Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » L_THYROXIN 50 mg.Tapasztalatokat szeretnék kérni aki már szedte vagy szedi. fórum

L_THYROXIN 50 mg.Tapasztalatokat szeretnék kérni aki már szedte vagy szedi. (beszélgetős fórum)


10. dadianya (válaszként erre: 9. - Sylvestercat)
2012. máj. 11. 18:43

Szia!

Gratulálok a kis pocaklakóhoz :-)

Már énis nagyon szeretném a kistesót,de nemakar jönni,nagyon várat magára.Hónap végén megyek vissza a dokimhoz egy vérvételre hogy mennyit használt-mert hát remélem használt-ez a gyógyszer.

Azóta is szeded vagy csak akkor kellett?Neked is alulműködött a pajzsmirigy?Hogyan derült ki?Mennyi volt az érték nem emlékszel?

9. sylvestercat (válaszként erre: 5. - Dadianya)
2012. máj. 6. 16:06
én szedem, és a második babám fogantatását neki köszönhetem, mert először valószínűleg kevés volt az adag amit szedtem, de a belgyógyászom megemelte és így sikerült teherbe esnem. júliusra várom a jövevényt.
8. Bcicus (válaszként erre: 6. - Dadianya)
2012. ápr. 26. 20:31
Mert magasabb volt mint ideális a gyerek vállaláshoz. PCOS vagyok és ez gyakran együtt jár magas tsh-val.
7. Bcicus (válaszként erre: 5. - Dadianya)
2012. ápr. 26. 20:31
Ez elég butaságnak hangzik. Nem vagy pcos véletlenül? Megírnád a 3. napi hormon sorod, persze ettől kell az lthyroxin, de más kezelést is igényel.
6. dadianya (válaszként erre: 4. - Bcicus)
2012. ápr. 26. 19:00
Szia.Neked miért írták fel?
5. dadianya (válaszként erre: 3. - Cooltim)
2012. ápr. 26. 18:59

Szia!

Igazából az érdekelne,hogy kinek hogyan hatott ez a gyógyszer.Nekem most írta fel a nőgyógyászom,mert babát szeretnénk és a hormonvizsgálat szerint nincs peteérésem,mert magas a TSH-m és azt javasolta szedjem ezt 1 hónapig és ha ez segít,akkor jöhet a baba.

2012. ápr. 25. 22:02
Én szedtem, majd emeltünk most 100at szedek.
2012. ápr. 25. 19:56
Szia. En pajzsmirigy mutet utan kezdtem el szedni. Mire vagy kivancsi?
2012. ápr. 25. 19:07
EUTHYROX 100 ľg tabletta-tát szedem én a Mamám szedi ezt amikor elfogy és elfelejtek íratni akkor szoktam tőle kérni, semmi különbség nincs a kettő között.
2012. ápr. 25. 18:53
Várom a tapasztalatokat akinek ezt a gyógyszert írták fel pajzsmirigy alulműködésre.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook