Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ismeri-e valaki a Sluban építőjátékot? fórum

Ismeri-e valaki a Sluban építőjátékot? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 6. 11:29
Holland gyártmány. Vettem a kisfiamnak egy katonai szettet. Nagyon szeret vele játszani. Az ára jóval kevesebb, mint a hasonló elemet tartalmazó lego. Csak ajánlani tudom. Béla
9. tuskoledi (válaszként erre: 8. - Sylvia81)
2012. nov. 17. 18:33
Hát igen...az anyukám vett néhányszor a fiaimnak kínait, és annak az építési rajzán nem stimmelnek a színek sem. Így nehéz bármit is megépíteni...:-( A "rendes" legoval ilyen nem fordulhat elő:-)
8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Tuskoledi)
2012. nov. 15. 18:56

Köszi a választ!


Na, ha a kínait akarná az ember szűrni, kb. semmit nem vehetne. :( Bár ha gagyi is, akkor persze felejtős.

7. tuskoledi (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2012. nov. 14. 15:59

Szia!

Nem vettem, nem volt hozzá bátorságom, mert valahol olvastam, hogy mégiscsak kínai az is:-( Német nyelvű fórumokon olvastam vásárlói értékeléseket, és azt írták róla, hogy könnyen szétesik az építmény:-(

Ráálltunk a rendes legora, és a fiaim nagy örömmel játszanak vele (4 és 7 évesek).

Unico Plus is van nekünk, az valóban a Duplohoz illik, a minősége is kiváló féláron:-)

2012. nov. 8. 19:42

Hello!


Jár erre még valaki??? :)



Tuskoledi, vettetek végül ilyet? Milyen minőség?

Mi vettünk már Unico Plus-t, az a Lego Duplo méret, a figurák kicsit gagyibbak, de szerintem teljesen jó és kompatibilis is. :)

Karácsonyra találtam ki, hogy talán ilyen Sluban kéne...

Létezik ebből Duplo-méret? Merthogy a többszázas készletünkhöz és a kétéves kisebbikemhez inkább az passzolna. :)


Köszi, ha valaki válaszol! :)

5. kitrákotty (válaszként erre: 4. - Tuskoledi)
2012. ápr. 25. 20:53
akkor nem tudok segíteni, azt hiszem ahhoz még nem volt szerencsénk....
4. tuskoledi (válaszként erre: 3. - Kitrákotty)
2012. ápr. 25. 20:48
Ez nem kínai márka, hanem holland, ezért foglalkoztat..
3. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Tuskoledi)
2012. ápr. 25. 19:59

Mi vettünk már gagyilegót, én csak így hívom... nem pont SLuban volt, valami más néven futott, de szvsz ez mind egykutya.

nem is veszünk ilyet többet, de legalább ezt is kipróbáltuk! :-D


összeépíthető, igen, de meg sem közelíti a lego minőségét, szétesik, és könnyen eltörnek a vékonyabb, sérülékeny részek, amik legonál nem!


mi két különböző félét vettünk (úgy értem, különböző "márkát"), és az egyiknek furi szaga is volt, a tipikus kínai műanyagszag, erős és zavaró :-S

2012. ápr. 25. 19:25

Gondolkodom rajta, hogy veszek a fiaimnak, de nem tudom, nem fizetnék-e rá...Aki ismeri: valóban jó minőségű? Összeépíthető a dán építőjátékkal?

Köszönöm:-)

2012. ápr. 25. 19:23
Ismeri-e valaki a Sluban építőjátékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook