Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kötött már valaki idős nénivel, bácsival eltartási szerződést? fórum

Kötött már valaki idős nénivel, bácsival eltartási szerződést? (beszélgetős fórum)


6. b4c1ab2cbf (válaszként erre: 5. - Zuzóka)
2012. ápr. 19. 11:07

Erre nem is gondoltam. A női féltékenység még idős korban is jelen van :D

A neten adok fel hirdetést mindenképp (bár elég sokan hirdetnek ahogy nézelődtem), aztán meglátom.

2012. ápr. 19. 11:01
Neki a munkahelye olyan, hogy sok idős emberrel találkozik, és innen vannak az ismeretségek. Talán olyan helyen kéne próbálkozni ahol sok idős ember megfordul pl.: idősek klubja stb. Ők nem fognak a neten hirdetni:)Viszont vigyázni kell tényleg nem könnyű dolog, mert ezek a nénik is utálják a lányokat. Az ismerősöm fiú és a menyasszonyát ki nem állhatják pedig talán egyszer látták, sokat féltékenykednek. Ja és két néni nem tudhat egymásról, mert az is gond lenne. Viszont lány létedre azt sem ajánlanám, hogy bácsit keress, mert ki tudja hogy nézne rád..Nem egyszerű.
2012. ápr. 19. 10:38
Ha gondold provátba írd meg, előre is köszönöm!!!
2012. ápr. 19. 10:31
Köszi a választ, igen, türelem az kell :) Már csak azt nem tudom hogy induljak neki... mert a neten olyat nem lehet találni aki keres, csak akik kínálnak... az ismerősöd hogy "talált" rá erre a 2 nénire?
2012. ápr. 19. 10:26
Szia! Nekem van ismerősöm aki kötött ilyet. Ott konkértan megbeszélték, hogy ezért cserébe mi jár az idős néniek. Pl.ilyenek: előre meghatározott napon, órában fel kell hívni, megkérdezni hogy van stb. Havonta 1-2 alkalommal színházba vinni, bevásárolni, ünnepekkor meglátogatni, felköszönteni, ha beteg akkor orvoshoz vinni. Mindent pontosan meg kell előre határozni így nem lesz később galiba belőle. Mert itt is volt olyan, hogy nem beszélték meg mennyit is beszélnek majd telefonon, és volt, hogy 2 órán keresztül főzte a néni az ismerős fejét a mobilon keresztül. Sok türelem és idő kell hozzá az biztos, de nem lehetetlen mert az ismerősöm is munka mellett csinálja és két nénije is van.
2012. ápr. 19. 10:04

Sziasztok!


24 éves Budapesti lány vagyok. A mai keresetemet figyelembe véve, kicsi az esélye hogy vala is lakást vásároljak (ha csak nem nyerek a lottón :) , hitelbe pedig nem merek bonyolódni. Volt már valaki aki kötött ismerelten időssel eltartási szerződést? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook