Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell házi májgombóc (apró gombóc) levest készíteni? Valaki leírná nekem lépésről lépésre? Nagyon hálás lennék! fórum

Hogyan kell házi májgombóc (apró gombóc) levest készíteni? Valaki leírná nekem lépésről lépésre? Nagyon hálás lennék! (tudásbázis kérdés)


14. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Csirivirir)
2012. ápr. 27. 16:01
én abból szoktam
2012. ápr. 27. 15:51
Jah, igen, lehet, Pánpéterné írta is a csirkét, elfelejtettem.
2012. ápr. 27. 15:50
Én így készítem: egy elkapart májhoz teszek 1 db tojást, amit egy pohárba öntök, ugyanolyan mennyíségű olajat és e kettő összességű búzadarát, só, bors, delikát és nagyon fontos a petrezselyemzöld felaprítva. Ez egy galuska sűrűségű tészta lesz és a galuskaszaggatóval szaggatom a levesbe, ha nagyobb gombócot szeretnék, akkor hagyom állni 5-10 percet, nem fog szétesni.
2012. ápr. 27. 15:50

Htalmas kedvencem, de mivel csak én szeretem, a párom nem, magamnak veszek tasakosat, bőven elég.


Viszont a múltkor egy vendéglőben annyira isteni volt. Finom, tömör, intenzív máj ízű gombóc , hogy azt mondtam megpróbálkozom vele, bár soha nem láttam hogyan készül, és még elég csirke vagyok, nem vagyok egy háziasszony. Van pár dolog, amit nem tudok elkészíteni, mert nem próbáltam vagy valamiért nem megy.


Pl: a főzelékeim rendszeresen ízetlenek, pedig fűszerezem rendesen. Kezdetben csomós lett, mindig elbénáztam, most meg az íztelenség. Szóval a főzelék tabu nálam. :)

2012. ápr. 27. 15:46
De csirkemájból is lehet nem??? Nekem valahogy finomabb.
2012. ápr. 27. 15:46
Köszönöm szépen, hogy segítettetek! Aranyosak vagytok.
2012. ápr. 27. 15:43
én is külön szoktam megfőzni
2012. ápr. 27. 15:42

Én minimum fél kilo sertésmásból szoktam csinálni, 2 személyre, és simán elfogy...

A májat megmosom, ledarálom. 3-4 szelet kenyeret tejbe áztatok, majd jól kinyomkodva a májhoz morzsolom. Majorannával, feketeborssal ízesítem, 1 tojást hozzákeverek. Ha híg lesz a massza, akkor egy kis zsemlemorzsát is szórok hozzá. Mikor a leves már majdnem kész, vizes kézzel gombócokat formázok és beleteszem a levesbe. Nem kell neki sok idő, mikor megfő a gombóc, szépen felúszik a leves felszínére. :)

2012. ápr. 27. 15:39

Igen,nem kell sok idő neki,de kicsit hagyd megszívni a zsemlemorzsát a májjal és a többivel.

Akár külön is megfőzheted,én úgy szoktam.

5. Csirivirir (válaszként erre: 4. - Ba935a28b0)
2012. ápr. 27. 15:37

Ezek a gombóc alapanyagai.


Akkor megkaparom a májat. Hozzá a tojás, zsemlemorzsa, só, bors, esetleg petrezselyem zöldje.


És azt jól tudom, hogy kb 10 perc kell csak a gombócoknak?


Tehát akkor tegyem a levesbe, amikor a többi zöldség már majdnem puha.


Jól mondom?


Köszönöm szépen!

2012. ápr. 27. 15:34
Hozzávalók négy személyre: 15 dkg friss csirkemáj, két - három evőkanálnyi zsemlemorzsa, fél csapott kávéskanálnyi tengeri só, 1db friss tojás, csipetnyi őrölt vegyes vagy fekete bors, kisebb csokor friss petrezselyemzöld.
2012. ápr. 27. 15:31
A szakácsot úgy értem, hogy magam kell főznöm. :)
2012. ápr. 27. 15:31

Arra a fajtára gondolok, mint ami a tasakos levesekben van. Nem az óriási gombócos, hanem a pici gombócos májgombósra.


Kerestem neten, de nem találom a hagyományos változatát.


Valaki ha szokott főzni, leírná miből mennyi kell bele és hogyan készül!


Kezdő szakács vagyok, még soha nem készítettem és nekem anyukám soha nem főzött, nem láttam.

2012. ápr. 27. 15:29
Hogyan kell házi májgombóc (apró gombóc) levest készíteni? Valaki leírná nekem lépésről lépésre? Nagyon hálás lennék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook