Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Avon Solution Cellu Defy termékről van valakinek tapasztalata? fórum

Avon Solution Cellu Defy termékről van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 21. 21:45
Ez az avonos azt hiszem 1600 körül van. Én is gondolkodtam, hogy kipróbálom, csak szerettem volna több tapasztalatot olvasni róla :D
4. ILI.
2012. ápr. 21. 20:29
Én is hallottam már, hogy nagyon jó, én most rossmanosat használok kb 1 hete, kíváncsi vagyok majd, hogy lesz-e hatása. Állítólag a garnier szart se ér, és 4 ezer felett van. Ez amit most használok 1500. Szerintem érdemes lenne kipróbálni, ha nem használ ez akkor utána következik az avonos.
3. 5751a2a59f (válaszként erre: 2. - Bujuli)
2012. ápr. 21. 19:24
Én is így képzelném a dolgot, de ő azt mondta, hogy 3 kilót fogyott és nem mozgott, nem változtatott semmin, és el van ájulva tőle, hogy ez micsoda csodaszer. (nem tanácsadónő, szóval nem azért mondja, hogy eladja nekem:))
2012. ápr. 21. 19:20
Szerintem képtelenség ettől csak lefogyni. Ha esetleg tornázott vele, ahogy én. Más fajtát használok, bekenem a combom, hasam, befóliázom magam és torna.
2012. ápr. 21. 18:44
Próbálta már valaki ezt a terméket? A szomszéd azt mondja, hogy ettől fogyott 3 kilót, anélkül, hogy az étrendjén változtatott volna, illetve nem is mozgott többet. Nem akarom elhinni. :D Tapasztalt ilyet más is? Elvileg narancsbőr elleni termék, gondolom akkor fogyasztó hatása nincsen, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook