Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kezdődő párkapcsolat buktatói, mik lehetnek a reális elvárások? fórum

Kezdődő párkapcsolat buktatói, mik lehetnek a reális elvárások? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
189. galanika (válaszként erre: 188. - Binbike)
2013. jan. 21. 11:30
teljesen igazat adok neked, így van!!!!!!!!!!
188. Binbike (válaszként erre: 187. - Galanika)
2013. jan. 20. 21:10
Persze, hogy vannak kompromisszumok, amúgy nem működne egy kapcsolat. Pedig az ember a saját tapasztalataiból kialakít egy képet, milyen párral lehetne boldog esetleg. És ha az ismerkedésben látja hogy működne, akkor jönnek a kompromisszumok. És vannak reális elvárások, és most itt nem az anyagiakra gondolok. És a lentebb írt párommal működik a kapcsolat, már együtt élünk. Ide az összeköltözés előkészületeikor írtam utoljára. És most egy másik fórumonba írom, hogy mi van velünk. És vannak kompromisszumok közöttünk, mert így működik jól egy kapcsolat.
2013. jan. 20. 17:39
elvárások?nem szabad lennie elvárásnak, kompromisszumnak, annak viszont kellene hogy legyen
186. Binbike
2012. júl. 22. 12:23
Megindult a szekrények átpakolása, kiselejteztem egy csomó régi ruhát. És így kiürült egy szekrény teljesen, a ruháinak. Cipősszekrényt az előszobába és egy polcos-fiókos szekrényt a konyhába kell hamarosan beújítanunk. Olyan nehezen válok meg a dolgaimtól, még azoktól is, amik már nem jó, vagy nem kell. A lányom is megpróbált korábban rábeszélni, hadd dobjuk ki, mert másnak kell a hely. Sok minden ki lett dobva a napokban, tényleg felesleges dolgok. Volt vita, pityergés stb. De túljutottam... Itt van a pszichés betegségem, amiről a párom is tud, és elfogadtuk egymást olyannak amilyen, hisz neki is vannak hibái stb. Nekem lelkileg azt is fel kell dolgoznom, hogy átalakul a lakás, az életem. Viszont ez pozitív változás. Szeretjük egymást, társra vágyom. És mai világban nem lehet két lakást- háztartást fenntartani. Lányom is egyre jobban megbarátkozik vele. Szépen megleszünk így együtt, lányom a saját szobájában, mi meg ketten az enyémben. Meg a cicusunk. Hárman pakolgattunk, szelektáltunk. Lányom különösen örült neki, hisz Ő már szerette volna, csak én nem engedtem kidobni semmit. Meg az is a rossz, hogy szinte minden tárgyról tudom, hogy honnan van, mennyiért, mikor vettem, kitől, mikor kaptam stb. Ma a párom dolgozik. Mára előirányoztam magamnak, hogy a két vállfás nagyszekrényből egybe szortírozom a ruháimat. És a kabátokat a beépítettbe pakolom, ahol párommal közösen a kabátokat fogjuk majd tárolni. A beépítettből ki kell dobni a régi kabátokat. Mivel több mint 20 kg.-ot fogytam, a sok nagy ruhát likvidáljuk, csak a kicsit nagyobb marad meg, ha pár kg mégis visszajönne. Most odafigyelek a súlyomra. Egy turis megígérte: ősszel a farmerokat, kabátokat, szebbeket beveszi. Azok mennek a tárolóba addig. Augusztus végére párom itt fog lenni. Tegnap először hoztuk a 10 éves lányát hozzánk. beszélgettem vele, úgy néz ki megkedvelt, mint az apukája párja. Jól érezte magát, lányommal is barátkoztak. Vásárolni mentek a lányom a barátjával, hoztak neki édességet a boltból, örült neki. Tetszett a lányom cicája is neki. Korábban emlegette, hogy szeretne kiskutyát. Mondta: anyukája mondta neki, hogy apádnál lehet kutyád. Úgy látszik kutya-cica mindegy, örült a cicának. Kaylácska haverkodott vele, és kért tőle szalámit, mikor reggelizett. Azt hiszem, menni fog e két család "egyesítése".
185. Binbike
2012. júl. 16. 19:44
Köszönöm! Igyekszünk megtartani a boldogságunkat. Pár héten belül összeköltözünk. és már egy fedél alatt együtt folytatjuk az életünket.
184. ht keksz (válaszként erre: 183. - Binbike)
2012. júl. 4. 21:08
Őszintén örülök a boldogságodnak!! Vigyázz rá!!
183. Binbike
2012. júl. 4. 18:29

Alig van időm, sokat vagyok a párommal. Nagyon megszerettük egymást, családjaink is elfogadtak minket kölcsönösen. Ritkán vagyok itthon, mindig nála vagyok, amikor nem dolgozik. Az albérletében vagyunk. Lemegy a nyár és ősszel hozzám költözik. nekem saját a lakásom. És együtt élünk itt azután. Nem lehet két lakást fenntartani a mai világban. Családjaink is tudják ebbéli tervünket és támogatják. Nyaraltunk egy hetet a Balcsin, nagyon jó volt. Azt hiszem, révbe értem. Szeretjük, megértjük egymást. Együtt nézünk ezután a problémákkal szembe, ami ér bármelyikünket is. Ő fözött a nyaraláson is, meg Ő főz most is. És ővé lesz a konyha, mert tud és szeret is fözni. És ez nekem is jó így, mert nem igazán rajongok a főzésért. És mindig is féltem eme kötelezettség miatt, hogy nekem rendszeresem kell másnak főtt ételt biztosítani, hogy állandóan főzni kell. Pszichés betegségem egyik része ez a félerlem is. Párom előző kapcsolatában is Ő főzött. Ez is jó így. hagyom őta konyhában érvényesülni. Tartom a súlyomat, pedig most nem diétázom keményen. mondjuk odafigyelek az evésemre. Ha nála vagyok az Ő főztjét esszük.

Boldog vagyok vele. És Ő is velem. A szobámat teljesem átrendezzük, mikor ideköltözik. Most a nyári melegben nem foglalkozunk vele. Inkább strandolunk és horgászunk, meg pihenünk szabadidőnkben. Én strandolni, Ő horgászni szeret. Így csatlakozunk egymás hobbijához. Jövő hétvégén horgász bulit tartunk a horgász baráti körével. És ma közölték, hogy eljegyzési buli lesz. Örülnek a boldogságunknak. Szimpatikus voltam nekik, és befogadtak mint a kedvesem párja. Kérdezték milen tortát kérek, mert torta is lesz. és puncstortában egyeztünk meg. Kb. 15-en leszünk. Én még nem voltam horgász buliban, végül is nem voltam ilyen tóparti bográcsos kétnapos buliban. Faházas szállás. Nyaralás , horgászbuli. Új, érdekes dolgok történnek velem.

ma itthon alszom, párom most dolgozik, 24 órás szolgálatban. Reggel megy majd haza, és holnap 2-kor munka után megyek hozzá.

182. 25d4b44717 (válaszként erre: 181. - A14deb9047)
2012. máj. 31. 21:55

Ha megtalálom,beküldöm.

Tanulságos vers.

181. a14deb9047 (válaszként erre: 180. - 25d4b44717)
2012. máj. 31. 20:52
Ezt nem tudtam. Ks.
180. 25d4b44717 (válaszként erre: 179. - A14deb9047)
2012. máj. 31. 18:58
Teréz anya vesse.:-) :-)
2012. máj. 31. 18:21
Nem a sorsot kell élni, hanem az életet!
178. Binbike (válaszként erre: 176. - 25d4b44717)
2012. máj. 31. 18:15

Köszönöm!

Köszönöm az aggódásod. Igen, vannak csúnya dolgok ebben a világban.

Páromban egy nagyon jó emvert ismertem meg, akit az élet velem együtt nem kényeztetett el. És most együtt boldogságban szeretnénk élni. Egymást szeretve szerelemben. Így negyvenen túl én, és majdnem ötven évesen Ő, megtalálva a boldogságot egymásban.

177. Binbike (válaszként erre: 175. - A14deb9047)
2012. máj. 31. 18:10
Köszönöm! Remélem, még 50 évig...
176. 25d4b44717 (válaszként erre: 174. - Binbike)
2012. máj. 31. 18:04

Ez aztán a jó hir:-)

Ha valaki, te tényleg megérdemled:-)

Eleinte féltettelek,de Bizti megértel amik vannak a mai világban.hát további szépeket kedveske:-)

Gratula.

175. a14deb9047 (válaszként erre: 174. - Binbike)
2012. máj. 31. 17:59
Így legyen sokáig!
174. Binbike
2012. máj. 31. 17:55

Boldog vagyok. Van párom! Minden szabadnapján munkából hozzá megyek. És olyankor, mikor otthon alszik és nem őriz éjjel semmit, nála alszom. Balatoni nyári nyaralás egy hétre lefoglalva, szabi kikérve midkettőnknek. Közös főzés, házimunka nála. Imád fözni és tud is, én nem annyira, így jó nekem, hogy besegítek neki. Viszont a házimunkába inkább én, ma is felugrottam hozzá, és egyedül végeztem egy kis takarítást nála, mert együtt nem sokra mentünk :) Néha felugrok porszivózni, felmosni munka után, ha nincs otthon. Séta, bevásárlás stb. együtt töltött közös programok. Nagy beszélgetések vannak. Jól érezzük magunkat egymás társaságában, egymásba szerettünk. Megtaláltuk egymást. Jól indul minden, mi alakítjuk a kapcsolatunkat, rajtunk múlik, hogy boldogan élünk együtt tovább. Kompromisszumok, mindent megbeszélünk. Egymást nem akarjuk megváltoztatni, vagy lemondatni egymást valamiről, amit megszokott. Pl. én szeretek strandolni, Ő horgászni, ide is- oda is együtt megyünk majd. Egymás munkarendjét elfogadjuk, megértjük. Neki többett kell dolgoznia. De mikor nem dolgozik, velem törődik a legtöbbet. Én vele, mivel a lányaim felnőttek, persze velük is törődöm, ahogy Ő is elhozza a lányát néha. És megértem, hogy vele van akkor. Még egyikünk sem mutatta be a másikat a gyermekének. Majd szép lassan, lányaim már tudnak róla, ők már felnőttek. Viszont az Övé csak 10 éves, majd szép lassan. És akkor lehet közös program a gyermekeinkkel is, bár a felnőtt lányaim nem igazán vágynának rá. Megvan a saját életük. Örülnek a boldogságomnak. Ő még nem volt nálam, majd eljön Ő is hozzám, csak a lányom is itt lakik. A téli rengeteg idő, magányos órák elmúltak, ritkábban netezek, az alig tévézésem is szinte megszűnt. Most mindkettőnknek a legfontosabb a másik, idővel ez egy kicsit lazul és újra többet fogadunk be a külvilágból. Most egymásnak vagyunk a legfontosabb. A telefontársaságnál olyan csomagra tértem át, ahol a párommal és a lányaimmal fix havidíjért korlátlan mobilbeszélgetést tudunk folytatni. Eddig nem volt ez fontos, most meg milyen égető szükség lett rá. Most akivel nem tudok lenni, azzal is napi kapcsolatom lesz.

Párom nemsokára ötven lesz, és azt mondja, hogy a következő ötven évet együtt töltjük.

Rajtunk múlik, legyen így...

173. Binbike (válaszként erre: 172. - 25d4b44717)
2012. máj. 26. 08:40
Köszönöm! Kedves vagy.
2012. máj. 26. 00:00

Binbike:-) örvendve szurkolok a boldogságodhoz.

Jó lélek vagy,megérdemled:-)

171. Binbike
2012. máj. 25. 18:43

Jól érzem magam. Tegnap délután találkoztunk munka után és fél 5-ig együtt voltunk. Eljött velem turiba, félve mertem megkérdezni. Belefért az időnkbe. Farmer akció volt, 400 Ft/ db. A nagy fogyásomban kifogytam a ruháimból. Tudtam két halászfarmert turizni, nem a legvékonyabb farmeranyagból van, de méretem és jól áll rajtam. Örültem neki. Aztán mentünk hozzá és ebéddel várt. Jóllaktam. Aztán el kellett mennie, mert dolga volt. De este hívott. Ma dolgozik, majd este hív. Holnap a kislányával lesz, és este nála alszom. Ma új pólókat tudtam kifogni a turiban, csak egyen látszik, hogy mintha hordták volna. A pólók darabja 200 Ft. Lógnak rajtam a tavalyiak. 18 kg minusz után minden ruha nagy. Most örülök a ruháknak is. Már csak hosszú farmert kell turiznom és majd pulóvereket. És majd kabátot, minden évszakra. Ja szerdán meg egy piros széldzsekit tudtam turizni, az is vadiúj. Tök jó ez a turi a városunkban, ki lehet új angol ruhákat is fogni. Nem mindegy hogy 400 Ft egy farmer vagy 3000 Ft vagy több. Hétföre vettem virslit és reggel megyek hozzá és ezt reggelizünk, aztán ledől pihenni, mert 24 órából jön haza. Én meg addig főzök nála, carbonara spagettit, mert Ő még azt nem evett. Aztán ebédelük együtt és egész nap együtt leszünk. A diétámra figyelni kell, vissza ne hízzak. Meg őszerinte fogynom már nem kéne. Súlymegtartás kell. Ha szabadnapos, a buszmegállóban vár, amikor a céges buszról szállunk le. A munkatársnőim dicsérték, hogy jóvágású férfi és illünk egymáshoz. Mondjuk én nem oda mondtam az első munka utáni randit, hanem kicsit odébbra. Ám Ő látta, hol szállok le, és utána már ott várt. A munkatársaimnak is csak 3 napig tart a csoda.

Jól vagyok. Csodák történnek velem. Ahhoz képest, hogy februátr közepén feladtam és napokra kiütöttem magam. Akor legszívesebben meghaltam volna. Most meg átélem egy kezdődő új szerelem csodáját. Szeptemberben nagy megmérettetésem lesz az életben, amitől nagyon félek. Most az Ő oldalán könyebb lesz átvészelni. És ha a legroszab következik be, akkor más lesz nekiállni megoldani, mintha egyedül kéne megküzdenek vele. Bár most, hogy a lányom elkezdett diákmunkában dolgozni, ha elvesztem a jövedelmem, vagy annak egy részét és nem tudok már pénzt adni neki. Saját költsége meglenne. Mert akármennyire csőkken a bevételem, a lakás rezsi legyen kifizetve, és akár nem eszek. Mert a fedél a legfontosabb a fejünk felett. Hát most ez van velem.

170. 130454e42d (válaszként erre: 168. - Binbike)
2012. máj. 24. 13:16
Örülök a jó híreknek. Az egészségedre vigyázz, de ha boldog vagy ez is könnyebben fog menni :)
169. 25d4b44717 (válaszként erre: 168. - Binbike)
2012. máj. 24. 12:27

Ha nem hiszel valamiben, és azt gondolod,"félek"egyet írsz akkor úgy is lesz!

Már a gondolatodban élek meg a gyógyúlásod.

Ne árnyékolt be a boldogságod (amihez gratula) negatív érzésekkel.

Nincs ezután"talán"Legyen minden remek:-)

168. Binbike
2012. máj. 23. 17:54
Újra itt vagyok. Úgy érzem, jól alakul a sorsom. Sikerült a randim vasárnap Vele. Egész nap együtt voltunk az erdőben és sokat beszélgettünk. Meg kedden is randiztunk, egész délután együtt voltunk nála. Együtt főztünk, ettünk, beszélgettünk. Meg közelebb kerültünk egymáshoz. Ő mondta, hogy kezd szerelmes lenni belém, és mondtam, hogy én is ezt érzem, hogy ez kölcsönös. És a nap végén, mikor közelebb kerültünk egymáshoz, akkor mondta, hogy mi már egy pár vagyunk és én válaszoltam, hogy igen, mi egy pár vagyunk. Ma telón beszélünk, holnap lehet, hogy talizunk, de nem még nem bizos ez, hogy Ő holnap ráér. Viszont szombaton a lányával lesz, és este talizunk, és én ott alszom. Reggel Ő megy dolgozni és én alszom, amíg jólesik, aztán bezárok nála és hazamegyek. Kapok kulcsot, kicsit meglepett vele. Ha Ő így gondolja, én biztos nem nyúlok a dolgaihoz. Nem Ő az első férfi az életemben, aki kulcsot ad nekem. ( Annó, aki szintén adott kulcsot, ott azért lett vége, mert a volt felesége viszakönyörögte magát a 2 gyerekkel, 4 év különélés után. Ebből velem 2 évet töltött. Most sem boldogok, de ez már az ő bajuk. Ő akkor ezt választotta. )Vissza a jelenbe, aztán hétfőn reggel jön majd meg munkából és én reggel megyek, aztán együtt reggelizünk, és Ő alszik egyet, addig én főzök nála valami ebédet. Aztán együtt megebédelünk. Ha nem tudunk talizni, minden nap beszélünk telón. Én nagyon jól érzem magam vele, és tetszik nagyon. Őaz én szemeben gyönyörű férfi, és én is ezt hallom tőle. lasan el is hiszem, hohy szép vagyok :) Jól érzem magam, ezt csak az egészségi állapotom árnyékolja be. megint fájdogál a torkom. És a hasam is. Mire boldog leszek a testem feladja, és félek lebetegedem. Annyira nem figyeltem magamra, és annyira gyötörtem magam a koplalással. Hogy komoly anyagcsere zavarom van. Remélem, helyrejövök és nem leszgond. Ha nem múlik el, elmegyek a háziorvoshoz. Most is fáj a hasam, és szorulásom van. Pedig napok óta próbálom természetes hashajtóval megoldani. Pedig már eszem, igaz, hogy nem sokat. De már eszem, és iszom is. Talán helyrejövök. Csak gyógyuljon meg a hasam, és ne hízzak vissza.
167. Csipkerózsika (válaszként erre: 165. - Binbike)
2012. máj. 21. 10:59

Hát, olvasva a történetedet, megértem hogy mért tartasz itt, és sok szerencsét kívánok az életed rendbe tételéhez. Hogy nem lesz könnyű, az biztos.

Az én anyukám ugyanilyen családi körülményekkel indult, és én se kaptam jobbat, úgyhogy megértem. Én is voltam depressziós, társfüggő, és még sok minden más. De továbbra is fenntartom, hogy bár nagyon jó, ha szeretve van az ember, igazából senki sem tud kihúzni a k@kiból, csak saját magad. Lehet támaszkodni mindenkire - aki hagyja - de senki nem fogja, nem tudja megoldani a problémáidat, feldolgozni a traumáidat, érzéseidet. Ezek nem átvállalható dolgok. Ilyen szempontból teljesen egyedül vagyunk a világban, mindegy, hogy ki van mellettünk, és mennyire akar segíteni nekünk, senki sem veheti el tőlünk a szenvedéseinket, csak mi tehetjük le őket.

166. 25d4b44717 (válaszként erre: 165. - Binbike)
2012. máj. 21. 09:53
Remélem,mostmár a boldogságodról tudsz beszámolni:-)
165. Binbike (válaszként erre: 164. - 130454e42d)
2012. máj. 20. 08:28

Köszönöm a kedvességed, aranyos vagy. Jól esik, hogy szorítasz nekem. Sajnos, a depiben a családtagoknak is nagyon nehéz. Mivel a lányommal élek, neki a legnehezebb. Néha sok voltam neki, és mondani szokta, felhívom a kezelőorvosodat, viszünk a kórházba. Ám az utóbbi években a kórházat megúsztam. Ha boldog párkapcsolatban vagyok, a tünetek megszünnek, és elég jól szinten vagyok. A terapeutámhoz heti rendszerességgel járok, szükség esetén sűrűbben, akár napi is. Szerencsére kórházi rendelés, nem maszek. Az évek alatt elég közel kerültünk lelkileg egymáshoz a doktornővel. Úgy érzem megszeretett, egyik kedvenc betege lettem. Még a legprivátabb magántelefonszámát is megadta. És már rendelésen kívűl együtt is ebédeltünk már egyszer nemrég. A legtöbbet a boldog párkapcsolat egy engem szerető, megértő társ segít az állapotomon.

Én le vagyok kötve, előtte spirálom volt. Gond volt vele. A gyógyszert nem ajánlották, az általad leírt okok miatt is. Aztán a pszichiáter és a nőgyógyász együttmegbeszélve, engedélyezve megműtöttek. Állapotom miatt úgysem vállalhattam már több gyermeket. Mindkét gyermekemmel súlyos veszélyeztetett terhes voltam. De megmaradtak és egészséges okos lányok lettek. Tanulnak még.

Kívánok neked is minden jót és jó egészséget.

164. 130454e42d (válaszként erre: 163. - Binbike)
2012. máj. 20. 08:13

Szorítok neked nagyon.

Jó, hogy a betegségedről is beszéltél neki, és ő elfogadta. Ezt nem lehet eltitkolni, előbb-utóbb úgyis kiderül. Én is depressziós vagyok, néha nagyon nehéz. A páromnak is, de jól veszi az akadályokat, hihetetlen türelme van, együtt keressük a megoldást. Mióta együtt vagyunk sokat javult a helyzet.

Később arra érdemes majd figyelned, hogy a hormonális fogamzásgátlók fokozhatják a depressziót. Nekem a hüvelygyűrű nagyon kihozta, pedig abban minimális a hormon.

Sok sikert a mai naphoz :)

163. Binbike
2012. máj. 20. 08:04

Ma délelőtt megyek randizni. Romantikus lesz. Egy erdőben, egy kiránduló parkot fog egész nap őrizni a munkatársával. Én meg lebiciklizek hozzá. Ő sütött ki csirkecombot, én krumplit készítek hozzá, és viszem le. Ott megebédelünk, piknikelünk. Sétálunk a fák között. Múlt szombaton is lementem hozzá, az volt az első találkozásunk. 10.-én, csütörtökön írt először a társkereső hirdetésemre. Azóta minden nap kapcsolatban vagyunk, volt másfél órás telefonbeszélgetésünk is. Majd kedden délután újra találkozunk, akkor szabadnapos lesz. Most már reménykedhetem, hogy talán lesz párom, egy kedves férfi személyében. Ma meg a parkban leszünk egész nap. Bár lehet, hogy kicsit hazatekerek napközben körülnézni és visszamegyek újra. Nincs messze tőlünk. Igaz, gyalog lemenni, de bicajjal, az más. Jól érzem magam. Jó érzés, hogy Ő gondol rám, felhív, beszélgetünk, találkozunk. És közben elindult valami köztünk.

Most leírom itt, hogy februárban nagyon beteg voltam. Vagyis nem tudtam a télen és tavasszal kikeveredni a légcsőhurutból, fájt a torkom, láz stb., nagyon depis is voltam. Sokat voltam táppénzen is. A tavaly vége lett kapcsolatomat is nehezendolgoztam fel, míg közben magányos is voltam. Közben gyötörtem magam, hogy kövér vagyok. És kemény diétába kezdtem, koplalás, edzés napi egy óra itthon. Január óta 18 kg-ot fogytam. Mostanra 80 kg-ra fogytam, örülök neki. A koplalástól legyengült a szervezetem és az immunrendszerem, azért voltam mindig beteg. Most is torokgyulladással küszködöm, bár már gyógyulófélben vagyok. A sok edzéstől, főleg a sok hasizomgyakorlatoktól, megfájdult a hasam. Elfelejtettem a köldöksérvemet, majdnem kiújítottam. Vissza kellett vennem. Így telt a tél és a tavasz eleje. és amit le akartam írni, februárban, itthon betegen voltam, nem éreztem jól magam. Lelkileg meg pláne nem, és akkor kiütöttem magam pár napra. Hajlamos vagyok rá mély depresszióban, túlnyugtatóztam magam. A lányom és a terapeutám segítségével túl vagyok rajta. Most májusban meg már elég jól vagyok, főleg, hogy őt megismertem. Sokat beszélgettünk, és tudja a depimet meg az ilyesmiket. Úgy gondoltam, hogy a betegséget nem lehet eltitkolni, Ő sem makkegészséges. És olyan jól megértjük egymást, még e rövid ismeretségben is. Mindkettőnknek nehéz élete volt. Napi több órás beszélgetéssel sokat tudunk mesélni egymásnak.

Most leírtam itt jót is rosszat is. Múltat, jelent és a reménykeltő jövőt. Remélem, már felcsillan a remény nekem is. nagyon azon az úton járok.

162. Binbike (válaszként erre: 158. - 55a05b8a19)
2012. máj. 19. 12:56

Szia! Köszönöm a jókivánságaidat! Én is minden elképzelhető jót kívánok neked.

Szép napot kívánok! Szia

2012. máj. 19. 12:53
Így érdemes segítőkésznek lenni.Majd elveszik a kedved.. .
160. 25d4b44717 (válaszként erre: 159. - 55a05b8a19)
2012. máj. 19. 12:50

Az ajánlatom fenntartanám,de nezavarjon,hogy közben meghalt az Édesanyám.:-(((


Kösz,hogy a privit kiteregeted:-(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook