Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? fórum

Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2015. okt. 26. 12:14
73. 80Éves (válaszként erre: 6. - Dundiszépség:))
2015. okt. 26. 12:04

A népgyógyászatban sokszor jobban bevált módszerek vannak, mint amit egyes esetekben az orvosok írnak.

A gyógynövényeket már az orvostudomány is kezdi elismerni. Kutatják és tanítják.

Ha valamit nem ismerünk, az attól még létezhet és jó is lehet.

72. zizi68
2015. okt. 9. 14:41
Hol lehet kapni a Didát?
71. Cszsuka (válaszként erre: 69. - Veronika27)
2011. jan. 18. 22:21
Ha legalább 500 mg, akkor igen.
70. Veronika27 (válaszként erre: 68. - Hcs2)
2011. jan. 17. 13:15
Köszi, hogy leírtad, majd írok bővebben, de most nincs időm. Ha lesz, jövök és mesélek :))
69. Veronika27 (válaszként erre: 67. - Cszsuka)
2011. jan. 17. 13:15
Úgy szedhetem-e a Béres cseppet, hogy van Boi Cran probiotikus áfonyakapszulám (hólyaghurut ellen) és abban van C-vitamin is?
68. hcs2 (válaszként erre: 63. - Veronika27)
2011. jan. 17. 09:15

Szia!

Már 3,5 napja szedem a didát, és én már érzem a hatását. A refluxon is segített, a nőgyógyászati tüneteim már máenap javultak, és a szélhajtó hatását is érzem. De nem nagyon vészes. És küzdök a diétával is, eddig egész jól bírtam, remélem innentől már kicsit könnyebb lesz. Ja és vettem foghagyma kapszulát is azt is fogom szedni, grapefruit csepp, útifű maghéj, Dragon Szenna Tea ezt a béltisztításra. Remélem ez már elég lesz a gyógyuláshoz!!!

Maj írj, hogy te hogy állsz!

Ja pés kitartást!!!!!:))

67. Cszsuka (válaszként erre: 66. - Veronika27)
2011. jan. 16. 22:32
A Béres csepp a vitamin kategóriába tartozik. A béltisztítás és gombaölés után, a II. szakaszban szedhető, de C vitamin is kell hozzá.
66. Veronika27 (válaszként erre: 64. - Cszsuka)
2011. jan. 15. 00:18

Köszönöm a választ, már warj felvilágosított, mit kell csinálni és hogyan, miket lehet enni. Most tartok az 5. napnál, szebb a nyelvem, már nem fehér, reflux nem jelentkezett azóta:) Szedem a Didát, hétfőn kezdem a grapefrittmagcseppet, majd útifűmagot is fogom, ha kapok.

Béres cseppet lehet-e szedni?

65. Cszsuka (válaszként erre: 64. - Cszsuka)
2011. jan. 14. 22:59
A lepedék sajnos soha nem múlik el szerintem, de változik a minősége.
64. Cszsuka (válaszként erre: 60. - Veronika27)
2011. jan. 14. 22:58

Bocsi, csak ritkán járok erre, elég nehéz így levelet váltani :)

A dida volt már, akinek bevált, de mást is alkalmazott mellé. Amikor én csináltam a candida kúrát, ez még nem volt piacon. Refluxom nekem is volt-van, de már nincs tünete. Ezt is el lehet érni.

Az olajfalevél kivonat a terápia eleme és nagy segítség a refluxosoknak és más gyomorproblémásoknak. Én a mai napig szedek belőle néha - nem csak emiatt.


Igen, lehet, hogy váltottunk már levelet, de ne haragudj, amiért nem tudok konkrétan erre válaszolni, mivel nagyon sok emberrel váltottam már :)

63. Veronika27 (válaszként erre: 62. - Hcs2)
2011. jan. 14. 10:54

Szio! En hetfon kezdtem el a candida dietaval egyutt, ami baromi kemeny, de nincs mas valasztasom, ha nem szeretnek egesz eletemen at gyogyszert szedni. Ugyanis nekem is refluxom van, igaz mas testi tunetem nincs.

Semmi bajom a Didatol, s azota a gyomorsavam is oke, bar ez a dieta miatt is van szerintem.

Majd irj, hogy hogyan valt be.

62. hcs2
2011. jan. 14. 08:15

Sziasztok!

Én tegnap este kezdtem el szedni a didát. Én napi 3-at fogok bevenni, mert az angol utasítás úgy írja. Bajom nemhiszem, hogy lesz tőle, mivel csak természetes hatóanyagokból áll. Mellette diétázok is, de nem tudom 100%-ig betartani, de próbálom. Cukrot szinte egyáltalán nem, szénhidrátot is csak keveset, sok zöldséget. Remélem ez beválik, mert viszonylag régóta küszködök vele. Ja és mellette refluxom is van, így kicsit nehéz összeegyeztetni, hogy mit egyek. Nődoko nekem is mindíg csak canesten krémet+ néha kúpot írt fel, nekem ezek mindíg segítettek, de újra és újra előjött. Most bízom a didában!!!

2011. jan. 2. 11:10
Senki?:(
60. Veronika27 (válaszként erre: 59. - Cszsuka)
2010. dec. 18. 22:59

Lehet, mi már váltottunk pár levelet veled, reflux ügyben?

Az a problémám, hogy fehér lepedékes a nyelvem. A doki azt mondta, hogy refluxtól van, szedtem is rá Esomeprazolt, 2 hétig, de a lepedék nem múlt el, ez egy éve megvan. Biztos, hogy gyomorgond, bár a gyomrom sohasem fáj, viszont a sav a torkomban van. Tudom, idegi alapja van, mert munkanélküli voltam 2,5 évig és ez betett. A candidára tippelek. Az egyik külföldi Didás oldalon olvastam, hogy egy egyszerű teszt megmutatja, hogy van-e candidája az embernek, mégpedig az, hogy bele kell köpni egy pohár vízbe és ha 15 perc után leülepszik, akkor van... Nekem fent maradt, szóval nem tudom...

A tejtermékeket amennyire tudtam, kiiktattam az étrendemből, kivéve a sajtot, de azt sem eszem sokat. Egy kicsit jobb lett tőle. Alkalmanként Rupurut nevű savlekötőt szopogatok, vagy Rennie-t. Néha segít, néha nem.

Ma megvettem a Didát, de majd csak újévtől kezdem el, mert diétázni is kell mellé és be is szeretném tartani.

59. Cszsuka (válaszként erre: 58. - Veronika27)
2010. dec. 17. 21:19
Ha írnál a problémáidról bővebben, lehet, hogy "megbeszélhetjük" itt a fórumon. Talán másoknak is segítenénk vele :)
2010. dec. 15. 22:08

Sziasztok! Valakinél valami pozitív eredmény? Ha negatív, az is jól jönne, mert venni szeretnék!

Több problémám is van, nem tudom candida-e, de szerintem az...

2010. febr. 28. 19:46
Aki szedte a Didát írjon ide a tapasztalatairól...
56. lldike
2009. szept. 17. 11:51
Az előző nem válasz akart lenni az 53.hsz-hoz, sorry!
55. lldike (válaszként erre: 54. - Cszsuka)
2009. szept. 17. 11:50
Halihó! Van valakinek hosszabb távú tapasztalata a Didáról? Én most kezdtem el szedni, elég sok reményt fűzök hozzá. Persze próbálok az étkezésre is odafigyelni, amit csak tudok elhagyok (kevés cukor, szénhidrát...) Olyan tapasztalat is érdekelne, hogy abbahagyás után visszajön-e a candida, vagy csak addig hat míg szeded? Szedhető ez huzamosabb ideig? Vmi biztató választ várok:)
54. Cszsuka (válaszként erre: 53. - Jegi)
2009. febr. 5. 21:30

Jó, hogy nevetsz, mert már kezdtem bosszankodni...

Akkor inkább én is: :DDD

53. Jegi
2009. febr. 5. 21:15
háháááá :D :D ez jó volt Zsukka hehheehe
52. Cszsuka (válaszként erre: 51. - 36f82d17c7)
2009. febr. 5. 19:16
Csak nem az oxigénről beszélsz?
51. 36f82d17c7 (válaszként erre: 43. - 484f197362)
2009. febr. 5. 17:59

Ilyen áron és még gyógyszer is???

Mellékhatások legalább vannak?


A periodusos rendszerben is jeleznek egy természetes anyagot, amelyjel nekem is sikerült diéta nélkül magam mögött hagyni.

2008. jún. 13. 21:11
Cszsuka nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Akkor keresgélek...
49. Cszsuka (válaszként erre: 48. - Cipellő)
2008. máj. 30. 19:23
A candidával kapcsolatosan van több fórum is a Hoxán. Ajánlom figyelmedbe. Ott sokmindent megtudhatsz! :)
2008. máj. 30. 15:36

helló mindenkinek!

milyen tünetek meglétekor érdemes elkezdenem a dida szedését?

47. *amica
2008. máj. 12. 11:31
na újra én, szóval azt olvastam h 45 napig kell naponta 2 tablettát szedni, utána 1-et...45*2 az eleve 90 , és egy dobozban60 tabletta van...most h kell ezt hazsnálni, mert az angol utasítás szerint is vmi egész más...
46. *amica
2008. máj. 12. 11:05

Haliiiiii!!! én épp most vettem be a 26.tablettám, és eleinte engem is megtört az íze, mert naon finnyás vagyok, de az én trükköm, rárakom a nyelvem végére addig nem gondolok rá, h az ujjam is milyen büdös már tőle, és egy másfél literes palackból iszom, mert a sok víz meg mert megdöntöm a fejem, rögtön de tuttira elsőre leviszi, ugyhogy ezt ajánlom nektek, mert amíg pohárból ittam, volt olyan h kiköpdstem a vízzel együtt ugy öklendeztem...

amúgy nekem használt!!!!!!

igazából nem tudom h andidás gombás voltam e , nem tudom mik a jelei, de folyton puffadtam és ezt olyan szinten utáltam, h elkeseredésemben próbátam ki, és naon jó...

szóval ajánlom mindenkinek ;)

puszka

2008. febr. 27. 14:05
Na megoldottam a tabletta kérdést, negyedelem :D így letdom nyelni :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook