Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tippek életmódváltáshoz fórum

Tippek életmódváltáshoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tippek életmódváltáshoz

17. Popppy
2012. máj. 11. 21:49
Hú ez nagyon jó cikk. Tökéletesen összefoglaltad. Gratulálok.
2012. máj. 1. 07:15
Csatlakozom az előttem szólókhoz,szerintem is nagyon hasznos cikk,sok embernek el kellene olvasnia!És valóba úgy van,hogy ezt nem lehet erőltetni.Az én családomban is vannak olyanok akiknek fel kéne nyitni a szemüket,de nem sikerül!Nem érdekli őket mit esznek,és hogy a tészta pörkölttel,valamint a cukros üdítők helyett mást kellene fogyasztani!Mi már szerencsére jó úton járunk!:)
15. 21acd87fa3 (válaszként erre: 13. - Me.myself.i)
2012. ápr. 28. 16:14
Köszi! :)
14. 21acd87fa3 (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2012. ápr. 28. 16:14
Köszi! Én sem értem, hogy jött ez így össze! :) Valami átkattant az agyamban, és elkezdtem normálisan viszonyulni az evéshez. De én sem tudom, minek köszönhető, úgyhogy nem tudom elárulni a titkot! :)
2012. ápr. 27. 13:07
Klassz cikk lett, gratulálok! :)
2012. ápr. 27. 12:28

Amúgy grat a kilóeredményekhez. Nagyon szépen egyenletesen adtad le a fölösleget. Heti egy mérlegelés, többnyire 0,5-1 kiló körüli fogyás, de látszik, hogy végig odafigyeltél semmi kilengés nincs benne.

Ha ez nem meggyőző akkor...

Vérprofi:)

2012. ápr. 27. 12:27

Tök jó kis cikk lett, nagyon jól megfogtad a lényeget.

Nekem nagyon hasznos :)


Segíteni csak azon lehet, aki hajlandó is tenni érte. Ez néha nagyon nehéz. Egy ideig én is csak áltattam magam.


Lenne egy "mókás" kérdésem: a BKV-s közlekedés hány kcal energiát igényel? :) csak mert napi 2-3 órám rámegy erre... kapaszkodás, egy-két iskolás tájékoztatása táskahordással kapcsolatban, hirtelen fékezésnél pedig "győzedelmi zászló"-ként repülés. :)

2012. ápr. 27. 12:12
Aranyosak vagytok, köszi! Igazából ez az írás azért született, mert a sógornőm megkért, segítsek neki: neki is, és a 9 éves fiának is fogynia kell(ene) eü okokból. Gondoltam hátha másoknak is hasznos lehet ez a "kis" összefoglaló. Ők egyébként nem igazán éltek a lehetőséggel (bármiben segítettem volna), úgyhogy remélem másnak hasznára válik egy-két gondolat. Mindenkinek pirospont, aki végig bírta olvasni. :)
2012. ápr. 27. 09:24
Nagyszerű cikk! Előbb is megirhattad volna :-))) Koszonom!
2012. ápr. 26. 16:05
Gratulálok a cikkhez, nekem nagyon tetszik! Ha az életmódváltásom elején elolvastam volna egy ilyen cikket, könnyebb dogom lett volna. :-) Ebben minden benne van, ami a sikerhez vezethet! :-)))
2012. ápr. 26. 15:40
inkább 2 cikkben kellett volna megírnod :)
2012. ápr. 26. 15:18
elolvastam... hú, de kedvet kaptam! :)
2012. ápr. 26. 15:14

Jól összefoglaltad az "okosságokat", bár ismered a mai tényállásomat, nekem ez egy kicsit robotszerű.

:)

2012. ápr. 26. 14:19
Nagyon egyszerű, fejben kell eldönteni, ha ez megvan, akkor minden simán megy, ha EGÉSZSÉGES vagy!
3. Drop
2012. ápr. 26. 10:56
Szia! Köszönjük szépen az összefoglalást! Hasznos jó tanácsokat szedtél össze! Köszi!
2012. ápr. 26. 10:24

Szia. Nagyon jó összefoglaló írás! Sokak számára fog segítséget nyújtani.

A BMI-s dolgot leszámítva (ami rengetegszer fals eredményt ad). Valaki nem tudja eldönteni tükör alapján (ami szerintem valószinűtlen), hogy szükséges-e leadnia pár kilót, menjen el egy testzsír% mérésre..:)

2012. ápr. 26. 09:08
Saját tapasztalataimat - és persze az olvasott sok okosságot - szedtem össze az alábbiakban, hogy segítsen azoknak, akik elhatározták, hogy életmódot változtatnak, egészségesebben fognak élni, de nem igazán tudják, hogy kezdjenek hozzá.

Ugrás a teljes írásra: Tippek életmódváltáshoz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook