Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Formába szeretném hozni magam, ehhez kérek segítséget fórum

Formába szeretném hozni magam, ehhez kérek segítséget (beszélgetős fórum)


18. Criscito (válaszként erre: 16. - AlBundy)
2012. ápr. 19. 12:50

Sokféleképp lehet edzeni, a legfontosabb úgyis az étkezés. A megfelelő fehérje/zsír/szénhidrát bevitele. A legjobb eredményt csak így lehet elérni.


Jó persze vannak kivételes genetikával rendelkező egyének, akik akármit esznek, úgyis remek formával rendelkeznek, de az emberek 95%-a ( és akkor még lehet keveset mondtam ) nem ebbe a kategóriába esik.

17. ébredő (válaszként erre: 15. - Nanuka)
2012. ápr. 19. 12:09
Szivesen) Próbáld ki) Ha szép izomzatot akarsz, ill. kihívást, garantált fejlődést, akár állóképességben,akár erőben, ez a legjobb módszer ehhez.Ebben minden benne van)
16. AlBundy (válaszként erre: 4. - Criscito)
2012. ápr. 19. 12:07
Otthon is lehet edzeni. A kondi sokkal hatásosabb, változatosabb edzésre ad lehetőséget mondjuk. Az időhiányt kevésbe, ha valaki azt mondja, anyagi okok miatt nem jár azt esetleg elhiszem..:)
15. nanuka (válaszként erre: 14. - Ébredő)
2012. ápr. 19. 12:04
Nagyon-nagyon-nagyon köszi! Még azért gyűjtöm az erőt/bátorságot, de előbb-utóbb csak ráveszem magam :)
14. ébredő (válaszként erre: 13. - Nanuka)
2012. ápr. 19. 12:03

HITS GYM Budapest, Strázsahegyi dülő 7. Radnai Tamás

Magyarország első hivatalos crossfit terme, úgyhogy a legjobb hely. Van csapatépítő Crossfit Metabolikus edzéseik, amire mint kezdő is mehetsz, ott kipróbálhatod. Bátran merem ajánlani)

13. nanuka (válaszként erre: 12. - Ébredő)
2012. ápr. 19. 11:58
Budapest
12. ébredő (válaszként erre: 11. - Nanuka)
2012. ápr. 19. 11:54
Hol laksz? Mert tudok neked ajánlani, egy-két termet,ahog ilyen edzések folynak)
11. nanuka (válaszként erre: 10. - Ébredő)
2012. ápr. 19. 11:50
Hová jársz cross fitre? Egyelőre hot iron "rajongó" vagyok, mert szerintem is kell a súlyzó, ha szép, definiált izmokat akar az ember (lánya:)). Gondolkodtam már azon, hogy megnézek egy cross fit edzést, csak nem vágom, hol is lenne érdemes?
10. ébredő (válaszként erre: 8. - Criscito)
2012. ápr. 19. 11:21
Én is eddzek, konditeremben 4 éve) Ugyanúgy gondolom, mint Te) Időhiányra panaszkodni, szerintem, a legrosszabb. Ha mindenki leírná, h mit csinál, azonnal kiderülne, h mire lenne ideje) Én személy szerint crossfit edzésre járok, úgyhogy csak keményen) De most látom, h férfi vagy, így már megértem a hozzászólásod, mert a férfiak teljesen reálisabban gondolkodnak, és bíztam is benne, h Te csak férfi lehetsz)
2012. ápr. 19. 11:21
kaptam egy hete kondigépet,easy shaper a neve,aaaz szerintetek jo edzeni,hatásos?hizni mondjuk én nem hizok,ehetek bármennyit,csak löttyedt vagyok szerintem,ezért szeretnék erösiteni,fogyni azt nem kell
8. Criscito (válaszként erre: 5. - Ébredő)
2012. ápr. 19. 11:17
Igen. Próbálkozom :) Mindent azért nem mondtam el, mert nem beszéltem például a megfelelő fehérje/szénhidrát/kalória/zsír bevitelről, meg az esszenciális zsírok fontosságáról stb. Nem akartam rögtön elijeszteni a kérdezőt az óriási információáradattal :D
2012. ápr. 19. 11:15

INSANITY


van itt is fórum FB-n is.

Sajna a linket nem engedi berakni , írd be a keresőbe, ezzel tuti csini zimos feszes leszel 60 nap alatt, a kajálás meg úgy ahogy írták előttem.

6. 1397c45af7 (válaszként erre: 2. - Criscito)
2012. ápr. 19. 11:15
Így igaz,nincs csodaszer,ennyi a titok.
5. ébredő (válaszként erre: 2. - Criscito)
2012. ápr. 19. 11:12
Mindent elmondtál) Ettől jobb tanácsot nem is adhattál volna)Gratulálok) Gondolom Te is eddzel)
4. Criscito (válaszként erre: 3. - Izabella33)
2012. ápr. 19. 11:12

Én személy szerint nem hiszek az otthoni edzésben, de majd biztos jönnek mindjárt néhányan, ők majd ajánlanak neked DVD-ket.

De mondom, szerintem konditermi edzéssel lehet a legjobb eredményt elérni.

3. izabella33 (válaszként erre: 2. - Criscito)
2012. ápr. 19. 11:10
konditerembe nincs idöm járni sajna,jo lenne otthonra,valami dvd,tudsz ajánlani?
2012. ápr. 19. 11:04

Napi hatszori étkezés ( csirke, hal, rizs, este már csak csirke + zöldség ), heti három alkalom konditermi edzés + edzettségnek megfelelően kiegészítő mozgásként vagy heti 3x40 perc lassú kocogás, vagy intenzív séta.

Csokinak, cukornak, velős pacalnak búcsút lehet mondani egy időre ;) Ha ezeket betartod, akkor június közepére egész jó kis alakra tehetsz szert, hajrá.

2012. ápr. 19. 10:58
Nem vagyok kövér,következök a hibáim löttyedt a hasam,fenekemre is ráfér formálás és a combomnak is kéne,ezek a föbb,de mindenre ráférne feszesités,formálás,ehhez kérnék segitséget,kinek mi vált be,milyen gyakorlatok vannak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook