Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tusfürdő érzékeny bőrre fórum

Tusfürdő érzékeny bőrre (beszélgetős fórum)


2012. máj. 4. 15:11

Kb. 3évig Dermax színezék-és illatmentes tusfürdot használtam, patikában, valamint dm-ben lehet venni.

(Ekcémám volt, idot akartam adni a borömnek, hogy regenerálódjon és ne zavarjam össze mindenféle vegyszerrel a folyamatban, jelentem, ki is nottem.) A parfümömet pedig imádom és nem borre fújtam, hanem a hajamra és a ruhámra, egyébként miért ragaszkodsz a tusfürdo illatához? Fél óra alatt elillan.


Most tetesept rozmaringos tusfürdot használok, olyat, ami ellazítja az izmokat és ízületeket, torna után kész élmény!

2012. máj. 4. 14:30
Jelentem: a Johnson's baby krémtusfürdő már tesztelés alatt áll. Remélem, beváltja a hozzá fűzött reményeket! ;)
15. Egyed Judit (válaszként erre: 13. - Kocckamano)
2012. ápr. 27. 19:39
Igen-Igen úgy még jobb.Most meg képzeljétek voltunk húsvétkor egy klassz fogadóba és ott házi készítésű kecsketej szappanok voltak hát vettünk belőlle,azt mondják az is nagyon jó egyből felmentem a netre és rákerestem és tényleg sok mindenre jó nem tudom nekem hogy fog beválni de jó selymes az arcom tőle mert arra vette.
14. kata_88 (válaszként erre: 9. - Egyed Judit)
2012. ápr. 27. 18:19
Johnson's baby? Mindenképpen kipróbálom! :)
13. Kocckamano (válaszként erre: 9. - Egyed Judit)
2012. ápr. 27. 13:16
Én is detto+még az olajat is néha!
2012. ápr. 27. 06:10

Érzékeny?

Ez nem érzékenység hanem allergia. Ki kellene deríteni, hogy mire vagy allergiás és utána keresgetni.


Én csak az olcsó tusfürdőket tudom használni és azok közül is azt, amelyik átlátszó vagy fehér.

Évekbe telt mire találtam egyet, amitől nem leszek kiütéses. A tesco tusfürdőt tudom csak használni. A baba cuccok szintén tele vannak olyannal, amit sokan nem bírunk. Ezért lesz a gyerekünk is már csecsemő korában allergiás (ekcémás). Olyat kell keresni, amelyikben minél kevesebb színezék, illatanyag van.

2012. ápr. 26. 18:27
Én yamuna szappant használok, ez egy hidegen sajtolt természetes szappan narancs-fahéj illatban, testápolóra nincs is szükségem.
10. homern
2012. ápr. 26. 15:47
mannaszappan,érdemes lenne kipróbálnod
2012. ápr. 26. 15:38
Hát nekem is ilyen a bőröm sajnos és nekem a Johnson' s baby krémtusfürdője vált be a legjobban, és az illata nagyon jó és a testápolóját is használom.
8. kata_88 (válaszként erre: 7. - Kocckamano)
2012. ápr. 26. 14:36
Van egy-két ph semleges termék, amit bír a bőröm, csak most szeretnék találni végre egy olyan fajtát, ami nemcsak bőrbarát, de még az illata is finom.
7. Kocckamano (válaszként erre: 6. - Kata_88)
2012. ápr. 26. 13:48
Lehet hogy van köztük olyan amiben van illatanyag,de van olyan is amiben nincs,teljesen ph semleges,nekem az bevált,amire az van írva hogy "bőrbarát" ph érték attól viszont szintén kipattogok!Sok fajta johnson termék van érdemes átnézni,elolvasni a tájékoztatót,esetleg próbáld ki hátha szerencsével jársz te is.
6. kata_88 (válaszként erre: 5. - Kocckamano)
2012. ápr. 26. 13:42
Jól sejtem, hogy azok nemcsak ph semlegesek, hanem illatanyag sincs bennük?
2012. ápr. 26. 13:40
Nekem is ilyen a bőröm,mindentől piros,ég,viszket,kipattog! Nekem pl csak a Johnson's baby termékek váltak be azok amelyek teljesen ph semlegesek!
4. kata_88 (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2012. ápr. 26. 13:37
Nem emlékszel véletlenül a márkájára?
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kata_88)
2012. ápr. 26. 13:19
Dm-ben vetem a multkor vmi bio cuccost, ami kakovajas és kímélő. Sztem vmi bio alapanyagot válassz. van pl. andio oldal,keress rá a neten:)
2012. ápr. 26. 13:16

Sajnos nekem is ilyen a bőröm, egyik sem jó a tusfürdők közül.

Ajánlom neked a mannaszappant, nekem nagyon bevált!

2012. ápr. 26. 13:14
Sajnos, nagyon érzékeny a bőröm, a legtöbb tusfürdőtől néhány használat után kipirosodik, kipattog. Tudtok ajánlani olyan tusfürdőt, amely kíméli az érzékeny bőrömet, mégis finom az illata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook