Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van-e közvetett vagy közvetlen kapcsolat a szteroidok szedése és a hízás között? fórum

Van-e közvetett vagy közvetlen kapcsolat a szteroidok szedése és a hízás között? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 7. 12:47
Az a tény sem mellékes,hogy amikor szedjük,betegek vagyunk,fájdalmunk van,tehát a máskor pörgős élet lelassul. Az a "csaknekelljenmegmozdulni "szindróma. Nálam az életösztön működött,erősödni akartam,sok vitamint,/gyümölcs,zöldség/ettem,az adott pillanatban csak az érdekelt,hogy meggyógyuljak.Én is elmondhatom,nem központi helyen van az étkezés és 600-1000cal-t pörgetek szobakerékpáron,ha nemis naponta,de heti 3x legalább.
2008. szept. 7. 12:23
Mivel 50 év körüli hölgy vagyok,én is szenvedek a "szöveteim megvastagodásától". 80kg voltam tavaly,működött bennem az állandó fogyni vágyás amikor elkapott egy mindent elsöprő sokizületi gyulladás.Közel,100-as süllyedésem volt,kimondhatatlan fájdalom.Orvosom,szteroid származékot írt föl,mondván,ezt csak az csökkenti.Jobban lettem,már pár nap mulva,de a 3-4hónap kúra alatt,6-7-8kg.mal lettem több.Leadnám,de sikertelenek a próbálkozásaim.Elég mozgékony vagyok,2 állásban dolgozom. Megköszönném ha valakinek lenne ezügyben ötlete. Köszi Marianka.
13. supin
2008. júl. 31. 11:19
Igen. Hizlal..
12. a7a90ace89 (válaszként erre: 11. - 1366d1807f)
2008. júl. 31. 11:18
Nem, még nem? Kellene? Mert akkor még most a nyáron megnézetem.
11. 1366d1807f (válaszként erre: 10. - A7a90ace89)
2008. júl. 29. 18:40
Pajzsmirigyedet vizsgálták már?
2008. máj. 21. 17:21

Ajaj, akkor én leszek az ellenpélda?


Én, egy betegségből és orvosi nemtörődömség miatt, 33 éve szedek szteroidot. Sajnos ennyi idő alatt függővé váltam.:((

2x voltam ún. husis ezalatt a 33 év alatt, különben kis filigrán maradtam. Most is éppen 5 kiló minuszom van, étvágyam nem jó. Ha éhséget érzek, akkor sem tudok sokat enni, csak ha nagy mennyiségben megemelem a gyógyszeradagot.


Néha jó lenne még enni, de egyszerűen nem tudok. Hogy emiatt-e vagy attól, hogy pörgök 1000-rel és nincs türelmem sokáig majszolgatni, nem tudom.

2008. jan. 15. 13:32
Nem csak étvágyat csinál, hanem igazán hízlal, főleg az arc és a törzs hízik. És inzulin rezisztenciát... cukorbetegséget is okozhat, és striákat. És még le se írom a többit, mert senki sose be se szedi, pedig rövidtávon jó, és a mellékhatások is később alakulnak ki. Remélem kitalálnak lassan valamit helyette... Ha igen majd megírom
2008. jan. 14. 20:38
Igen van,méghozzá jól meglehet tőle hízni.Édesanyám sokat szed a betegsége miatt és alig eszik mégis nagyon sokat hízott.
2007. szept. 15. 07:38
Szedtem 2 éve tüdőgyulladásra, és 2 méretet nőttem. Nem a gyógyszer hízlal, hanme étvágyat csinál, és sajnos ettem is rendesen.:(
2007. ápr. 23. 19:18

Sziasztok!


Én 7 éve szedem,csak megerősíteni tudom,az előző hozzászólásokat.Csak akkor tudok fogyni ha szinte semmit nem eszem,ha abbahagyom a diétát szinte rögtön rakódnak rám a kilók és nem mondhaton,hogy mértéktelenül eszem,az is igaz ,nem tornázom.Ha erőt veszek magamon és mégis piszok nagy erőfeszítésembe kerül!

A gyógyszert asztmára szedem.Gondolom a tüdőm nem bírja a megeröltetést.Vannak jobb időszakok és rosszabbak,mert úgyérzem másnak fele energia sem kell és fogy.

Persze a dokiknak más a véleménye,de kiváncsi lennék egy olyan orvos véleményére aki szteroidokat szed!

2007. ápr. 18. 21:07
Sajnos van, a fiam egy betegség miatt szedi és nagyon meghizott, kapot egy vírusfertőzét, a fertőzés és a szteroid szedése miatt veseelégtelensége lett, te hát nagyon sok mellékhatása van. Nagyon vigyázni kell vele
4. gyöngyi (válaszként erre: 3. - Dee)
2006. szept. 12. 10:21

Dee!


Sajnos az igazi összefüggés nem a gyógyszerszedés, hanem a megnövekedett étvágy miatt van!!! Persze ezt okozzák a szteroidok is. Én parlagfű-allergiás vgyok. Minden évben augusztus környékén szalad el velem a ló... Az allergiára való gyógyszerektől hatalmas étvágyam lesz...szinte folyton éhes vagyok!

De nem ez a baj, az étvágy még nem hízlal, csak az a töménytelen ennivaló, amit ilyenkor képes vagyok megenni. Szóval "csak attól hízunk, amit megeszünk."

szia: Gyöngyi

3. dee (válaszként erre: 2. - Juniperus)
2006. szept. 5. 22:15
Természetesen van összefüggés a szteroid és a hízás között.Ez az egyik mellékhatása.Sajnos, mint minden gyógyszernek van jó és rossz hatása.Idő kell hozzá, hogy visszaálljon a hormonháztartásod.Türelem és újra a régi leszel!
2006. máj. 25. 15:58

Szia!

Még hogy van-e kapcsolat?..A terhességem utolsó heteiben mindennap kaptam egy jó adag szteroidot..a röhej, hogy nem akkor híztam, hanem kb. félév múlva..de nem keveset. Az edzőteremben 3x olyan nehéz súlyokkal is elbántam, mint a többi lány, amitől még nagyobb darab lettem..

2006. máj. 25. 08:31
Szteroidszedők!Van-e tapasztalatotok(közvetlen vagy közvetett) a szteroidok és a hízás kapcsolatáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook