Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk együtt okosan! fórum

Fogyjunk együtt okosan! (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 22. 15:34
szia nem kaptam meg :(
5. ,,Csillagom" (válaszként erre: 4. - Nagyanit)
2012. ápr. 21. 10:49
Elküldtem :) Köszi
2012. ápr. 21. 10:23
ha van időd küldhetek egy cikket :) írd meg az email címedet
3. ,,Csillagom" (válaszként erre: 2. - Nagyanit)
2012. ápr. 21. 09:23
Ebben igazad van,de tudod nem vagyok teljesen egészséges sem :( Inzulinrezisztenciám is van és megnehezíti a fogyást sajnos.Jelenleg kb 120-160 gr Ch-át eszem és nem fogyok :(
2012. ápr. 21. 09:13

probálj vmi új életmódot keresni amit örök életedben betartasz. nem ilyen káposzta meg eper diétát csinálj amivel lefogysz majd visszhízod. Fontos h utána olvass hogyan működik a szervezeted miért jó ha ezt meg ezt eszed. A szervezeted a BARÁTOD nem az ellenséged :D nem arra törekszik h jól megszivasson téged azzal h kövér vagy. :D

Tényleg tanulmányozd a szervezetedet én csak ezt tudom mondani. ÉS a legjobb "diéta" az amivel egészséges is leszel ezt pedig úgy tudod letesztelni ha energiád van.

2012. ápr. 21. 07:06

Sziasztok. Mindig is súly problémával küzködök mióta az eszemet tudom :( Hol több,hol rengeteggel és ha sikerült is leadnom,csak idő kérdése volt mikor jött vissza :(((


Segítsük egymást,tanácsokkal vagy akár csak lélekben. Jelenleg 80 kg vagyok, havonta 2 kg-tól legalább szeretnék megszabadúlni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook