Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Avent Isis IQ Uno-val (elektromos mellszívó) kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének fórum

Avent Isis IQ Uno-val (elektromos mellszívó) kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének (tudásbázis kérdés)


6. Ezti (válaszként erre: 5. - Jazmin2)
2008. júl. 17. 20:49
Köszi Jázmin, de már fél éve abbahagytam a szoptatást, de aranyos vagy nagyon:)))))))
2008. júl. 17. 02:35
3 hónapig kézit használtam, és néha már kiállt a csuklom. Aztán megvettem az elektromosat és egy álom. Alaposabban kiszív mindent, egyáltalán nem fájdalmas és be lehet állítani szívás sebességét. Már nagyon bánnom, hogy nem ezzel kezdtem.
4. Ezti
2008. jan. 12. 20:54
Megvettem és egyszerűen szuper! Ajánlom mindenki figyelmébe!
2008. jan. 6. 16:04
Nekem Avent Isis kézi mellszivóm van. Könnyü használni és egyálltalán nem fáj a mell használata közben pont olyan mintha a kisbabám szopizna. Könnyü tisztitani szerintem ez jó választás volt nem felesleges befektetni egy ilyenbe.
2008. jan. 2. 21:41

Szia Ezti!


Nekem ilyen mellszívóm van.Nagyon szerettem.Nagyon jó.Az internetröl néztem ki magamnak.Már a kórházban is ezt használtam.Igaz most úgy tünik,hogy eltünöben van a tejcim de dolgozunk rajta. :)

1. Ezti
2008. jan. 2. 21:12
Avent Isis IQ Uno-val (elektromos mellszívó) kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook