Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 14 hónapos (vagy a körüli) kislányos anyukák vannak? fórum

14 hónapos (vagy a körüli) kislányos anyukák vannak? (beszélgetős fórum)


21. Ennész (válaszként erre: 20. - PáKiMa)
2012. máj. 15. 11:05
Na ez nagyon aranyos!! :D
2012. máj. 14. 16:41
Ha kislányom hisztizik mostanában bevált módszer a "Hol van az én jó Petrám??" ismételgetése és baromi hevesen keresem a jó kislányomat, egy pár másodperc után abba marad a hiszti és segít Petrám a keresésében:))))
19. dundipók (válaszként erre: 18. - Ennész)
2012. máj. 14. 15:43
Hát nem tudom, remélem nem. :-) Nálunk a "csak anya létezik és anyával össze vagyok nőve" korszak is kimaradt vagy az csak később jönne? :-)
2012. máj. 14. 15:03
Nyugalom. Azt hiszem ezen mindenkinek át kell esnie. :) A múltkor a bevásárlóközpont kellős közepén gondolta úgy a kisasszony, hogy Ő akkor nem megy most tovább. Lefeküdt a földre. Majd amikor látta, hogy mi nem esünk kétségbe, hanem továbbmegyünk, felült, és megszeppenve követett minket a pillantásával. Majd amikor megálltunk és szólítottuk, hogy most már azért jöjjön, ismét helyzetben érezte magát, elkezdett a járókelőkkel kokettálni, közben ülve maradt. (Másfél éves lesz a hónap végén.)Sokat röhögünk ezeken a húzásain. Így Ő sem veszi komolyan. Ha ennél hangosabb a hiszti, akkor egyszerűen (a körülményekhez képest persze, de) hagyni szoktam. Azért a boltban tombolunk a földön, mert anyu nem akarja megvenni ezt vagy azt dologtól tartok egy kicsit... Szerintetek minden gyereknél eljön majd ez is egyszer?
17. dundipók (válaszként erre: 16. - Bbe8e56e9e)
2012. máj. 13. 14:49
Úristen! :-) Nekem azt csinálja, hogy venném fel őt és nem akarja, akkor elengedni magát, hogy kicsússzon a kezemből. Amúgy úgy szoktam csinálni, mintha nem is hallanám a hisztit vagy elmegyek onnan, ahol épp hisztizik.
2012. máj. 13. 14:05

Segítség ti is hisztiztek!!!!


Bogár úgy nyomja ha nemúgy van ahogy ő akarja,hogy el is "ájul" hozzá és ordít a földön fekve!

Tippek?

2012. ápr. 27. 19:04
Az én fiam képes bepakolni a hugit az ágyneműtartóba! Szegény meg ott visít. Minden hülyeséget kitalálnak, és igyekeznek tényleg végre is hajtani. Gyakran szándékosan bosszantanak olyan dolgokkal amiket már korábban százszor megbeszéltünk, hogy nem csinálhatják. (csokis tenyérlenyomatok a falon, hugi pocakjára tollal firkálás, ..stb..) Állandóan feszegetik a határokat.
14. bbe8e56e9e (válaszként erre: 10. - Dundipók)
2012. ápr. 27. 13:59
Folyamatosan azon vagyunk! Mikor úgy gondoljouk na mostmár semmi veszély nem fenyegeti tuti talál valamit! Legutóbb belebújt a mosógépbe, de volt hogy becsukta a szobaajtót majd felállva hozzátámasztkodott és ordított( persze nem tudtam bemenni!)!Az ágyalá is bebújt és nem tudott kijönni és még sorolhatnám!
2012. ápr. 26. 20:51
A miénk 12 hónapos lesz lassan, jövök én is :)
12. dundipók (válaszként erre: 11. - Valica26)
2012. ápr. 26. 20:47
Hát igen én is azt gondoltam na most minden el van pakolva, minden biztonságos, erre tuti talál vmi olyat, amitől kihullik a hajam. :-)
2012. ápr. 26. 20:08
Nálunk minden fel van halmozva a polcok tetejére... és még igy sincs biztonságban minden! Az embernek fantáziája sincsen, hogy mi mindent tudnak a kis porontyok véghezvinni! Pl mikor az én 2,5 évesem tuszkolja fel a 16 hónapos hugit az asztalra! Résen kell lenni az biztos! :)
10. dundipók (válaszként erre: 9. - Bbe8e56e9e)
2012. ápr. 26. 16:58
Az tuti! De majd szépen eljátszogat magának, persze ahhoz előbb át kell rendezni a lakást bababaráttá. :-)
9. bbe8e56e9e (válaszként erre: 7. - Dundipók)
2012. ápr. 26. 14:36

Már látom szomorú sorsom! Ha feláll kitárul a világ!

Jajj annak amit elér!

2012. ápr. 25. 23:30
szia! kislányom 15 hónapos első gyermek. szívesen beszélgetnék veletek. :)
7. dundipók (válaszként erre: 6. - Bbe8e56e9e)
2012. ápr. 25. 16:00
Úristen! Mi lesz ha menni fog? :-)
2012. ápr. 25. 14:54
Bogár 13 hónapos volt 23.án! Hat fiú veszett el benne! Napi szinten hozza rám a frászt! Tegnap elveszett nem először!Pedig még csak mászik!A nagytesó nyitva hagyta az ajtót és azt vettem észre nagy a csend! A kert hátuljában járt éppen a saláta közepén! De sorolhatnám...
2012. ápr. 25. 14:47
A tegnap volt 17 hónapos kislányom még belefér?? :)
2012. ápr. 24. 17:54
Jelentem 14 hónapos kislányos anyuka vagyok! :-)
2012. ápr. 24. 17:33
Hű, az szép. :) Nekem csak 2 porontyom van, a nagyobbik 2,5 éves fiú, a kicsi 16 hós kiscsaj. :)
2012. ápr. 24. 17:26
Na akkor nálatok is nagy az elnyomás, nekem is 4 gyerkőcöm van és szintén 1 szem lány csak más a felosztás korban, mert nekem a fiúk 15,és 7 évesek ,12éves a kislány és 20hós a kicsi Krisz:-))
2012. ápr. 24. 17:24
Sziasztok Anyukák! :) 4 gyerkőcöm van, 3 fiú és egy kislány. A fiúk 14, 7, 4 évesek, a kislányom 14 hós. Hasonló korú kislányos anyukákkal beszélgetnék, igaziból "haverinát" keresnék :) Aki csatlakozna társaságomhoz, írjon nekem :) Eszmecsere, tapasztalatszerzés, kinek mi :) Írjatok, ha beszélgetnétek :) Üdvözlet Mindenkinek! :) N.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook