Aloe vera (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 2. 07:50

Sokféle aloe vera italt lehet már kapni.

Szerintetek a DM-ben kaphatók mennyire hatásosak?

Most szeretném elkezdeni a kúrát.

49. sasmadar (válaszként erre: 46. - Sasmadar)
2012. jún. 26. 18:17

Ehhez még annyit, hogy a Multi Maca-t is betiltották. Állítólag azért, mert Királydinnye van benne. Szintén érdekes, hogy több ilyen tartalmú más készítményt lehet kapni nálunk. És szintén érdekes, hogy a többi EU országban lehet forgalmazni a Multi Maca-t.

Szóval elég szánalmas ami itt nálunk folyik. A valódi ok sajnos nem publikus.

48. sasmadar (válaszként erre: 45. - Tejespite)
2012. jún. 26. 16:34
Ha pajzsmirigy gondod van akkor miért nem keresel meg egy FLP-s orvost?
47. sasmadar (válaszként erre: 40. - E80d733f80)
2012. jún. 26. 14:07

Miért nem hozod össze egy FLP-s orvossal.

De amúgy sajnos sok ilyen korlátolt "hülye" orvos van. Csak azt tudnám, hogy honnan szedik ezt a rengeteg baromságot amit terjesztenek.

2012. jún. 26. 13:47

Nature-Mint azért nem lehet kapni, mert csak.

Tényleg ennyi az ok. Az egyik előadáson félhivatalosan elmondták, hogy hogyan is történik egy-egy ilyen betiltás. Gyakorlatilag más üzleti érdek húzódik meg a háttérben tudod van akinek nagyon nem érdeke, hogy az ilyen cégek működjenek.

Nézd meg, hogy hány más vanádium tartalmú készítményt lehet még kapni Mo-on. Azokat meg nem tiltják be. Miért nem? Vagy méginkább azokat miért lehet forgalmazni?

Egyébként Szlovénia ahonnan mi is behozatjuk. De más környező országban is megvásárolható.


Alulműködésre Nature-Min. Túlműködés esetén TILOS! És ORVOSI KONZULTÁCIÓ MELLETT!

45. Tejespite (válaszként erre: 44. - Sasmadar)
2012. jún. 26. 08:05
Köszi a válasz. Az utolsó kérdésemre tudnál vmit mondani? Őszintén érdekelne, mert nem tiszta nekem a magyarázat. Állítólag mindenütt lehet árulni csak itt nem. De régebben itt is volt, én is szedtem. Azt mondják, Szerbiából tudnak esetleg hozatni, de ez sem világos. Köszi
44. sasmadar (válaszként erre: 43. - Tejespite)
2012. jún. 25. 23:02

A ginko az egy gyógyhatású készítmény. És senkinél nem tapasztaltak ilyen mellékhatást. Ott van a komplett leírás a dobozában, mivel azt kötelező mellékelni.

Tehát semmi ilyent nem kellett volna elmondania senkinek. Nem kizárt, hogy valami ritka allergiában szenved az illető és allergiás a ginkora.

Nem vicc van aki az aloe-ra allergiás. Ritka, mint a fehér holló.

2012. febr. 18. 21:44

Mint használó tudok szólni. A First-öt használjuk legtöbbször, ismerősök is jönnek fújatni, ha baj van. Gélt ittam de csak kíváncsiságból, akkor még nem volt semmi bajom, igy csak abban láttam a használt, h a körmeim és hajam állaga jobb lett. A piros krém is nagyon jó. Viszont az egyik kolleganőm kért a termékforgalmazótól a gyerekének tablettát, h segítse ébren lenni, jobban koncentrálni, vizsga előtt volt. Azt hiszem, Ginkot kapott, de nem esküszöm. Nem merte beadni addig mig magán ki nem próbálta, és nagyon felvitte a vérnyomását, utána még1x, és akkor is. Ezt bizonyára mondania kellett volna az eladónak, h lehet mellékhatása. Azért írom, h ha vki ilyet észlel, az lehet egy normális mellékhatás.

Pajzsmirigy alulműködésre mit tudtok ajánlani? És miért nem lehet Nature Min-t kapni?

A cserepes aloe-t elég régen használjuk égésre v bőrsérülésre, csak egy kicsit lecsippentünk kettévesszük és úgy.

2009. szept. 2. 16:01
hát nekem sem az első és sajnos biztosan nem az utolsó sem.nekem is a felsővonalam és a drága szponzorom öntik belém a lelket és megyünk tovább.
41. AirMan (válaszként erre: 40. - E80d733f80)
2009. szept. 2. 14:26
Sajnos nekem ez már em az első eset, mégis nehezen tudom elfogadni. :(
40. e80d733f80 (válaszként erre: 38. - AirMan)
2009. szept. 1. 10:22

Csatlakozom hozzád,hogy mennyire befolyásolják az orvosok az embereket.én 3 éve foglalkozom a termékkel és ebben az évben kezdtem az üzletet.egy nagyon kedves fogyasztóm szintén orvos hatására állt le a termékekkel.ő cukorbeteg kapott 4 hónapot hogy rendezze a cukorproblémát vagy inzulint fog kapni.megkeresett én javasoltam neki a natúr gélt napi 2*0,3dl+ zöldségtabletta 3*1 és tea napi 1,5 liter.ezt így szedte 4 hónapig a cukorja 14-ről 7,4-re stabilizálódott és a vérképe a cukron kívül teljesen rendben volt.ő persze nem mondta a cukorgondozóban,hogy mit szedett,mert nem merte,de nagyon megdícsérték,ment a neurológiára és ott viszont elmondta,hogy milyen termékeket szed,ott az orvos ezt mondta neki:"az aloe verát csak legyengült kórosan sovány emberek ihatják,maga minek issza,hogy még kövérebb legyen?a tea meg vesekövet okoz a zöldségtabletta helyett meg inkább egyen sok káposztát".na az én fogyasztóm ezen felbuzdulva elkezdte hanyagolni a termékeket és mára már teljesen leállt.így a cukorja szintén felment,pajzsmirigyproblémája és köszvénye lett.de hiába próbálom neki elmagyarázni,hogy a 4 hónap az milyen jó volt egyszerűen nem hallgat rám,mert az orvos azt mondta,hogy ne szedje.

én meg mit csinálhatnák hát elfogadom a döntését.

39. Tóth Vica (válaszként erre: 38. - AirMan)
2009. szept. 1. 10:08
Sajnos a mai világban az orvosoknak maguk felé hajlik a kezük, hiszen a gyógyszergyáraktól sok pénz kapnak azért, hogy azokat a termékeket irják föl.Szegény gyógyszergyárak tönkre mennének.
38. AirMan
2009. szept. 1. 09:37

Sziasztok!


Tegnap volt egy kellemetlen beszélgetésem az egyik "vevőmmel", akinek már csaknem egy éve viszem rendszeresen a termékeket egy nyugdíjas otthonba.


A 62 éves hölgynek 5 éve volt először, majd 2 éve volt utoljára (cseréltek) csípő protézis műtéte (mind a két forgója meg van műtve). 2008 őszén elcsúszott a konyhában és mind a két combjában meglazultak a csavarok, ráadásul eltörte a jobb keze csuklúját is. 2008 októbere óta ásványi anyag tablettát szed 3x2 tbl., a kéztörés gyógyulása alatt (6 hét) kalcium tablettát szedett 3x1 tbl. adagban és Royal Jelly-t vagy Pollen tablettát fogyasztott mellé 3x1 tbl. adagban.


A csuklója a 6 hét alatt teljesen jól összeforrt, a gyógytornász segítségével gyorsan visszanyerte a régi erejét és hibátlanul működik ma is.


A 2008 nyarán gerincben mért -4,5 csontsűrűség mára 1,5 lett, a csuklója hibátlan, a csipője jól működik, néha érez kimozdulást és az időváltozáskor enyhe fájdalmakat is, de nagyobb panaszra nincs oka.


Tegnap viszont felhívott, hogy Kistarcsán járt a kórházban és az ortopéd orvos leszúrta, hogy "miért gyógyítja magát, az az orvos dolga, felejtse el ezeket a felesleges táplálékkiegészítőket". Fel írt neki egy gyógyszertári készítményt és 25 kezelésből álló kúrát, amit a kórházban csinálnak. Azt mondta a hölgy, hogy ő hallgat az orvosra, szüneteltetné a - most már csak ásványi anyag tabletta - szedését és eljár a kezelésekre is.


A kellemetlen az, hogy az orvos az eredményeket elismerte, de az FLP táplálékkiegészítő termékeit és azok hatását már nem. Biztos isteni csodának, vagy megmagyarázhatatlan öngyógyító tevékenységnek tudja be a dolgot... nem tudom! :(


Hihetetlen, hogy egyes orvosok hogyan játszanak mások életével és csak azért, mert valami érdekük fűződik hozzá írnak fel gyógyszertári készítményeket és kórházi kezeléseket, miközben megtagadják a természet hatásait, a gyógyulás tényét.


Mit volt tenni, megértettem a hölgy döntését és érdeklődéssel várom az eredményeket. Remélem, hogy még időben észbe kap a hölgy és nem megy kárba a csaknem egy éves "építkező" fáradozás.

37. zsili
2009. júl. 17. 22:11

Sziasztok!

Én foglalkozom ezekkel a termékekkel,így folyamatosan használom őket.Nem volt olyan, ami ne használt volna.Itt tényleg csak az tud tapasztalatot mondani, aki valamelyik terméket kipróbálta már.Mondják,hogy drága,és a gyógyszer?Némelyiknek olyan mellékhatása van,hogy elgondolkodtató, elkezdje-e szedni az ember.Akkor mi is a drága?

36. AirMan (válaszként erre: 35. - Edi821)
2009. júl. 3. 07:58

A cserepes "dísznövény" fajtának a nedvét inkább bőrsérülésekre, sebekre, égési sérülésekre szokták kenegetni házi használatban. Lenyelni persze le lehet a levét és a kocsonyás belső anyagot is, de az a pár csepp nem túl sok, ráadásul a benne lévő hatóanyag jóval kevesebb, mint pl. a Barbadensis Miller alfajnak, amit kifejezetten az alternatív, ill. kiegészítő kezelésekhez alkalmaznak gyógynövényként.


Javaslom, hogy ha belső problémáid vannak, - pl. emésztési, kiválasztási, stb. - inkább válassz olyan készítményt, amiben koncentráltabb a hatóanyag és direkt erre a célra állították elő (nem a büfékben és az élelmiszer üzletekben kapható színezett és ízesített Aloe Vera italokról beszélek, amikben kb. 10% körüli a gyógynövény tartalom és még van benne kb. 4-5 E-betűs adalékanyag is).


Itt a fórumon is vagyunk páran, akik tudnak ebben segíteni, de érdemes természetgyógyásszal vagy orvossal is konzultálnod. Én spec megkóstoltam, de nekem nagyon keserű volt a cserepes Aloe levelének a nedve, ráadásul csúnyán beszárad a levél vége, ha elvágod.

35. edi821
2009. júl. 2. 19:30
a leveleiben található nedv lenyelhető, lehet élelmiszerrel együtt fogyasztani?
34. hencsy (válaszként erre: 33. - 9947641af1)
2009. máj. 20. 08:19

Szia,



virágboltok ?



otthoni gyógyításra?

2009. máj. 16. 21:45

Sziasztok!


Segítsetek!!!


Hol lehet aloe vera cserepes növényt kapni?


Köszi előre is.

Borcsy

2009. márc. 23. 07:56
a legjobb, amit használhattok anélkül, hogy csoda erejében hinnétek. Én már 3 éve csak aloe tartalmú termékekkel kezelem családomat és ismerőseimet. Mindenki elégedett. Drága!??! Igen, de a gyógyszerek és mellékhatásai még drágábbak!!!
31. kattyus (válaszként erre: 30. - Nagyreni)
2009. márc. 23. 07:25
Mi is mindenre használjuk. Tényleg hatásos a sebgyógyításban
30. nagyreni (válaszként erre: 28. - Csutika100)
2009. márc. 23. 07:17
Szinte mindenre használható, kapni különféle készítményeket, jópénzért, sokan elégedettek vele. Én csak egy 97%-os sebkezelésre való kenőcsöt használtam a készítmények közül, az nagyon-nagyon jó. Viszont van itthon aloe vera növénykém, kaptam hozzá egy útmutatót is, az alapján szoktam kiszedni a belsejéből a zselét, sebekre, pattanásokra szoktam kenni, a családunkban eddig sokaknak bevált.
2009. márc. 23. 07:17

Szia!

Mi minden sebre azt kenjük.

Amikor a kisfiam szopizott és kirágta a didim,akkor is azzal kellett kennem,mert a sok antibiotikum már nem segített és az orvos ajánlotta.

2009. márc. 23. 07:07
Mi a véleményetek az aloavera növény belsejében lévő folyadékról? Mire használható?
2009. febr. 5. 20:09
Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak.Melyik termékeket fogyasztjátok, és neked mik a tapasztalod?
26. AirMan (válaszként erre: 23. - Tóth Vica)
2009. febr. 5. 13:50
Fogyasztjuk mi is a termékeket és érdekelnek a tapasztalatok.
2009. febr. 4. 19:21
A levél belsejében van az az anyag, ami jó az égésre és ezt használják a gélben is. De sajnos hamar oxidálodik, és elveszti jótékony hatását.
2009. febr. 4. 19:01
Nekem aloe vera igazi novenyem van itthon, erdeklodnek, hogy valaki tudja, hogyan tudom kinyerni belole azt, ami olyan egeszseges es hatekony?
23. Tóth Vica (válaszként erre: 22. - AirMan)
2009. febr. 4. 17:21
Te is foglakozol vele, vagy kiváncsiságból kérdzed?
22. AirMan (válaszként erre: 21. - S.Laca)
2009. febr. 4. 07:39
Milyen problémára, mit és mióta? Használt neki?
21. s.Laca
2009. febr. 3. 17:06
anyukám bogyóba szeddi és isza
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook