Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha elmúlik karácsony a szeretet lángja halványabban ég? fórum

Ha elmúlik karácsony a szeretet lángja halványabban ég? (beszélgetős fórum)


26. badonyimariaeva (válaszként erre: 24. - Csókica)
2009. febr. 7. 18:18

De karácsony után egy kicsit halványodik,nem?

Karácsony előtt és karácsonykor szinte ragyog minden,és mindenki!

2009. febr. 3. 03:31
Nálunk nem.
2009. jan. 29. 07:54
A mi családunk összetartó,és nincs indok,hogy a szeretet lángja kiégjen!
2009. jan. 28. 22:39
Egyáltalán nem! Karácsonykor is szeretem a Családomat és Karácsony után is:)) Ja, hogy a boltosnak is Boldog Karácsonyt kívánok? Ma meg azt mondtam Neki, hogy további szép napot! :-))
22. badonyimariaeva (válaszként erre: 20. - 10d89b51ea)
2009. jan. 28. 22:12

Örülök neki és gratulálok!

Azért nálunk halványodik,csak karácsonykor minden valahogy más!

2008. dec. 14. 12:17
... De ha vigyázunk rá, nem alszik ki még!
2008. dec. 14. 11:42
Hál Istennek, nálunk ez állandó. Egész évben ég.
2008. dec. 14. 08:50

Sokan vannak, akikre igaz ez. De én örülök, mert nálunk nem csak karácsonykor ég a "szeretet lángja", hanem egész évben jelen van az Életünkben. Vannak össze zörrenések, de soha nem eget rengetőek és a szerelem/szeretet mindig meg marad.

Az előttem szólóknak igaza van, tényleg ilyenkor erősebb a szeretet, mindenki iránt, és nagyobb szívvel adunk, ilyenkor, mint az év bármely napján.

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!

2008. nov. 13. 08:10
Szerintem neeeeeeeem! :o) Késő ősszel és télen, hosszabbak az esték, többet vagyunk együtt, hiszen ki szeret este, latyakban csatangolni. Többet beszélgetünk, több a közös otthoni program... jobban érződik az egymásra való odafigyelés. Ez viszont nem jelenti azt, hogy júliusban, amikor még este 10-kor világos van, és másképp éljük a napokat, gyengébb a szeretet. :o)
2008. nov. 13. 08:08

Ennek, vagy legalább egy részének kellene lenni az év többi 364 napján is..Tehát valahol igaz a dal...

A karácsonynak van egy olyan hangulata, amitől sztem sok ember még az "ellenségeire" sem úgy gondol ezekben a napokban :)

16. enci2
2008. nov. 13. 08:04
Ez érdekes, amikor karácsony van mindenki jobban figyel egymásra (mi amúgy is figyelünk) de ez a karácsonyi készülésben, és a karácsonyi napokon sokkal jobban megtapasztalható, ilyenkor érezhetővé válik minden:o))!! Azért mert ilyenkor mindenki a másikra gondol, ajándékot vesz, együtt vagyunk otthon, sütit sütünk, ételeket készítünk, díszítgetünk. Alapból egy olyan együtt töltött idő ami az év többi napján sajnos nincs. Sokan ezért szeretik az adventet, és a karácsony előtti 1-2 hetet.
15. enci2 (válaszként erre: 14. - Vorozhev)
2008. nov. 13. 07:59
Szerintem ez nem így van, első a saját család, utánna csak a párod. Vagy egyenlően, de attol, hogy ő nincs még nem kell, hogy "szar legyen az egész".
2008. febr. 21. 18:33
Akaracsony akkor szep,ha veled van aszereteid kozvetlen melleted.Aparod,de ha o nincs (bocs)szar az egesz.Hiaba a tobbi rokon.
2008. jan. 30. 13:14
Karácsonykor együtt vagyunk, s ez jó! Karácsonykor a szívek is jobban megnyílnak, érezzük az összetartozást. Azután szalad mindenki dolgára. De én pl. az év többi napján is ugyanúgy szeretem a barátaimat és családtagjaimat.
2008. jan. 5. 12:45

Én úgy tapasztalom, hogy a szeretet lángja karácsonykor erősebben ég.

Összejön a család, jobban figyelünk egymásra, megpróbálunk örömöt okozni a másiknak.

Ezért érzékeljük azt, hogy az ünnepek után újra halványabb a láng.

A "pénz mindenek felett", ez nem csak a karácsonyi ünnepekre vonatkozik, hanem az egész életünkre - sajnos.

11. d9d8721118 (válaszként erre: 6. - Badonyimariaeva)
2008. jan. 4. 21:28

Szeritem sok embernél aról szól.


Nézdd csak meg mi van karácsony elött a bevásárló központokban. Egy gyufaszálat nem lehet leejeteni. Mindenki a lehető legdrágább ajándékokkal szeretne megfelelni a másiknak. Van aki hitelt is képes felvenni csak hogy drága ajándékot tudjon venni, aztán még jövő karácsonykor is azt fizeti.


Sajnos nagyon kevés embert ismerek aki a karácsony miatt karácsonyozik. Viszont van olyan ismerősöm is, aki nem tart karácsonyt, mert szerinte nem csak abban a pár napban kell megmutatni hogy mennyire szeretei a másikat... és igaza van.


Sok a veszekedés, mert ugye ilyenkor azt is szeretjük akit amúgy nem... Jópofizni kell, és amikor már nem bírja az ember, veszekedés lesz belőle. A tv-ben is erről volt szó karácsony után, hogy ilyenkor mennyivel több a veszekdés.

2008. jan. 3. 19:03
nem mert akit szeretek azt nemcsak karácsonykor szeretem
2008. jan. 3. 18:39
nem
2008. jan. 3. 18:34
Talán egy kicsit kevésbé figyelünk a másikra. Ezeket az ünnepeket kell felhasználni arra, hogy a meglévő kapcsolatokat tovább erősítsük. Akkor nem kell attól félni, hogy a szeretet lángja halványabban ég.....
2008. jan. 3. 18:30
Nem
6. badonyimariaeva (válaszként erre: 5. - D9d8721118)
2008. jan. 3. 18:30
Te így gondolod,hogy a pénzről és a veszekedésekről szól a karácsony?
2008. jan. 3. 17:38

Én nemcsak karácsonykor szeretem a szeretteimet. Én azt mondom nem csak 3 napig kell egymást szeretni hanem egy életen át. Sajnos a mai világban egy szól a karácsony: pénzről.


Egyébként szerintem ilyenkor több a veszekedés mint máskor...

4. jézus (válaszként erre: 3. - Méregkeverő)
2008. jan. 3. 17:17
pedig a legfontosabb a szeretetet!
2008. jan. 3. 17:10
nem csak nem mutatjuk ki "állandóan"
2008. jan. 3. 17:09
Nálam nem.
2008. jan. 3. 11:45

Karácsonykor szeretünk mindent és mindenkit.

Még idegeneknek is mondjuk,hogy boldog karácsonyt!

De ha elmúlik karácsony valóban halványabban ég a szeretet lángja?

Neked mi a véleményed?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook