Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Budapesten keresek nagyon jó bőrgyógyászt, tudnátok ajánlani? fórum

Budapesten keresek nagyon jó bőrgyógyászt, tudnátok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


8. Anitta (válaszként erre: 1. - Cséká11)
2012. nov. 7. 23:57

Szia!


Én Dr. Svajda Bernadetthez járok, nemrég nyílt meg a rendelője Gazdagréten. Szerintem nagyon kedves és felkészült szakember.

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

7. Bcicus (válaszként erre: 6. - Cséká11)
2012. ápr. 22. 18:41
Mindenképpen 3. napi teljesen hormonsort kérjél valakitől.
2012. ápr. 22. 18:26

Nagyon szépen köszönöm, most nem is tudom melyikhez menjek, nem tudtam, hogy ennyi választ kapok!:)


Nem voltam, amikor a bőrgyógyásznak (a legutóbbinak) említettem, hogy szeretnék hormonvizsgálatot, mert az még nem volt és hátha az van a háttérben, leüvölotötte a fejem, hogy tudja ő a dolgát hagyjam dolgozni én mentem oda segítségért. Mert nem elég megalázó huszonéves nőként egy tini arcbőrével bemenni egy dokihoz.


Nagyon köszi mindenkinek, annyit még kérdezhetek, kb mennyi pénzt vigyek első alkalomra?:S

2012. ápr. 21. 00:31
Endokrinológusnál voltál már?
2012. ápr. 21. 00:09
Stehlich dr, Mátyásföld Klinika, szerintem messze földön a legjobb bőrgyógyász, a családban egy 15 éven át kezelhetetlennek minősített bőrproblémát oldott meg.
2012. ápr. 21. 00:01

Dr. Szabó Éva (bőrgyógyász, kozmetológus, onkológus)

Budán az Alkotás u-ban rendel.

2012. ápr. 20. 23:55

Szia!


Én is évekig kínlodtam bőrproblémákkal. Én szakrendelésre jártam Dr Borcván Csillához.

Van magánrendelése is. Ha rákeresel megtalálod.

Velem nagyon alapos volt.

2012. ápr. 20. 23:26

Sziasztok!


Most nem írom le még egyszer,lényeg: átmentem a világ összes kozmetikumán meg krémjén,szedtem fog.gátlót, jártam kozmetikushoz meg minden hülyeséghez de továbbra is bőrproblémáim vannak. Nem olyan nagy szám de iszonyatosan zavaró, lassan 10 éve kínoz és az önbizalmamat porrá zúzza. Elhatároztam, hogy kiderítem mi a megoldás, nem érdekelnek a génjeim meg a nyugodjak bele válaszok, ha véglegesen varázsütésre nem is lehet helyrehozni de tartósan karbantartani biztos lehet... Voltam egy bizonyos intézmény ÖSSZES bőrgyógyászánál, az egyik felüket nem érdekeltem túlzottan, a másik felük meg leüvöltötte a fejem, miután ezredszerre is ki akarták próbálni, ugyanazt a krémet. Nagyon szeretnék a végére járni a problémámnak, de nem tudok egyetlen magánbőrgyógyászt sem, szeretném ha tényleg nagyon jó lenne abban amit csinál.Nem kell puszipajtásnak lennie nyilván, de tényleg tudja mit csinál.Anyagilag nem tehetném ezt meg, de nem érdekel, elegem van abból, hogy itt vagyok 23 évesen, előttem az élet de a fejem vállalhatatlanul néz ki.Bocs, ha erős hangvétele volt a hsz-nak, már tényleg tele a hócipőm, nem szoktam kimutatni de baromira el vagyok keseredve, utálom hogy ilyen csúnya a bőröm, egyszerűen selejtnek érzem magam szinte az összes lány mellett.Nem foglalom el a fórumot, ha kaptam 1-2 nevet le is törlöm a témát, csak itt mindig kaptam segítséget olyan emberektől akik átéltek hasonlót, gondoltam hátha valaki most is segít.


Köszi szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook