Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy csoda az életemben fórum

Egy csoda az életemben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy csoda az életemben

2013. jan. 2. 11:01

Az első gyereknél valahogy számomra nem annyira számít a neme...

Ha fiúcska lesz, az apja fogja tanítani asztaliteniszre, és a játék örömére.

Ha lány lesz, az apja fogja tanítani a játék örömére, és az asztaliteniszre.

Én pedig így is, úgy is szeretni fogom őket. :D

Egyelőre még csak a 17-ik hétben vagyok. A tüneteim alapján a népi hagyomány szerint minimum egy fiú és egy kislány van a pocimban.

2012. jún. 29. 12:40
Azta mindenit hogy lehet látni a picurit :) Gratulálok!!
2012. máj. 16. 10:46
Léncike, Ami köszönöm :) Kívánom, hogy legyetek nagyon nagyon boldogok!!!!
14. Ami.
2012. máj. 14. 12:59
Élvezetes cikk volt,várom a folytatást.Én is kislányt képzelek amióta az eszemet tudom,bennem is össze fog törni valami ha fiú lesz,de persze imádni fogjuk majd őt is.
2012. máj. 3. 15:21

gyönyörűen leírtad

Én egész terhességem alatt tudtam,h csak kislányom lehet

Párom fiút várt...

Mikor vizsgálat alatt kérdeztük,h ki van odabent(én tudtam,h lány) és az orvos megszólalt: Ő egy KISLÁNY,sokáig csak zokogni tudtam,annyira örültem neki

Már 18hónapos és a legszebb kislány a világon:)


Minden nap hálat adok Istennek,hogy Őt kaptam

12. 4c1a787e8f (válaszként erre: 7. - Lendvai mihály)
2012. máj. 2. 14:35

Hát anyósom az negyedik fiúnál már azért elgondolkozott, akire ráadásul megesküdtek, hogy lány, (bár nyilván a 30 évvel ezelőtti őstechnika mellett) ... Bár lehet, hogy csak a lelket akarták tartani benne, már csak azért is, mert négy kiló volt, és faros szülés, ráadásul császár után...

De azért hazavitte, üsse kő. :-)

11. Fortuna79 (válaszként erre: 9. - Kessy85)
2012. máj. 2. 13:34

Úgy legyen !!!!


Képet kérünk :)

10. Fortuna79 (válaszként erre: 7. - Lendvai mihály)
2012. máj. 2. 13:32

:)

Kedves Mihály néni :)

Teljesen igazad van :) Most már én is tudom :)

2012. máj. 1. 23:28

Szia!


Az Én "mesém" is nagyon hasonlít a tiédhez! 7 hetes voltam mikor kiderült, hogy jön hozzánk. Lányos családból származok, Apáék vegyesek. Én világ életemben lányt láttam magam előtt, sosem gondoltam arra, hogy fiam is lehet pedig 50-50-rá az esély, na mindegy. Eljött a 12.hét és a 4D nagyon izgatottak voltunk, addig persze mindig hecceltük egymást Apával, hogy kislány vagy kisfiú-e. Mielőtt mentünk mondtam a pocakomban levő kis emberkének, hogy ha fiú mutassa meg magát, hogy legyen időm"hozzászokni", hogy kisfiam lesz. Na első képen széttett lábakkal pózolt és még Én laikusan is tudtam, hogy FIÚS anyuka leszek. Csúnya ilyet mondani, de akkor egy picit összetört bennem valami, egy álomkép. Aztán teltek a napok, hetek és mi összeszoktunk, elfogadtam, hogy fiam lesz, nagyon vártam már, hogy a kezemben tarthassam, viszonzásul őfelsége jól viselkedett odabent. Soha egytlen egy émelygésem, hányásom sem volt. Aztán megszületett az Én drágám könnyen, 3.nyomásra, vágás, varrás, érzéstelenítés nélkül.

Azóta eltelt 2 év 3nap 11 óra és közel 30perc és egyszerűen imádjuk egymást. Okos, értelmes, számol 10-ig ismeri az összes állatot, 15 színt, pár betűt...Oda nem adnám még 10 lányért sem!!!!! (Azért csendben reménykedem, hogy a tesó kislány lesz!) :D

8. bettike2007 (válaszként erre: 2. - Yanett86)
2012. máj. 1. 08:22

Nem hagyhattam ki hogy ne írjak:) Nekem lányom lett,először fiút vártam de lány lett,végül is nekem tök mindegy mi lesz mondtam,ha lány akkor gyengéd és hisztis lesz gondoltam:D Persze...

A hiszti megvan,de nem kis törékeny lágy,hanem egy energiabomba aki egész nap pörög,ahogy írtad duracell nyuszi,elég fárasztó lépést tartani vele..

Szóval lehet fiú vagy lány,nem biztos hogy ha lány kedves,baba lesz,vagy ha fiú mozgékony eleven..

2012. máj. 1. 03:35

Szia


Én itt a Férjem nevén vagyok a Hoxán, amikor ide bejelentkeztem azt hittem, az Ő nevét kell beíni, az Ő nevén van a net.


Na, röviden, én úgy jártam, hogy mindenki azt mondta, kisfiú lesz. No, mivel faros volt, így csaszira mentem, és ugye előtte kérdezték a nevet. Na, nekem természetes volt, hogy kisfiú, de azért lányka nevet is kértek tölem. Gondoltam, üsse kavics, lánynevet is mondok, kiválasztottuk a kislánynevet is. hhihihihihhi Innen jön a sztori. Na, csaszival megszületett, és ugye epudurálban, így nem keleltt aludnom. Na, azt mondja a Dr-nő, Kislány, Évike lesz ugye?

Na, olyan bamba képet vághatatm, hogy megkérdezte tőlem, hogy AZÉRT HAZAVISZI UGYE? HÁT AZÉRT HAZA. Hihetetlen, de olyan mindegy, kisfiú, vagy kislány, imádni fogod. Édes Istenem, azok a szép napok, ezt nem lehet elfelejteni.

6. Fortuna79 (válaszként erre: 4. - Minerva223)
2012. máj. 1. 00:06
Neeeeeem. Semmiért és senkiért nem adnám, mert bár nem olyan mint a többi gyerek, mégis tele van csodával és szeretettel....
2012. ápr. 30. 21:56
Várom a folytatást,nagyon szép történet!
2012. ápr. 30. 20:54
Már nem adnám öt lányért sem! Ugye Te sem? :-)♥
2012. ápr. 30. 14:38
megkönneztem
2012. ápr. 30. 13:29
el sem hiszed mekkora hasonlóság van a Te és az én Uh sztorinkban!!! Én is lányt vártam fiú lett! Álomnak indult....de most 15 hónapos és szerencsére nagyon fain életvidám gyerek, de nem lány és most itt ne érts félre nem a régi álomképi vágy csalódás miatt mondom hanem azért mert a fiúk általában olyanok mintha lemeríthetetlen duracellnyuszik lennének! Én konkrétan most kezdek totál kikészülni, nem bírom a másodpercnélküli szüntleen figyelmet, rohangálást a gyerek után, kezdek kifáradni, pedig nevelem és logikusan, nem pakol, nem szedi szét a házat, de eleven és hiányzik nekem egy kislány nyugalma! Remélem hamar túl leszünk ezen az időszakon, mert ha nem tuti rászokok a cigire :-))))vagy egyéb hasonló dolgot teszek! Egy szó mint száz kemény a kisfiúkkal! Kitartást hozzá!
2012. ápr. 30. 09:08
Azt hiszem egész életemben, kislány korom óta vágytam arra, hogy gyerekem legyen...
A babáimat etetgettem, cumiztattam, pelenkáztam, babusgattam és vártam, mikor jön el végre az az idő, amikor életet adhatok valakinek és akinek igazi anyukája lehetek.

Ugrás a teljes írásra: Egy csoda az életemben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook