Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bikram jóga fórum

Bikram jóga (beszélgetős fórum)


2013. júl. 20. 20:14
Utálom a meleget. Normális hőmérsékletben szívesen kipróbálnám a jógát.
6. vcsk (válaszként erre: 1. - Pic.urka)
2012. máj. 1. 18:39
Szia Pic.urka! Én is most tervezem (konkrétan már holnap :-) ), hogy megnézem a Bikram jógát és veszek próbabérletet. Te voltál már végül? Melyik stúdióba mennél? Én az Astóriára. Ha még belevágnál és úgy gondolod, akkor bandázzunk össze :-)
5. kisj
2012. ápr. 22. 07:51

Én agni jógára jártam sokáig. Ott csak 36 fok van a teremben. (a 40 fokot túlzásnak tartom)

Nagyon-nagyon jó volt. Teljesen rá lehet kattanni, sőt függő lesz az ember.

Fogyni is lehet vele és kiválóan formázza a testet. Meg a lelket is:)

Sajna mostanában nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust.

2012. ápr. 21. 20:52
Köszi a válaszokat,hozzászolásokat... Igen nem olcsó a bérlet,sem az alkalmas jegy... De a 10 napos 2500-ért nem rossz és annyiszor mész ahányszor szeretnél,persze itt már eldől,hogy bírod-e vagy nem... (és annyiért nem roszz,mégha csak egyszer is mész... :-)!)
3. 9c99fa760e (válaszként erre: 1. - Pic.urka)
2012. ápr. 21. 14:36

Szia!

Én voltam már.40 fokos melegbe végzed a jóga gyakorlatokat.Rengeteget izzadsz,érdemes a verejtéknek külön törcsit vinni.:D

Nagyon jól éreztem magam utána,csak pár alakalommal voltam,de ha valaki rendszeresen jár biztos van hatása.Szerintem kicsit drága,mert az 1 havi bérletből 2 havi bérletet veszel egy fitness terembe.....

2012. ápr. 21. 14:31

Ahogy utána olvastam ez nagyon hasonlíthat egy izom, ín, velő tornához.

Nálunk szokott ilyen lenni, ahová járok tornázni. Lényegesen olcsóbb és a tornát tartó nő, máshol is tart ilyet. Persze erről nem zengben hímnuszokat, de nagyon hasonló.

Kárpáti Szílvia Tart ilyen órákat, ha érdekel.

2012. ápr. 21. 14:08

Sziasztok!

A minap hallottam a Bikram jógáról és nagyon felkeltette a figyelmem.

HA valakinek van kedve kipróbálni és csatlakozni, Hozzám akkor jelezzen.!!!!!!--- Nézd meg a bikram jóga közpnt honlapját. Egy alkalom drága és ki tudja, hogy bírjuk-e, ezért jobb a 10 napos bérlet.... Olvasd el és ha van kedved írj.... (célom.:fogyás, és jobban érezzem magam)


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook