Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Illúzió fórum

Illúzió (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Illúzió

14. beledöglök (válaszként erre: 1. - 85a4a01a64)
2012. ápr. 30. 17:19

Azt hittem, ilyen érzései nincsenek másnak, csak nekem.

Sanálok mindenkit, aki hasonló cipőben jár.

Talán az a legnagyobb bajunk, hogy azt hisszük az a nagyon jó, amit kaptunk megéri azt a tengernyi szenvedést.

Annyira tudom az eszemmel, hogy nem éri meg.

Ez egy halálos betegség, ettől nincs menekvés. Egy menekvés lett volna, ha soha nem ismered meg.

Sajnállak, még nagyon fiatal lehetsz, hosszú szenvedés vár még Rád.... Kivéve, ha még egy halálos betegséget beszerzel. Erre még van esélyed.

2012. ápr. 29. 17:26

Teljesen átérzem a fájdalmad. Nekem ő mondta, hogy vége, nem tudja elképzelni velem az életét. El kellene engednem, de képtelen vagyok rá. Abban bízom, rá fog jönni, hogy nem fog olyan nőt találni, amilyen én vagyok. Ez persze nem így lesz...És ha bármikor megkeresne, hogy folytassuk, én sírva ölelneém át.

Hogyan lehet ilyenkor erősnek lenni? Miből lehet erőt meríteni az elengedéshez?

2012. ápr. 28. 19:23
Értem minden szavad,igaz nálam forditva történt.Ő ment el,de ugyanazt érzem mint te.
2012. ápr. 23. 17:47
Részvétem! Azért próbálj meg önmagad lenni! Egy férfi se ér annyit, hogy feladd magadat!
2012. ápr. 23. 17:44
Erdekes,ez mindenkivel elofordulhat,az en esetem is,kevesbe hasonlo,akarnam,hogy elmenjen,amikort merges vagyok ra,de egyben szeretm is es akarom hogy maradjan...az elet valtozo,es mindenkivel megeshet akarmi...
2012. ápr. 23. 16:18
Ismerős érzések, mégis feledni kell! Az észre hallgatni, ha lehet! Lehet?
2012. ápr. 23. 14:21
Tökéletes cikk! Minden önmagáért beszél. Gratulálok érte és ...kitartás.
7. fb546889fa (válaszként erre: 1. - 85a4a01a64)
2012. ápr. 23. 13:14
No komment. önmagáért beszél, nekem nagyon tetszett.
2012. ápr. 23. 13:00
Erdekes cikk
2012. ápr. 23. 10:44
Szia! Aranyos a cikk csak nem értem,hogy most szereted de kidobtad és kibékülnél és nem is..szóval mi a mondandója az egésznek?
2012. ápr. 23. 10:06
A cikk mögé képzelhetsz, amit csak akarsz... :)
3. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - 85a4a01a64)
2012. ápr. 23. 09:22
Ezt neki is leírtad?
2012. ápr. 23. 09:21
Nagyon tetszik a cikk! Véletlenül olvastam el és magamra ismertem benne. Most hagytam el egy férfit, aki szintén soha nem fogja otthogyani az anyját. Lehet miattam végül megtette volna, de az én órám jobbna ketyeg, mit az övé.
2012. ápr. 23. 09:08
Talán sokunkkal előfordult már, hogy többet képzeltünk egy emberről, mint aki valójában volt. Vagy nem képzeltünk többet, csak Ő pont nem velünk akarta átélni a Csodát, a Szerelmet.
Sajnáltatnám most magam, de inkább nem teszem, mert esetemben ez az illető nagyon is kitartó volt.
Rajtam múlott a kapcsolatunk alakulása, de nem voltam rá nyitott lélekben. Ha a csúnyábban akarok fogalmazni gyáva voltam. Egy illúziót kergettem.

Ugrás a teljes írásra: Illúzió

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook