Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás Braziliába fórum

Utazás Braziliába (beszélgetős fórum)


2013. máj. 10. 14:49
ha nappal mesz vhova akkor semmi gond,angolul nagyon sokan beszelnek.
4. zizam (válaszként erre: 1. - Magic1234)
2008. jan. 8. 19:29
Kedves Magic1234! Brazilia gyönyörü én Rió-ban voltam 2004-ben.Valóban igaz,hogy a közbiztonság nem a legjobb ,de ha szervezett útra mégy akkor nem lehet baj.Pénzük a reál,de eurót is és dollárt is elfogadtak.Németül kevesen beszélnek de angolul nagyon sokan.Én középkategóriás szállodában laktam több társammal együtt.Rió nevezetességeit megnéztük pl. cukorsüveghegy,Corcovádó stb.A gyerekeknél előfordult,hogy kéregettek.Felhívták a figyelmet hogy az ékszereinket ne használjuk,szobai széfben tartottuk.Értékeinkre is nagyon kelllett vigyázni pl. fényképezőgép. Mindezek ellenére csodálotos 10 napot töltöttem el Rió-ban. Nekem a repülő út volt nagyon hosszú ,14 óra. Csak azt tanácsolom vágj bele,nekem életreszóló élmény volt.Üdv: Zizam
2008. jan. 2. 06:01
Érezd jól magad:) sose voltam még ott, de majd egyszer..:)
2. *Linda* (válaszként erre: 1. - Magic1234)
2008. jan. 2. 00:14

Szerintem jobb minőségű szállodát kell választani, én is láttam már 130ezerért 2 hetes brazíliai utat...

Az egyik ismerősöm volt már, és állítólag elég rossz a közbiztonság, az egyik utasnak el is lopták a táskáját.

Egyébként szerintem nagyon gyönyörű hely, én is régóta meg szeretném nézni.Ha az ember vigyáz az értékeire, akkor nem lehet semmi probléma...

2008. jan. 1. 23:40
Braziliába szeretnék utazni, de elég v egyes tanácsokat kapok. Nem tudom mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook