Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tedd széppé a gyerekkort fórum

Hogyan tedd széppé a gyerekkort (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan tedd széppé a gyerekkort

2012. máj. 1. 08:28
Nagyon tetszik a cikked!!!
2012. máj. 1. 06:41
Nagyon jó kis írás!Teljesen kizökkentem ! Az ilyen írásokat szívesen olvasnám pl. újságban is,és elolvastatnám mindenkivel!Tetszett nagyon!Talán mert a nehéz anyagi nálunk is jellemző volt,és mégis boldogan emlékszek vissza a gyerekkoromra!Azt hiszem,minden anya azon fáradozik,hogy csemetéje minél boldogabb legyen!Itt a kulcs!Bár azt hiszem ez zsigerből jön...
17. arany52 (válaszként erre: 15. - 3799e1fce4)
2012. ápr. 30. 09:26

Ez a nagy szabadság nekem is megvolt, tavasztól őszik kint voltam a szabadban. A kis zsákutcánkban egy autó is járt be, az úttesten ugróiskoláztunk.

Lányom szabadsága már jóval kisebb volt, a mai gyerekeket meg le se lehet szinte engedni. Az utca forgalmas, a Duna parti parkot a hajléktalanok lepték, rendetlen, gondozatlan.

16. arany52 (válaszként erre: 14. - Cherry1224)
2012. ápr. 30. 09:24
Én meg örülök, hogy jól esett szívednek:)
2012. ápr. 29. 15:08
Jó cikk. Sok hasonlóságot vélek felfedezni benne. Nekem is csodálatos gyerekkorom volt, számomra is rettenthetetlennek tűntek a szüleim és nekem ami még emlékezetes maradt, az a SZABADSÁG! Én folyton kinn csatangoltam és "bandáztam" a barátaimmal és az annyira jó volt! Az a rengeteg JÁTSZÁS. :) Szerintem én az én csemetéimet már ki sem merném így engedni... :S
2012. ápr. 29. 11:40
Óóóó ez a cikk, most nagyon jól esett a szívemnek, és bátorságot öntött belém! Örülök, hogy megírtad!
2012. ápr. 28. 14:04
Köszi Mindkettőtöknek.
2012. ápr. 28. 13:55
Gyönyörű és elgondolkodtató cikk. Gratulálok!
2012. ápr. 27. 21:23
Milyen IGAZ írás...! Sokakban melegséget ébreszt, másokban meg csak csendes fájdalmat.........
10. arany52 (válaszként erre: 9. - Sirga)
2012. ápr. 27. 16:50
Köszönöm.
2012. ápr. 27. 16:44
Kincset érő tanácsok. Gratulálok a cikkhez! :)
8. arany52 (válaszként erre: 7. - Bugs02)
2012. ápr. 27. 15:40
Egészen biztos, láttam a családban is, apukámnak nehéz sora volt gyerekkorában és haláláig fájlalta.
2012. ápr. 27. 15:39
Akinek nem voltak szerető, gondoskodó szülei annak nem mondható szépnek a gyerekkora. Biztos egy életre sebet hagy a rossz gyermekkor...
2012. ápr. 27. 15:25
Köszönöm kedves soraitokat. Igen, az élet nehéz, és nehéz gyerekkorban is, de a szülők szeretete széppé varázsolhatja még a gondokat is és akkor jó emlékezni.
2012. ápr. 27. 14:41
Minden szavad szép, és igaz! Első a szeretet és a törődés -így kellene élni minden gyermeknek - akkor van boldog, gondtalan vidám gyerekkor! -és túl már az életünk delén - derűsen emlékezhetünk szüleinkre, családunkra, barátainkra... kedves,szép írás!-GRATULÁLOK...
2012. ápr. 27. 13:55
Nagyon szép gondolatok! Tökéletesen minden benne van, amire a gyereknek valóban szüksége van. Amit rossznak gondolunk, annak is megvan a haszna. Ha a halállal, betegséggel úgy szembesül a gyerek, hogy ellensúlyozza a szeretet, a biztos háttér, megtanulja elfogadni.
2012. ápr. 27. 13:23
Mint mindig, most is nagyon tetszett az írásod ! Köszönöm, hogy elolvashattam :)
2012. ápr. 27. 12:49
Nagyon-nagyon jól esett elolvasni ezt a cikket! :) Köszönöm szépen!
2012. ápr. 27. 09:08
A gyerekkor életünk talán egyik legmeghatározóbb szakasza. A jót dédelgetjük életünk végéig, szívesen emlékezünk rá. A rossz gyerekkor fájdalmai meg örökké kisértenek.

Bár szerintem nincs csak rossz és csak jó gyerekkor, mivel az élet nem fekete-fehér. Minden keserves gyerekkor tartogat kedves, szép emlékeket és a szépségeseknek is megvan a maguk fájdalma.

És mitől nevezhetjük a gyerekkort szépnek? Saját példámból erre keresem a magyarázatot.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan tedd széppé a gyerekkort

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook