Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Esküvő Nyíregyházán fórum

Esküvő Nyíregyházán (beszélgetős fórum)


6. 7230827147 (válaszként erre: 5. - Ed62e0c78d)
2012. ápr. 24. 12:05

Így tényleg nehéz lehet. Olyanra nem gondoltál, hogy felhívod őket telefonon, hogy még is tudják mi a helyzet, és a meghívót pedig postán adod fel? Én tuti így csinálnám azokkal a rokonokkal, akik messze laknak. És biztosan ők is megértik.

Az elején az én párom is kicsit nyűgösen indult neki. Szeretett volna esküvőt, csak nem gondolta, hogy ennyi szervezkedéssel meg szaladgálással jár. Neki azzal le lett volna tudva, hogy kinéztük neki az öltönyt, és pont :D De aztán ahogy telt az idő egyre jobban ő is beleélte magát és tetszik neki a dolog. Mentünk anyakönyvvezetőhöz, nekem ruhát próbálni, fotóssal találkoztunk. Most már nagyon oda van :)

Szerintem vegyetek készen. Annyival nem lehet olcsóbb, úgy gondolom. Mi is készen veszünk. Ki van már nézve, csak még nem vettük meg, mert akkor nem volt egybe annyi pénzünk. De majd most májusban vesszük meg.

5. ed62e0c78d (válaszként erre: 4. - 7230827147)
2012. ápr. 24. 11:41
Még van egy pár dolgunk :( Pl. a vőlegény öltönye hiányzik, nem tudok dűlőre jutni a párommal, hogy varratsatuk vagy készen vegyük. Egy kicsit önfejű, jobban örült volna, ha csak aláírjuk a papírokat, és semmi felhajtás, de nekem minden vágyam egy igazi lagzi volt, így belement. Néha lázadozik egy kicsit, de utána lenyugszik. Még a meghívó kiosztás is hátra van :( Csak az a baj, hogy a rokonság az ország másik részén lakik, így egy kicsit nehézkes.
4. 7230827147 (válaszként erre: 3. - Ed62e0c78d)
2012. ápr. 23. 21:20

Igen, oda is szoktam írni:)

Nekünk szept. 8.-án és Hatvanban a polgári, mert a barátom ott született:)

Nekünk is csak szűk család, 21 fő, ha mindenki eljön.

Egyedül még a dekorossal nem beszéltem, de csak alap asztaldíszt szeretnék, semmi extrát. Kis futó, 1-2 gyertya és ennyi:) Ezért nem is sietek annyira vele. És még a tortát sem rendeltük meg, de még ez is ráér:) Szóval így állunk:)

Nektek is gondolom már minden megvan főleg, hogy hamarabb lesz :)

3. ed62e0c78d (válaszként erre: 2. - 7230827147)
2012. ápr. 23. 19:11

Szia!


Lehet találkoztunk, így nem tudom, viszont azt láttam, hogy a 2012-es esküvős fórumban is szoktál írni. :)

Nekünk júl. 20-án lesz itt Nyíregyen a polári, 21-én pedig a római katolikus templomban az egyházi, a lagzi a Safariban lesz Oroson. Nem lesz túl nagy lagzi, csak a szűk család és a barátok.

Neked milyen lesz? Hol tartjátok? Mi van még hátra?

2012. ápr. 23. 11:45

Szia!


Nyiregyen merre lesz az esküvőtök?:) Nagy lagzi lesz?

Valamiért olyan ismerős vagy nekem, szerintem már tuti találkoztunk:D

Én is Nyiregyen születtem, de már lassan 5 éve Pesten lakom.

2012. ápr. 22. 20:57
Várok mindenkit, akinek Nyíregyházán vagy környékén lesz az esküvője. Jó lenne megosztani az ötleteket, segítséget kérni, csacsogni a nagy napról :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook