Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Engem most ez foglalkoztat fórum

Engem most ez foglalkoztat (beszélgetős fórum)


2015. dec. 28. 01:10
A vérnyomásom.
29. o.andi
2015. dec. 28. 01:08
szexuális életem
2008. jún. 4. 09:07
Az en parocskam egyaltan nem feltekeny...szerinte az normalis dolog..szerintem egy kicsi belefer..de kicsi!!! nah szerinte az sem normalis...ez az elso ilyen komoly kapcsolatom...(7 honap). akkor hogy is van ez....egy kicsi feltekenyseg sem normalis....egy egesz ici pici sem?? :)
27. 11111
2008. jan. 11. 21:10
Én most kicsit szerelmes vagyok,csak az a baj hogy nem lenne szabad.
26. Zizisicc (válaszként erre: 23. - Mintallat)
2008. jan. 6. 16:32
Néhányszor még bement a tanulmányira, de mivel jóba voltam ott a nővel, nem segített neki. Aztán eltűnt. Nem volt ő rosszindulatú, csak nem bírtam/rom, ha nagyon korlátoznak.
25. Mintallat (válaszként erre: 20. - 298dc77b34)
2008. jan. 6. 16:32
Erre egy nagyon kedves barátom azt mondaná, hogy a kapcsolati tőke mindenek előtt... és milyen igaz... sajnos... :(
24. Mintallat (válaszként erre: 17. - Abe24d45e1)
2008. jan. 6. 16:29
Igazából próbálom erre rávezetni, eddig mindig távkapcsolataim voltak, és megszoktam, hogy nekem is és a páromnak is van saját szférája, amit kölcsönösen tiszteletben tartunk. Erre igényem van akkor is, ha minden nap találkozom valakivel...
23. Mintallat (válaszként erre: 13. - Zizisicc)
2008. jan. 6. 16:26
Még szerencséd, hogy nem ment ennél tovább... ijesztő dolog lehetett ez... később próbálkozott még valahogy azért, hogy elérjen?
22. Mintallat (válaszként erre: 14. - Viki021)
2008. jan. 6. 16:24
Ez annyira szép dolog tőled! Úgy értem, hogy a gyerekeidnek is megadod az életteret. Én sajnos nem nagyon kaptam meg... bizalmatlanság... igazából mindig csodálkoztam rajta, mert elvileg a gyerek olyan, amilyennek nevelik, ha nem bízol a gyerekedben, az egy kicsit olyan, mintha nem bíznál magadban... vagy nem? bár tudom, hogy ez ennél összetettebb dolog, de ha nagyon leegyszerűsítem, akkor ezt látom
2008. jan. 6. 16:22
Lehet igazatok van... elvileg vagyok olyan fontos neki (már most...), hogy próbálja tiszteletben tartani a dolgaimat. Nagyon remélem, hogy tud majd uralkodni magán, mert ezeket leszámítva jól érzem magam vele, jó az ágyban, még főz is nekem stb... de azért nem akarom, hogy elvakítson az aranyos dolgokkal, ha idegesít, akkor lépek! Ezért is kértem a véleményt, ill. ötleteket, hogy már az elején tisztázzuk a határokat.
2008. jan. 6. 16:21
elegem van abból, hogy az összes állami intézményben (önkormányzat, földhivatalok stb) képesítés nélküli, szinte érettségivel alig rendelkező emberek vannak bebetonozva!!!!!!!! A sok diplomás meg menjen ahova tud, mert a "nénik és bácsik2 csak kihalni fognak onnan.
19. spinneli (válaszként erre: 14. - Viki021)
2008. jan. 6. 16:19
a féltékenység egyedül saját magunk bizonytalansága, ez az élet más területén is mutatkozni fog, tehát nem túl jó befektetés...azonkívűl, hogy rendkívűl gyermeteg is.
2008. jan. 6. 15:45
kb. mint egy felrelepegeto pasival, a feltekennyel sem lehet normalisan egyutt elni.
2008. jan. 6. 15:39
beszely vele es kerd meg ,hogy a sajat dolgaidhoz ne nyuljon mert semi koze.Meg akkor sem ha a ferjed lenne,mindenkinek van titka es nem szep kutatni utana.Amugy hagynam ott ahol kaptam a palit es tovabb alnek.
16. 'szti (válaszként erre: 11. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:38
volt hasonló 19 éves koromban, akkor elviseltem, talán azért mert beleszerettem, ma már nem bírnám
15. Rika1 (válaszként erre: 11. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:33
Nah..ami a legrosszabb egy pasiban, az csak a féltékenység..szerintem még idejében lépj ki belőle!!Nem fog megváltozni, és Neked akkor még rosszabb lesz!!!
14. viki021 (válaszként erre: 11. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:32
Ne gondolkozz lépj ki ebből a kapcsolatból.A féltékenység egy kapcsolatban soha nem jó.Főként ha ilyen magasfokú.Mi lesz később ha most nem bízik benned?Én 13 éves házas vagyok de nem volt példa arra hogy belenézzek a párom telefonjába.A gyerekeimét sem nézem meg:)))
13. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:27

A gimi után volt egy ilyen srác. Helyes volt, aranyos, talán lehetett volna belőle vmi hosszabb, de már az elején annyira hasonlóan viselkedett, hogy nem bírtam és kiléptem. Aztán elkerültem Pestre fősulira - tudta hova felvételiztem - és a tanulmányi osztályról szóltak, hogy keresett ez és ez a srác, és a címemet akarta megtudni. Szerencsére nem adták ki neki.

Szerintem jól gondold meg!

12. Szanka (válaszként erre: 11. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:25
A mostani aranyosságát majd el fogja homályosítani a viselkedése.
2008. jan. 6. 14:17
Szóval ennek mindenképp csak a kisajátítás lehet a vége? Hm... ma reggel igyekeztem beszélni a fejével, mondtam neki, hogy engem nem fog irányítani, így ha arra vágyik, akkor keressen mást. Nem tudom, hogy mennyit értett belőle... szeretnék adni neki egy lehetőséget, mert aranyos, de nem akarom, hogy az őrületbe kergessen... Nektek volt már hasonló tapasztalatotok egyébként? Annak mi lett a vége, ha volt?
2008. jan. 6. 14:15
Csatlakozom az előttem szólókhoz!
9. ec63a7fc29 (válaszként erre: 4. - Mintallat)
2008. jan. 6. 14:01
Beszélj vele, vagy hagyd ott.
8. fényvándor (válaszként erre: 4. - Mintallat)
2008. jan. 6. 13:56
Beszéljétek meg,mert ha valaki a kezdetek kezdetén már ennyire féltékeny,a késöbbiekben még jobban ragaszkodik,és félő hogy "megfújtja" a másikat,és vissza már nagyon nehéz lépni.Sok szerencsét...
2008. jan. 6. 13:50
Menekülj a kapcsolatból!
6. 298dc77b34 (válaszként erre: 4. - Mintallat)
2008. jan. 6. 11:42
ez nem teljesen normális viselkedés, megváltozni nem fog, sőt az idő előrehaladtával még keménnyebb is lehet, úgyhogy menekülj!!
5. 'szti (válaszként erre: 4. - Mintallat)
2008. jan. 6. 10:54
nem fog. megszoksz vagy megszöksz
2008. jan. 6. 10:45
Igen, ez már nekem is eszembe jutott :) Szóval ami engem most foglalkoztat: nemrég jöttem össze egy munkatársammal. Még nagyon az elején vagyunk mindennek, de ő irtó féltékeny és ragaszkodó típus... jellemző rá, hogy minden bejelentés nélkül beállít hozzám, nézegeti a telefonomat, a szgépemet... megőrjít ezzel a féltékenységgel... szerintetek mit csináljak, hogy leszokjon erről?
3. LoLiNa (válaszként erre: 2. - Mazsi-drazsi)
2008. jan. 5. 06:42
jogos:)
2008. jan. 4. 23:05
Javaslom, hogy te kezdd meg a problémád felfedését, arra biztos többen reagálnak. Várjuk a történetedet.
2008. jan. 4. 13:40
Mindig is szívesen hallgattam mások aktuális kérdéseit, ami éppen jelenleg gyötörte a kicsi szívüket. Rájöttem, hogy minél több emberrel beszélek meg dolgokat, annál több ötletet kapok azok megoldására is. Hát ezért hoztam létre ezt a topicot, szeretném, ha megírnátok (velem együtt), hogy éppen mi foglalkoztat titeket a párotokkal (vagy kiszemeltetekkel) kapcsolatban, mit csinált és ti mit tettetek, vagy készültök tenni a helyzet javítása érdekében. Remélem sokat tanulunk majd egymástól!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook