Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Házipraktika torokfájásra, száraz köhögésre?Eddig csak a torkom fájt, semmilyen fájdalomcsillapító, cukor nem segített, most már köhögök is. fórum

Házipraktika torokfájásra, száraz köhögésre?Eddig csak a torkom fájt, semmilyen fájdalomcsillapító, cukor nem segített, most már köhögök is. (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 21. 21:25

Köszönöm mindenkinek.:)

A suliban az osztályom fele lebetegedett,mindenki evvel a torokfájással kezdte,aztán jött mellé a 3-4 napig csillapíthatatlan láz.


Most nem úgy fáj a torkom,mint amikor hurutos köhögésnél szokott,hanem az egész torkom,légcsövem érzem hogy száraz,folyton csak innék,és fáj az egész szájpadlásom is.

Tudom,hogy ki kellene feküdnöm ezt,hogy ne súlyosbodjon,de anyáék "csak" a torokfájással nem fogják engedni hogy itthon maradjak,sőt,csak akkor maradhatok,ha lázam van,volt olyan hogy szintén nem engedték az itthon maradást,suli után elmentem dokihoz és tüdőgyulladásom volt.

na mindegy,ez más téma

2012. ápr. 21. 16:59
Próbálj meg kevés reszelt gyömbért forró vízzel leönteni, kis ideig hagyd állni, utána szűrd le és csavarj bele fél narancsot. Tehetsz bele mézet is. Nekem segített.
2012. ápr. 21. 16:45

mezes-citromos hagyma tea, es torma, valamint fokhagyma.


A teat egyszeru elkesziteni, a hagyma kulso hejjat leszeded forro lobogo vizben fedo alatt teszed, mint barmilyen teat, es izesited!


en 2hetig szenvedtem gyogyszerekkel, mire eszembe jutott, h gyerek koromban anya mindig ilyet fozott, akkor utaltam, de nem is olyan veszes, hisz a citrom es a mez elnyomja az izet. Szerintem pikk-pakk helyre tesz!


Jobbulast!

2012. ápr. 21. 16:34
A meglévő fórumokban nem találtál gyógymódot?
2012. ápr. 21. 16:29
Nekem a mézes-citromos kamilla tea, napi 500-1000 mg c-vitamin és napi 1 kálcium tabletta elég gyorsan segít. Most a terhesség végén is volt torokfájás, köhögés, 4-5 nap alatt rendbe jöttem. A lándzsás útifű is segíteni szokott...
2012. ápr. 21. 16:29
Homeogene9 - nagyon jó és pont erre......
2012. ápr. 21. 16:24

..és még mi jön ezután...

én is így kezdtem:(

2012. ápr. 21. 16:23
Házipraktika torokfájásra, száraz köhögésre?Eddig csak a torkom fájt, semmilyen fájdalomcsillapító, cukor nem segített, most már köhögök is..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook