Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mekkora az esélye, hogy az álmok teljesülnek? fórum

Mekkora az esélye, hogy az álmok teljesülnek? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. LENITE (válaszként erre: 38. - Szabó Jolán)
2012. máj. 9. 23:15
Köszönjük szépen! Minden rendben volt. Eltereltük a figyelmünket, sokat sétáltunk és kirándultunk a természetben! :)Hál Istennek úgy néz ki a főnök csak nagyon bevacsorázott az ominózus álom előtt!! :)
38. Szabó Jolán (válaszként erre: 1. - LENITE)
2012. máj. 4. 10:40
No, lejártak a kritikus napok- hogy vagytok?
37. snowgirl (válaszként erre: 36. - Snowgirl)
2012. ápr. 30. 20:41
de értékelem a főnök aggodalmát, én is ilyet szeretnék!
2012. ápr. 30. 20:40
Ismervén az univerzum kifürkészhetetlenségét és az álmok random jellegét... nem tudom.
35. LENITE (válaszként erre: 33. - 2a69f78972)
2012. ápr. 30. 20:02
:D :D ;)
2012. ápr. 30. 06:36
Mint mindennek: 50%.
33. 2a69f78972 (válaszként erre: 30. - Szabó Jolán)
2012. ápr. 29. 20:53
De azt is csak módjával, nehogy megártson!:D:D:D
32. mafalda (válaszként erre: 30. - Szabó Jolán)
2012. ápr. 29. 14:13
Ez egy logikus válasz.De tudom,hogy én is bizonytalan lennék hasonló helyzetben,így inkább otthon maradnék,ha már a főnök megengedte.Reméljük semmi rossz nem fog se veletek,se a főnökkel történni.Egyszerűen csak ő is fél valamitől.Lehet,h a párodtól?
31. szila5
2012. ápr. 29. 14:12

Régebben én is kíváncsian lapozgattam a nagymamám álmoskönyvét, ha valami különlegeset álmodtam, és emlékeztem is rá. Kétszer volt, hogy kb. bejött, persze, lehet, csak véletlen: kihullottak a fogaim, egyszer por formájában, és rendkívül ideges voltam a fogtalanságom miatt; ez egy ismerős halálát jelenti a könyv szerint. Mama szerint, ha nem fáj, akkor nem közeli családtag. Na, kétszer volt ilyen álmom, és rövid időn belül meg is halt valaki a rokonságból. De más semmi nem jött be, és előre sem álmodtam meg semmit. Időnként engem is gyötörnek fura és borzalmas álmok, álmodtam már többször a szeretteim halálával, vagy olyat, hogy engem lőttek le; a kiborító álmok az egész napomra rányomják a bélyegüket, nagyon gáz. Hiszen, Ti is tudjátok. Lényeg, a lényeg, semmi bajunk, mind jól vagyunk!!! Ezek csak a túlzott félelmeim, aggódalmaim.

Szerintem, legyetek óvatosak (esetleg hívd vissza a főnököt és kérdezd meg, szokott-e ilyen jóslókat álmodni máskor is, és bejött-e már valaha, valakivel?), de MINDEN RENDBEN VAN ÉS LESZ IS, nem lesz semmi baj!!!

30. Szabó Jolán (válaszként erre: 1. - LENITE)
2012. ápr. 29. 13:47
Az álmaink rólunk szólnak, a lelkünk dolgozza fel az ébrenlétben történteket, szimbólikus nyelven újrafogalmazza, amit érzünk, gondolunk. Álmainkben minden egyes szereplő bennünket személyesít meg. Éppen ezért a főnök magáról álmodott, és nem a te kedvesedről. A személyiségének vagy életének arról a részéről álmodott valami bajt, veszélyt, amit álmában a te kedvesed személyesített meg számára. De az álom csak a főnökről szól, nem rólatok. Nyugi. De ha úgy jobban érzitek magatokat, akkor maradjatok otthon, és szeretkezzétek végig a három napot. Félelem ellen az a legjobb.
2012. ápr. 29. 13:39
Nekem is volt minap egy szörnyű álmom az 1 szem gyerekemről.Reggelig nem is aludtam jól,a hatása alatt voltam.Másnap megkérdeztem lányomtól jól van e, mondtam neki,hogy vigyázzon magára.Azóta se történt semmi hálistennek.Dehát mi történt volna..csak egy rossz álom volt!Ha az mind megtörténne amiket álmodok,kész krimi lenne az életem meg a körülöttem élőké.Elég vadakat szoktam álmodni:))
28. andi6020 (válaszként erre: 1. - LENITE)
2012. ápr. 29. 13:20

Maradjatok otthon, mert az álom ha igaz, ha nem, ezzel a nagy ijedelemmel most már tuti bevonzod a bajt.

Kapásból kellett volna szarni rá. Már mindegy.

Chips, kóla, popcorn, oszt nézzétek a tévét.

Vagy az udvarra ki lehet menni?

2012. ápr. 29. 13:01
Attol függ ki mondja. nekem az egyik legjobb barátnöm megérez igy dolgokat nem álmodja csak elötte pár percel közli hogy mi lesz. Már több bejött. pl: mentünk az autopályán és mondta hogy ne menjek gyorsan mert olyan érzése van hogy valami át fog szaladni elöttünk. mondtam neki hogy dehogy fog ez autopálya itt nem szoktak csak ugy futkározni állatok. kb 5 km mulva átszaladt tölünk 100m-re egy róka... Meg volt hogy azt is megmondta hogy befogunk csipogni a pénztárnál és igy is lett na meg hogy álljuk másik sorba mert el fog romlani a gép. 2 perc mulva közölték hogy álljunk át a másik sorba mert lefagyott a gép. Szoval van akinek tényleg van ilyen képessége de én csak a barátnömnek hiszek ilyenben mert többször bejött már amit mondott. Ti tudjátok hogy mennyire veszitek komolyan... Én az álmokat nem szoktam annyira komolyan de 1-2 volt már ami bejött de volt sok ami szerencsére nem....
2012. ápr. 29. 13:01
Vigyázzatok magatokra:):)
25. zebracsikó (válaszként erre: 14. - Kisj)
2012. ápr. 29. 13:00

hasonlót akartam én is beírni!

nagyon egyetértek!

24. 2a69f78972 (válaszként erre: 23. - LENITE)
2012. ápr. 29. 12:54

Neked, minden vicc nélkül igazad van!

Akár hisz az ember az ilyesmiben, akár nem, ha a szerettével kapcsolatban érkezik ilyen hír, akkor a "jobb félni, mint megijedni" elv alapján az ember elkezd aggódni.

23. LENITE (válaszként erre: 21. - Kisj)
2012. ápr. 29. 12:50
Hidd el, hogy lenne jobb dolgom is mint kamu fórumokat kitalálni!! :)) Kíváncsi voltam, hogy ki az aki megijedne ilyen szituban és ki az aki nem, mert én valljuk be azért megijedtem picit, de gondolom a helyemben azért más is elgondolkodna, ha ilyet mondanának a szerettéről. köszönöm az eddig érkezett válaszokat, kicsit nyugodtabb vagyok! :)
22. LENITE
2012. ápr. 29. 12:47
Én ezt nem tartom annyira viccesnek! A papucsot levett már.
21. kisj
2012. ápr. 29. 12:46

Most őszintén.

Ez a fórum tényleg komoly?

Csak azért kérdem, mert azt tapasztaltam, hogy ma van a kamu fórumok világnapja:)

20. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - LENITE)
2012. ápr. 29. 12:42

Mindenesetre a kék papucsot ne vegye fel, sőt ahogy itt írta valaki dobjátok ki!:)


Sőt, a kukába is Te vidd ki, mert hátha menet közben a fejére esik egy tégla!...vagy elgázolja egy autó !!!:):):)

19. LENITE
2012. ápr. 29. 12:41
jajj Istenem..
2012. ápr. 29. 12:40
Vagy csak belerángatta vmi kényes szituba és retteg, hogy a maffia kinyírja :)
17. LENITE
2012. ápr. 29. 12:38
Pontosan nem mondta meg, csak ezt a 3 napos időintervallumot említette.
2012. ápr. 29. 12:36
...hogy mik vannak:)
2012. ápr. 29. 12:35
Én félek az ilyesmitől, nagyon valószínű, hogy komolyan venném...
14. kisj (válaszként erre: 11. - LENITE)
2012. ápr. 29. 12:35

Tapasztalataim szerint férfiak ritkán teszik ki magukat olyan szituációnak amikor teljesen hülyének lehet nézni őket.


Megfontolandó.

2012. ápr. 29. 12:34
milyen lelkes főnök ez is ritkaság, aki a szívén viseli a munkása sorsát
12. kisj
2012. ápr. 29. 12:31
és miért pont az elkövetkezendő 3 napban ne menjen a párod sehová?
11. LENITE
2012. ápr. 29. 12:31
Nem itthoni papucs. A főnöke férfi és nagyon jóban vannak, én nem tudok róla, hogy lenne valamiféle különleges képessége, minden esetre nem hiszem, hogy tréfálna, ha mégis, akkor én tuti megölöm. :)
10. SDitti
2012. ápr. 29. 12:28
Nagyon gondos ez a főnök!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook