Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 24 óra c. sorozat fórum

24 óra c. sorozat (beszélgetős fórum)


2010. febr. 21. 01:13

nem tudja valaki, melyik évadig van szinkronizálva a 24?

a hetediket most töltöttem le, de angolul van, és azon kevés sorozatok-filmek közé tartozik, aminek nagyon jól sikerült, szerethető magyar szinkronja van, és már úgy megszoktam a szereplők hangját... van ez már magyarul, vagy lement már otthon a tévében?

20. kisnyussz (válaszként erre: 19. - Speedz)
2008. febr. 26. 11:03

Hát ez tényleg nagyon rossz hír :(


Már megvonási tüneteim vannak, kénytelen vagyok más sorozatokat nézni, de egy sem ilyen pörgős, mint a 24.

19. Speedz
2008. febr. 21. 18:08
Rossz hír! Sajnos hiába készült el már 8 epizód a 7. évadból, a forgatás is és az, hogy elkezdjék leadni, is csúszik. Csak jövő év elején, 2009. januárjában számíthatunk az évadkezdésre. :-(
2008. jan. 24. 08:20
én is utálom a magyar szinkronokat, tökmindegy milyen film, nekem a filmek mindig is az eredeti színészhangokkal jönnek be igazán
17. Speedz (válaszként erre: 16. - Szanád)
2008. jan. 23. 17:42

Szerintem nem tudsz olyan sorozatot vagy filmet mondani, amivel ne járna ugyanígy az ember.

A magyar szinkront egyébként néhány rész után meg lehet szokni, de hát minek, ha lehet nézni eredeti hangon is. :)

16. szanád (válaszként erre: 15. - Speedz)
2008. jan. 23. 14:28

főleg az eredeti hang után...Jacket nem tudtam megszokni a magyar hangjával


de ugyanígy jártunk a Lost-al is...

15. Speedz
2008. jan. 23. 14:00
Magyar szinkron suxx.
14. szanád (válaszként erre: 13. - Speedz)
2008. jan. 22. 20:41

de viszont megörülsz ha úgy van vége , akkor viszont jobb ha folyamatosan nézed

Mi az összes évadot felíratosan néztük ,most elkezdtük az elsőt szinkronnal 5 perc után szóltam a férjemnek hogy tegyük fel a felíratot, mert annyira furcsa volt az eredeti han gok után a magyar szinkron...

13. Speedz
2008. jan. 22. 14:33

A 6. egy kicsit csalódásnak indult, miután a jó arcok kihulltak az 5.-ben, illetve túl gyorsan rendeződött az 5.-ben nyitvahagyott szál, de a felénél azért már kezd felcsigázni. :)


Mindig több időt hagytunk két évad között, mint most, lehet hogy most is kellett volna. Sajnos egyben nézni az évadokat nem annyira jó, mert rájön az ember, hogy folyamatosan ismétlődnek a történések, csavarok, stb.

2008. jan. 22. 09:39

imádom, én most nézem az első évadot... a többit már láttam....

ha leülünk a férjemmel nézni minimum 3-4 részt megnézünk....

11. Speedz (válaszként erre: 10. - Kisnyussz)
2008. jan. 11. 22:02
Még nincs is január 16.
10. kisnyussz (válaszként erre: 2. - Speedz)
2008. jan. 11. 10:53

elvileg van már 6.évad dvd-n.


[link]

2008. jan. 9. 10:02
Megy most valamelyik csatornán a tv-ben magyarul a 3.évad?
2008. jan. 9. 10:01
Nekem a 6.évad új mellékszereplői a leggyengébbek még eddig (már a többi évadéhoz képest), Jack jó mint mindig, bár már kicsit durva a fiú néha. Kiváncsi vagyok csinálnak-e majd 7.évadot. Mindenesetre úgy zárták le a 6.évadot, hogy abból még lehet csinálni egy 7.-et is :)
7. Speedz (válaszként erre: 6. - Kisnyussz)
2008. jan. 8. 23:01

Az első a legjobb. A többinek már nagyon nehéz dolga volt történet szempontjából (néhol ismétlik is magukat a csavarral), viszont annyira jók a szereplők, hogy tudták tartani a szintet. Az 5. évadban viszont (aki nem látta még ne olvassa, amit most írok) sok régi szereplőtől megválunk, úgyhogy most kíváncsian várom a 6. évadot, sikerült-e megint a sorozat korábbi részeinek színvonalához hasonlót alkotniuk.


Leggyengébb évad nincs véleményem szerint. :-)

2008. jan. 8. 11:05

Tényleg Kim Bauer az nekem se valami szimpi.


Ninát viszont nagyon bírtam végig ameddig élt, nagyon jó a karaktere, meg Sheri Palmer is jól össze van rakva aránylag :)


Chloe-ban elsősorban azt szerettem, hogy mindig lehetett rá számítani, mármint Jacknek...


Szerintetek melyik évad volt a legjobb és melyik a leggyengébb?

5. Speedz (válaszként erre: 4. - Kisnyussz)
2008. jan. 7. 21:32

Kedvenc szereplő?

Úgy érzem, mindegyik elég karakteres és illik a filmbe. Úgyhogy inkább azt írom, kik nem azok:

Chloe eleinte ellenszenves volt az oktondisága miatt, de idővel meg lehet szokni. Kim Bauer sem túl szimpatikus, ráadásul Elisha Cuthbert nem is túl tehetséges színész. De a legrosszabb az 5. évadban a hobbitka volt.

2008. jan. 7. 10:15

én most nézem a hatodik évadot, nagyon izgalmas, és itt már egyre durvább a dolog, Jack kicsit ki van fordulva magából, nem csoda miután annyi évig kínozták a kínaikat :))


néha olyanokat is megtesz, amit az első évadokban eszébe se jutott volna...


Nektek kik a kedvenc szereplőitek?


Nekem Jack után rögtön Cloe, annyira aranyos a durci kis arcával, de közben meg olyan hűséges Jackhez, és annyira okos, nagyon bírom a csajszit, tetszik még Michelle Dessler és Toni Almeida is :)

3. Hoxa
2008. jan. 6. 22:44

Azért elég nagy kiszúrás volt, hogy az ötödik évadnak így lett vége. A korábbiak legalább rendben lezárultak, itt meg rághatod a körmöd, hogy mi lesz.

Ráadásul így már a hatodik sem néz ki sima ügynek, biztosan nem olyan lesz, mint az eddigiek. Emiatt duplán is várom.


Speedz, majd együtt megnézzük? ;))))

2008. jan. 6. 21:27

Nagyon jó, közvetlen ott figyel az Elit alakulat (amely csupán 10 részes volt) mögött az én toplistámon.

Nemrég néztem végig az ötödik évadot jókora kihagyás után, és bár hellyel-közzel hasonló bajba keveredik [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Kiefer Sutherland[{[{[/A]}]}] alias Jack Bauer minden egyes évadban, kalandjai engem mégis oda tudtak újra és újra bilincselni a tévé elé.

Most tűkön ülve várom, hogy január végén megjelenjen a 6. évad végre dvd-n. :-)

2008. jan. 2. 11:57

24 egy, az Egyesült Államokban jelenleg is futó akciósorozat, a Fox csatorna produkciójában. A főszereplő Jack Bauer, aki egy terrorista-elhárító egység nevű ügynökséget segítve dolgozik Los Angelesben és itt folytatja a nyomozásokat. Minden epizód egy óra történéseit meséli el, és minden évad 24 epizódból áll (egy évad egy napnak felel meg).


A magyar TV1-en jelenleg a 2. évad megy, de valószínűleg a 3. évad is megy valahol magyar nyelven, mert neten már van szinkronizált változat is.


Kinek hogy tetszik a sorozat, nézi valaki egyáltalán?


Én nagyon rákattantam mostanában, már az 5. évadot fejezem be lassan, és nagyon élvezem, akciósorozat még sosem tetszett ennyire.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook