Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókori alvászavar fórum

Változókori alvászavar (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 25. 22:58
A Lady Klimax teát ki kellene próbálni,...nem mernék ilyen gyógyszereket beszedni,ki tudja milyen betegségeket okozhatnak a későbbiekben,.
5. 2a69f78972 (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2012. ápr. 25. 12:19

Nézesd meg a pajzsmirigyed, mert ezek a (hőhullám is) lehetnek annak a tünetei is.

Sokan hiszik ebben a korban, hogy ez csak a klimaxtól lehet, pedig nem! Lehet, hogy ezért nem használnak a klimax gyógyszerek.

Egy vérvétellel választ kapsz.

4. Egyed Judit (válaszként erre: 1. - Judit1960)
2012. ápr. 25. 10:18
szerezz be Orbáncfű teát de a gyógynövényt ne filterest.Este kell inni azt mondják nagyon jó hatása van.
2012. ápr. 24. 22:30

nem hiszem hogy pszichés oka van ugyhogy szeritnem feleslegesen ezek a gyogyszerek. hormonális remélhetöleg lassan javul a dolog.

Az orvos azt mondta pszichés oka van vagy csak felirta mert ott voltál?

2012. ápr. 24. 22:29
Esetleg nőgyógyásznál jártál klimax ügyben? Lehet, hogy ott tudnának rá megfelelő gyógyszert írni.
2012. ápr. 24. 22:26

Segítséget szeretnék kérni. 52 éves leszek, két éve "kínlódom" a klimax-xal. Hőhullámok és nem alvás. Elalszom időben 10 óra felé, de éjfélkor már fent vagyok és reggelig forgolódom. Mindenféle gyógynövényes teát, csoda bogyót kipróbáltam,semmi eredmény...

Jöttek az altatók, azok sem használtak. Egy hete elmentem a pszichiátriára, hátha van valami jó "ötlet".

Kaptam két fajta gyógyszert. Atarax 0,25-ből délben fél este egy szem, Yarocen 30-ból este 1 szem. Nagyon tartok tőlük, mert nem szeretnék meghízni. Egy hete eszem őket, lehet hogy bevonzom, de mindig éhes vagyok:-)

Persze az alvászavar még meg van. Talán egy picit csökkent. Viszont napközben tiszta "zizi" vagyok. Remegek, a púlzusom magas, szétszort vagyok és idegesebb, mint valaha. Ezeknek a gyógyszereknek nem nyugtatni kellenének? Vagy majd 1-2 hét múlva?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook