Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a tanulói jogviszonyom megszüntetését kértem és a gyűjtőszámlámon lévő tandíj visszafizetését, mennyi lehetőség van rá, hogy visszakapom? fórum

Ha a tanulói jogviszonyom megszüntetését kértem és a gyűjtőszámlámon lévő tandíj visszafizetését, mennyi lehetőség van rá, hogy visszakapom? (tudásbázis kérdés)

10. babszibobó (válaszként erre: 8. - Virus2008)
2012. ápr. 19. 18:44
Nálunk még a Tárgyakat felveheti, de ha tartozása van a suli felé, vizsgára már nem jelentkezhet fel ...pl: Én részlet fizetek, ennek a félévnek csak most járt le az utolsó részlete, de ettől tanulhattam nyugodtan...
9. babszibobó (válaszként erre: 6. - Drazsé1)
2012. ápr. 19. 18:42
Magát a félévet azzal, hogy tárgyat felvettél, megkezdted...így tartozol nekik még ezzel a félévért pénzzel, attól, hogy te nem voltál órán az nem igazán izgat ott senkit, főleg nem egy számítógépes rendszert, aki csak annyit lát, hogy fizetned kell ezért a félévért, ha befejezed, ha nem nem...
2012. ápr. 19. 17:29

Nálunk úgy van, hogy:


Amíg nincs is befizetve,azaz nem a gyüjtőre, hanem a gyüjtőről tovább, addig nincs is jogviszonyod.


Ebből kifolyólag, nem is tudsz tárgyat felvenni.


Fura csak azért írtam.

7. virus2008 (válaszként erre: 1. - Drazsé1)
2012. ápr. 19. 17:16

Ha van tanulói jogviszonyod akkor be van fizetve a tandíj, ergo nincs a gyüjtőn nem tudod visszautalni



Már nem kapod vissza.Mivel felvettél pár tárgyat, az őket nem fogja érdekelni, hogy nem voltál bent rajta.

2012. ápr. 19. 15:50

De nem engedélyezi a rendszer, hiába a gyűjtőszámlán van, azt írja ki, hogy tartozás miatt a visszautalás nem engedélyezett.


Adtam be kérelmet, a tanulói jogviszonyomat meg is szüntették, a gyűjtőszámlán a pénz ott van, de nem engedi a rendszer visszautalni. Ezért érdeklődöm.


Tantárgyat vettem fel, de családi okok miatt egy órán sem voltam bent, nem tudtam bejárni.

5. reload (válaszként erre: 3. - Bun Csilla)
2012. ápr. 19. 14:30

Igaz!!! Átsiklottam..

Ha még a gyűjtőszámlán van a pénz, azt magadnak vissza tudod utalni.

4. reload (válaszként erre: 2. - Drazsé1)
2012. ápr. 19. 14:29

Szerintem nem sok, mert nyilván a tárgyakat is felvetted a félév elején...

A TO-t kéne felkeresned ez ügyben, ők biztos tudják :)

2012. ápr. 19. 14:29
A gyűjtőszámláról te magad visszatudod utaltatni, másnap utalják is.
2012. ápr. 19. 14:27

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy ha a tanulói jogviszonyom megszüntetését kértem, és a gyűjtőszámlámon lévő tandíj visszafizetését, mennyi lehetőség van arra hogy visszautalják nekem?

2012. ápr. 19. 14:27
Tanulói jogviszony megszüntetése, és tandíj visszaigénylése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook