Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy váratlan Vendég érkezése fórum

Egy váratlan Vendég érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy váratlan Vendég érkezése

2008. febr. 12. 07:55

Helyes!Az én párom is benn volt,pedig ő egy csirkevágásnál rosszul van! :)) Ott meg még rá is szóltak,hogy ezt nem ajánlják nézni az apának! :D

Hát igen,sajnos ezt nem lehet előre kiszámolni,de bízom benne,hogy nem lesz gond nálatok!

Juj,én azt mondom,jobb,ha univerzálisat vesztek,mert nekem még a 38 heti Uh-on is fiut mondtak! :))

Oké,mindenféleképpen megnézem!

12. c359855ef1 (válaszként erre: 11. - Tundicicca)
2008. febr. 11. 17:27

Ha egyetlen mód lesz rá, akkor ott leszek a szülésnél! Nem vagyok szívbajos fajta, biztos nem kell elgem hordágyon kivinni. :)


Arra nem is gondoltam, hogy mi lesz, ha mi is veszélyeztetettek leszünk, vagy bármi hasonló. Mondjuk ilyenre nem is lehet előre számolni. Lagzi akkor is lesz, legfeljebb én táncolok a menyasszony helyett is! :)


Az előbb hívtam a nőgyógyászt, pénteken szerettünk volna elmenni "fényképezkedni", de csak jövő hétfőre kaptunk időpontot. Az legalább már a 12. hét, nagyobb lesz a baba (és talán jobban látszik, hogy nincs-e baja...)Ha mond valamit az orvos a baba neméről, akkor megírom, de ha jól értelek, akkor jobb, ha nem kezdünk el bevásárolni kék/rózsaszín ruhákat ez alapján...


Saját naplóba kezdtem, nézd meg, ha van időd (ez itt az önreklám helye :) Majd igyekszem mindig írogatni....

2008. febr. 11. 17:11

Na,akkor csak először értettem én jol! :)Nekem a 12 heti Uh-on mondták,hogy fiam lesz,és mégis lány! :D

Kíváncsi vagyok,nektek mondanak e vmit?!Ha mondanak,megírod?!Előre is köszi!Mi akkor házasodtunk össze,amikor 7 hos terhes voltam,de csak vacsora volt,nem volt tánci meg ilyenek,mert én a 6 honaptol veszélyeztetett terhes voltam! :( Ki voltam nyílva 3 ujjnyira! :(

Nekem sajnos ez kimaradt az életemből!

Viszont unokatesoméknál is " hárman " voltak!U.tesóm akkor volt 4 honapos terhes,ő nem volt veszélyeztetett,meg semmi,és jobban bírta az iramit,mint akárki más! :)

Készülj fel,birnod kell az iramot! :))))

És szeretnél bemenni a szülésre?!

10. c359855ef1 (válaszként erre: 7. - Tundicicca)
2008. febr. 11. 09:44
Ne viccelj, nincs miért bocsánatot kérni. Amúgy meg még csak a várandósság 11. hetében vagyunk. Nem tudjuk még, hogy fiú lesz vagy lány. Néha azt sem, hogy mi mik vagyunk. Karácsony körül kezdtük szervezni a lagzinkat, le lett fixálva mindenkivel (pap, szakács, terem, zenekar, az egész falu, stb.. ) május 31-re. Aztán január elején, az 5. héten lett két szép csík a teszten. Egy tesztet csináltunk csak, nem volt háromból kettő, meg hasonló játékok... :) 6. héten nőgyógyász, ultrahang, láttuk dobogni az ici-pici szívecskéjét. Most a 11. hétben vagyunk, ezen a héten tervezzük, hogy visszamegyünk újra "fényképezkedni" ahogy én szoktam mondani... A lagzi időpnt mindenesetre maradt május vége, szóval hárman fogunk táncolni... Nálatok ez hogy ment?
2008. febr. 10. 12:05
Köszi szépen! :)
2008. febr. 10. 11:35

jó egészséget neked is meg a babának is!

Szép történet.

7. tundicicca (válaszként erre: 5. - C359855ef1)
2008. febr. 9. 22:37

Szeretnék bocsánatot kérni,félreértelmeztem az írásodat,és igy gondolom,mar a kisbaba 10 hetes!Ne haragudj légyszives!És gratula nektek is!

Mégegyszer ne haragudj!

2008. febr. 7. 16:17

Nálunk az én részemről nem volt baj nagyszülők által,de sajnos a férjem anyukája kitagadta a párom,és az unokáját is egyszer látta,mert nem kíváncsi rá!

Amugy köszi,nektek pedig sok sikert,kívánok a párodnak könnyű és gyors szülést,te pedig ha lehet,és kibírod,menj be vele,nagy segítség,és te is egy új élménnyel leszel gazdagabb! :)))

2008. febr. 6. 18:17

Nálunk a párommal már a kapcsolatunk elején tisztáztuk, hogy egyikünk sem akar hallani abortuszról. Természetesen szóbakerült, hiszen tudtuk, nem a gólya hozza és hogy nincs biztos védelem. Voltak balesetek (nem tablettáztunk), aggódtunk eleget, de a babó megvárta azt, amikor mi hívtuk! A menyasszonyom így is nagyon megijedt amikor meglátta a két csíkot, pedig hát most már mindent megtettünk érte, hogy jöjjön. 10 hetesek vagyunk!


Ja ebből gondolom kiderült, hogy én a büszke apuka vagyok. Nem bántam volna a babát 3 hónap után sem, legfeljebb a nagyszülők fogták volna a fejüket mindkét oldalon. De így nagy volt az öröm!


Gratula a babához!

2008. febr. 6. 16:26

Köszi a bíztatást!Mondjuk én féltem nagyon,hogy mit fog reagálni az apuka,de vele nem volt gond!Hála istennek!

Köszi mégegyszer! :)

Ha netalán megint összejön egy bébi,róla is írni fogok! :))

2008. febr. 6. 12:17

Szia!

Én három hónap együttjárás után lettem terhes, és egy percig sem gondolkoztunk azon, hogy ne tartsuk meg a babát, nekem is lányom született, igaz én nem vajudtam vele ilyen sokáig, nekem is megindították a szülést két óra után megszületett Dóra, ő mostmár 8 éves nagylány.

A férjemmel azóta elváltunk, de ez ne rémítsen meg.

Sok szerencsét és jó egészséget!

2008. febr. 5. 19:46

Uh,ez tök jó!Csak gratulálni tudok!Szép történet és bevallom nagyon merész dolog volt bevállalni a picit 2 hónap után,de szerintem én is ezt tettem volna..

Egy anyától nem lehet elvenni a gyerekét,az mindig az övé marad...

Gratula,és jó egészséget!!!

2008. jan. 2. 08:38
Szeretném veletek megosztani kislányom érkezését, akiben mar lassan 7 hónapja gyönyörködünk! Nagyon váratlanul ért Minket, amikor megtudtuk, hogy babánk lesz! Körülbelül két hónapja ismertem a párom, és bizony, ez egy kicsit gyorsan jött! Fogamzásgátló mellett estem teherbe, és nagyon meg voltunk ijedve, ilyenkor nem lesz baj?!

Ugrás a teljes írásra: Egy váratlan Vendég érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook