a hasam mint egy hordó:D És jó lenne ezen változtatni.

8. katie_rose (válaszként erre: 1. - Mosolybóka)
2012. máj. 1. 10:25

Hasról elvileg nem lehet csak sporttal fogyni,ha egyszer olyan típus vagy,hogy oda hízol.

Egyél kevesebb szénhidrátot (kenyér, cukor, tészta, krumpli) és csinálj alulról indított hasizom erősítő gyakorlatokat. Ez azt jelenti,hogy nem a felsőtestedet emelgeted (mint a hasprésnél), hanem fixálod a hátad és a derekad, és a lábaidat húzod a mellkasod irányában. a neten sok példa van a gyakorlatokra! Hajrá! :)

2012. máj. 1. 10:10
A hasprés a felső hasat jobban edzi. A zsírrétegezt a diéta tünteti el. Lehet azt mobdják, hogy így nem megy le pedig igen. Az edzés is fontos természetesen...
6. gkreka (válaszként erre: 1. - Mosolybóka)
2012. máj. 1. 10:01

futással is lemegy, csak türelem kell hozzá. és az étrendedre is odafigyelni. ha odafigyelsz a szénhidrátokra, az csodát tud tenni. iktasd ki a fehér lisztből készült pékárut, és a cukrot is száműzd. helyette teljes kiőrlésű (nem csak színezett) kenyér, barna/vadrizs, krumpli, de ezek is csak módjával.


ha szeretsz biciklizni, akkor az is nagyon jó, főleg a hegyi szakaszok, amikor kiemelkedsz a nyeregből. én spinningre járok és használ.

2012. máj. 1. 08:49
Hát igen...A kitartó alatt nem napi 300-400 hasprést értettem:D De akkor kipróbálom!;) Köszönöm!
4. 9f98008a3b (válaszként erre: 3. - Mosolybóka)
2012. máj. 1. 08:46

Dehogynem!:)


Esténként 3-400 hasprés, és ha épp unatkozol, akkor is lenyomsz ennyit.


Hidd el, használ!


Nekem, mikor csináltam, nagyon tuti hasam volt.

2012. máj. 1. 08:42
Hát én kitartó vagyok, de nekem nem ér semmit...:(
2012. máj. 1. 08:40
Kitartó hasprés eltünteti, csak persze nem két hét alatt.
2012. máj. 1. 08:40

Sziasztok!


Valami nagyon jó, hatékony gyakorlatot keresek a hasamra, az alhasamra.. Futással nem megy le semmi onnan, a felülésektől pedig a zsírréteg nem tűnik el. Vagy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook