Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Baba lenyomat

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. Szilvita2012-04-22 22:34
Van ujjfesték, az simán lemosható vízzel. Arcra, bőrre is kenhető. Gulliver játékboltban pl. lehet kapni, sőt az Auchanban is sikerült már venni.
(válasz szimonic 5. hozzászólására)

7. szabici2012-04-22 22:15
Én is így csináltam!
És teszteltem levélben, mert barátnőimnek küldtem ;)
(válasz Márti*** 6. hozzászólására)

6. Márti***2012-04-22 22:12
Hát én tök egyszerűen temperát kentem mindkét gyerekem kezére :)
Simán levitte a víz utána, víz+szappan és egyik sem halt bele.
Tök szépen sikerültek a lenyomatok, bár ajánlom hogy ketten csináljátok (amennyiben pici a baba) mert a kezét nálunk mindig ökölbe szorította :)
De 2-3x-ra jól sikerült!
És azóta is szép a kép, semmivel nem fixáltuk, csak megszáradt a papíron és kész.

5. szimonic2012-04-22 21:56
nem tudom, mi milyet kaptunk, de én ultraderm-mel tudtam csak eltüntetni a háromévesem kezéről:))
(válasz zebracsikó 3. hozzászólására)

4. Devla2012-04-22 21:38
Szerintem a rúzst hajlakkal jól lehet fixálni, postázás előtt nem árthat.
(válasz szimonic 2. hozzászólására)

3. zebracsikó2012-04-22 21:36
van bőrbarát festék, amivel tapicskolhatnak, a kisebbeknek való, ujjfestéknek is nevezik. papír-írószerben tuti kapsz!
(válasz Ancsi1980 1. hozzászólására)

2. szimonic2012-04-22 21:33
szia! én rúzzsal kentem be a kis kezét anno:)
(válasz Ancsi1980 1. hozzászólására)

1. Ancsi19802012-04-22 21:30
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni, hogy milyen festékkel-ami persze bababarát, azaz természetes- tudok kéz-illetve lábnyomatot csinálni? Sólisztgyurma nem jöhet szóba, ugyanis a tőlünk messze élő édesanyámnak szeretnék küldeni levélben anyáknapjára. Köszi a válaszokat!