Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) fórum

Hogy derítsem ki, van-e nála esélyem? Férfiak válaszának is nagyon örülnék.:-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
293. e438349773 (válaszként erre: 291. - 9ec83ec2fd)
2012. máj. 1. 10:49
szerintem se altalanosits.. itt egy nagyon buta emberrol van szo. ez a kerulgetes/menekules olyan mintha egy ovodasrol meselnel. azert nem minden ferfi ilyen ostoba es gyava. valahogy kifogtal egy idiotat. extrem pasas.
292. 76ea67e69d (válaszként erre: 291. - 9ec83ec2fd)
2012. máj. 1. 10:41

szia, tudom hogy már lefutott a kérdésed, de azt hozzátenném hogy nem minden férfi érzéketlen, és azt se hidd a példádból hogy minket férfiakat nem viselnek meg a párkapcsolati dolgok, ez nem nemi kérdés hanem embere válogatja, a másik meg az hogy soha ne fuss senki után mert nem éri meg, ha tetszel neki akkor jól érthető jelei lesznek és semmiképpen nem kerüli a társaságodat, hanem nagyon is keresni fogja. soha ne alázkodj meg főlleg ha látod nincsen sok értelme.

sok sikert és találd meg azt a fiut férfit aki megérdemel téged.

üdv

ati

2012. ápr. 30. 23:46

Nos mondta hogy megkeres másnap, hát azóta is keres,ennek már 1 hete (kb.).


Összefutottam vele múlt hét pénteken, de úgy elviharzott, hogy nem is köszönt.Én ezt komolyan nem értem,de eléggé kiábrándultam belőle és már annyira taszít, hogyha látnám akkor sem szólítanám le. Kár minden szóért, szempillantásért. Csak csalódás, mert nem erre számítottam.

Tényleg köszi mindenkinek, hogy próbáltatok segíteni és olyan rossz hogy ez lett a vége.:-)

A férfiakkal olyan nehéz.... :) Komolyan, kezdem azt hinni,hogy ők semmilyen érzelmet nem élnek meg annyira mélyen mint egy nő.Mindenen hamar túl teszik magukat,könnyebben dolgoznak fel csalódásokat, tényleg semmit nem bonyolítanak. A nők meg állandóan gondolkoznak, ok-okozatot keresnek és azt hiszem itt rontjuk el,nem kellene.Csak élni és lesz ahogy lesz....


Jó pihenést mindenkinek!.-)

290. e438349773 (válaszként erre: 277. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 28. 12:18
egy gerinctelen. ne ragodj rajta.
289. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 288. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 09:24
Nagyon igaz!
2012. ápr. 27. 09:06

Van erre egy jó mondás:


Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni hogy nem tetted meg!


Ez most igaz... :)

287. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 284. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 09:06

Amilyen kis majomként viselkedik, nem is csodálkozok rajta :D.

Elég kiábrándító pasas.

2012. ápr. 27. 09:04

Sztem csak egyszerűen be kell nyelni a békát...


És túllépni! Nem az egodra hallgatni meg büszkeségi kérdést csinálni belőle...


Megpróbálta, nem jött össze, ennyi... nem vesztett semmit, majd jön olyan aki értékelni fogja őt!

285. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 284. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 09:03
:).
284. adfa0d8bdb (válaszként erre: 283. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 27. 09:01

Oké, nincs ezzel gond...


Én is csak az én álláspontomat írtam: én tuti nem tennék ezek után érte egy lépést, de hát nem vagyunk egyformák... :)

283. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 280. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 08:24

Tényleg csak azt írtam,hogy ez csak az én stílusom,én milyen volnék:).

Nem kell megfogadni,mert mindenki úgy intézi a dolgait,ahogy hozzá közel áll.

Lehet kicsit túl domináns vagyok,de nincs is megfelelési kényszerem,hogy zavarjon.

Nem is bántok meg vele soha senkit.

Minden ember más.:)

282. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 280. - Adfa0d8bdb)
2012. ápr. 27. 08:15

Ez nem könyörgés, kedves ráparancsolás....

Finoman is tudok parancsolgatni.Dehogy könyörögnék!

Egyszerűen tisztelettudóan is tudni kell viselkedni,mert azért emberek vagyunk.Hogy jönne az,hogy ráförmedek.Mindent csak finoman,de szúrósan.

2012. ápr. 27. 08:13

Nálam ennyivel már biztos azt érte volna el,hogy ki is ábrándulok belőle.Elég lelombozó tud lenni egy ilyen viselkedés.

Erre mondtam,hogy a rangsor nem minden.

Nekem is volt egy ilyen nehéz dió....de ott intenzív szemezgetések voltak ,és amikor azt hitte nem veszem észre fényképezgetett a telefonjával,rá is mosolyogtam.

Viszont én is nagyon bele voltam gabalyodva és egy olyan helyzetben ábrándultam ki belőle,amikor másnak eszébe sem jutna :D,és egyből....nem is titkoltam.De ezt inkább privátban,ha érdekel :).

Úgy éreztem mégsem ő az akire vágyok,és úgy gondoltam ő az a pasi aki akármennyire is belém van gabalyodva,nem tudna nemet mondani egy futó másikra.Nyilván való.


Ha ezzel a sráccal bármi is összejönne....nagyon,nagyon,nagyon sokáig húzd,hogy ne add oda magad!!:)

Akkor ne,ha esetleg neked ennyi is jó volna belőle.

Van egy olyan érzésem,hogy olyan egy kis hiú fiú,hogy ez azért piszkálná a fantáziáját feléd.

Ami ugye nem igazán elég,ha csúnyán jól végezve dolgát él mint Marci.Ki is herélném :D.

De nem ítélkezek felőle,mert honnan is tudhatnám milyen,egyszerűen jobb az elővigyázatosság.Éhezzen a kicsike.

Aztán úgyis kibukna, ha olyan,hogy másnál kapja meg,mert akkor nem is szeretett és te is csak az egyik menüje lettél volna,mert kihívás vagy,akkor is,ha megkap.

És ugye, ha ilyen, jobb érzés az,hogy te soha nem lehettél az övé,tehát nem nyert:).


Még arra is kíváncsi volnék foglalt-e, és csak sumákol....vagy valóban szingli?Majd elárulja.

280. adfa0d8bdb (válaszként erre: 279. - 8b7e22b4a7)
2012. ápr. 27. 07:43
Azért könyörögni meg "légyszizni" egy pasinak hogy hívjon meg egy kávéra, az elég gáz...
279. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 277. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 27. 07:29

Na ez jó :) ezt lehet korrigálni !

Legközelebb felkészültebb leszel,hogyha már csak nem is csak azért,hogy össze jöjjetek,hanem elmulaszd ezt a menekvését.

Muszáj,mer nem lesz így jó találkozni vele.

Legyél tökös csaj,és őszinte....úgymond nem foglalkozva vele.

Nem kell megfogadni,de lehet én ezt csinálnám,mert azért nehogy már engem győzzenek le.Már csak azért is mert meg sem ismert,és még azért tisztába tenném a dolgokat,hogy jobb fej vagyok mint ő,és érettebb.Mert ez elég gyerekes viselkedés tőle.


Magam nevében írok:

Ha legközelebb jönne,odalépnék hozzá és azt mondanám..Ha nem haragszol,most meghívsz egy kávéra,mert beszélnünk kell.

Ha óckodna ,azt mondanám:légyszíves muszáj,ne légy gyáva,amúgy sem kávéztam ma,az,hogy rá is gyújtanék,de az új rendszer miatt nem lehet,az mellékes.

Míg mennénk a kávéhoz közben kezet nyújtanék, hogy egyébként x.y vagyok,nos igen a te neved már tudom y.:)

Ez elég hülye helyzet,gondolkodok majd hol is kezdjem.

Őszinte leszek.Szimpatikus voltál ezért kerestem rád,mondjuk mikor már megláttam,hogy a szemeidet fotózgatod merült fel bennem némi kétely....

De csak meg akartalak volna ismerni,mert kíváncsivá tett,hogy milyen is lehetsz.

Igazság szerint,furcsa lett volna,ha három hónap alatt 3x látlak,ezért alakult így.Ne haragudj....de így már,hogy így alakult..így bujkálsz,kicsit kiábrándítóan hatott,úgyhogy az ismerkedés sikerült.Vontam le némi konzekvenciát, úgyhogy ne haragudj én is örültem és köszönöm a kávét.

Talán ezzel el is mennék.

Ha utánam szól még meghallgatnám és kedvesen mosolyognék,aztán azt mondanám nem vagyok én ilyen borzasztó,ha valamit bármikor mondanál készséggel állok rendelkezésedre,beszélgetni lehet velem :).


És ennyi.Ez vagyok én.Tuti így lerendezném,mert azért nehogy már ily megalázó módon engem győzzenek le,hogy még kerülnek is, kicsit akkor had lépjek én diadalmasan az áldozatra, aki kicsit így le is járatta magát előttem.


De ez vonni fogja maga után a büszkeségét :).Egész nap ezt fogja emészteni és talán nem fogja hagyni,hogy ne beszéljen veled mégegyszer, talán felkelted az érdeklődését,pont emiatt,hogy megingatod mégsem vagy elájulva tőle.Ledöbben milyen hülyén viselkedett,elgondolkodik a szemfotókon és máris kisebb arca lesz feléd :D.

Szerintem eddig minden nő omlott utána, helyre kell tenni,hogy ez a beképzeltség kicsit gáz egy jó pasitól.Ez a legrosszabb szépséghiba ami az egész összképet képes lerombolni,akármilyen helyes is.

De ez az én stílusom.Tök jól szúrtad el :D,másképp ilyen szuperül kitörni nem is lett volna lehetőség.

Úgy gondolom ezek után úgyis kerülne, de ha ezt belököd elé :) két esélyes,simán a szem fotókat a legfontosabb amit mondanék!!:D Ki nem hagynám!

Esetleg emiatt keltenéd fel az érdeklődését,ha nem akkor pedig azért maradna némi tiszteleted és nem tudna többé ilyen megalázó módon le sunnyogni téged.

278. Balanza (válaszként erre: 277. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 26. 21:14

Biztos hogy pozitív volt a visszajelzés? Illetve biztos hogy bújkált és kényelmetlen helyzetben érezte magát a találkozásnál?

Ha az üzenetváltást be tudnád másolni, talán könnyebben tudna mindenki hozzászólni, segíteni neked.

2012. ápr. 26. 18:56

Köszi Linda, nagyon örültem a te hozzászólásaidnak is!!


Szóval írtam neki és nagyon pozitív visszajelzést kaptam Írta hogy megkeres másnap......aztán nem jött és teljesen véletlenül futottunk össze az épületben, láttam zavarban van és nem szívesen beszél velem. Aztán eléggé lekezelő stílusa volt, azt hiszem félreértettem a korábbi jeleket. Ahogy gesztikulált, maga a stílusa már nekem sem tetszett. Azért ez eléggé nagy csalódás volt. Miért írta,hogy megkeres,mikor nem is akart??? Aztán mikor meg véletlenül összefutottunk,bujkált. Komolyan ez nekem gáz.

Majd talán egyszer egy normális pasival is összefutok.:-)


Mégegyszer kösz mindenkinek a tanácsokat!!!


Puszi :-)

276. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 202. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 14:48
Akkor bedobod, hogy...pfff..ma még nem is kávéztam, őrjítő ez a nap.Te kávéztál ma már?:D
275. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 115. - E41a021e6e)
2012. ápr. 25. 14:18
Miért az mit jelen a jelek szerint,ha jobb kezén van a gyűrű,nem a balon?
274. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 104. - Féknyom)
2012. ápr. 25. 14:14
XD
273. e438349773 (válaszként erre: 262. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 13:17
mi a baj? :S
272. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 76. - 97f33311ff)
2012. ápr. 25. 12:41

Az én párom is eleinte túl büszkének, arrogánsnak tűnt,nem is tettszett:).

Kiderült régóta tettszettem neki,ügyesen kivárta mikor lépjen.Mégis azt mondanám,hogy a kedves kategóriába tartozik,fura is volt mikor szerelmemnek hívott.

Soha addig egyik barátom ilyet nem mondott.

271. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 68. - Val88)
2012. ápr. 25. 12:32
:D:D
270. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 66. - 97f33311ff)
2012. ápr. 25. 12:31
:D
269. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 52. - Val88)
2012. ápr. 25. 12:26

Mert a vagányabb férfiaknál érzik azt,hogy domináns.

Én úgy gondolom tudat alatt ez azt a hatást kelti,hogy fergeteges lehet az ágyban.

Ami valljuk be mi nők,nem mindegy.


Panaszkodni pedig azért panaszkodnak :),mert már attól a bunkó sráctól várnák el,hogy virágot vigyen,emlékezzen minimum a névnapjára:D,de hát mit is gondolnak,hisz pont nem emiatt tettszett meg nekik a srác.Aki pedig alapból ilyen,nyálasnak titulálják....pedig így kiderül,hogy ők is nyálas férfire vágynak.

Nem kell foglalkozni az ilyen nőkkel.. megérdemlik,hagy panaszkodjanak :).

268. adfa0d8bdb (válaszként erre: 262. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 12:17
Válaszolt?
267. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 47. - Val88)
2012. ápr. 25. 12:16

Igen és bulizni is azért járnak,hogy végül is kellessék magukat.:)

Legyezi a hiúságukat mikor elküldenek valakit, és ezzel akarnak a pasijuk előtt villogni milyen jó nők ők,hú de elküldtem.Fura miért is vonaglanak addig egyedül.:)


Öm, értem én ezt azokra akik olyan stílusban küldik el az illetőket és még fel is háborodnak,ha közeledni mernek.

Nem tudom min lepődnek meg?

Persze kapcsolatban élők is buliznak,mi is szoktunk pl Szilveszterkor,de általában ott együtt is vagyok a párommal,tudják is,hogy nem egyedülálló vagyok.

Meg végül is az sem mindegy,ha részegen vonaglik az emberhez valaki,mert elég bosszantó tud az lenni.

Az ilyet úgy könnyű megoldani,hogy nem odatáncol a srác, hanem oda lép, megkérdezi van-e kedve táncolni....ezért nem háborodhat fel senki,és kiderül van e esély nála.

266. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 43. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 12:05

Nem ezzel csak ordít rólad,hogy tettszik neked :).

Ha ez viszont is így van,nagyon fogja értékelni,édesnek tartani.

Ha nem arra is hamar rájössz.Talán ő sem véletlenül lépked be az irodába mikor épp pont ott vagy.

265. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 34. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 12:00

Majd ez kiderül,te csak legyél büszke magadra!

Nem a beosztás dönti el ki milyen értékes ember!

264. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 13. - 9ec83ec2fd)
2012. ápr. 25. 11:51

Nem, azt jól tetted,hogy nem tegezted viszont egyből.

Legyél csak kihívás neki.

Legyél mindig nagyon elfoglalt ha látod,de néha pillantgass oda,hogy észre vegye.

Jobban felkelted vele az érdeklődését,és ha ő mosolyog,akkor mosolyogj vissza.

Az nem jó,ha állandóan keresed és mosolyogni próbálsz.Csak figyeld meg őt,figyel-e,mit reagál nagy elfoglaltságod között odavetett pillantásaidra.

Ha te is felkeltetted az érdeklődését, ő fog ugyanígy nyomozni,kérdezősködni utánad,ő is rádtalál a Facebookon.:)

Azt nézted már,hogy egyedülálló-e?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook