Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szúrkálódás, mensi szerű érzés a méhben fórum

Szúrkálódás, mensi szerű érzés a méhben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
153. katie_rose (válaszként erre: 152. - Ankhesen)
2012. máj. 9. 17:42
szedj valamilyen vitamint, pihenj és nyugi! Úgyis jönni fog, éppen mikor nem várnád! :) Aztán nehogy eltűnj itt nekünk! tessék hírt adni magadról!
2012. máj. 9. 12:54
sziasztok,igen voltam dokinál,és nem látott még semmi biztosat,és ha nem jön meg menjek vissza jövő héten.aztán tegnap megjött,eléggé fájt és nagyon erősen vérzek.hát nem tudom,volt e valami csak nem maradt meg,vagy semmi sem volt.de úgy érzem,most jobb nem is tudni.mindenesetre a kövi hónapban tuti ráfogok valamivel segiteni,mert úgy néz ki rosszalkodnak a hormonjaim..köszi nektek,hogy irtatok,Phuong neked drukkolok ha a próbálkozás mellett döntötök,és szerintem úgyis csak akkor jön,amikor Neki jó :) katie_rose,neked pedig nagyon nagyon boldog babavárást,és kitartást a munkához:P ne fáraszd ám ki magad :)
151. katie_rose (válaszként erre: 150. - 35486a5042)
2012. máj. 8. 16:52
Lehet,hogy tényleg így van .Át kell gondolnod,hogy mi az amit szeretnél egy év múlva. egy bömbölős babát vagy egy jó munkát stb. :) Ha tudod hol szeretnél egy év múlva tartani,akkor azt is tudni fogod,hogy most mire kell összpontosítanod. :)
150. 35486a5042 (válaszként erre: 147. - Katie_rose)
2012. máj. 8. 14:21
ez biztos igaz,hogy fejben rendet kell teremteni.. nálunk biztos nagy oka van annak,hogy nem jön, mert igazából valamit szeretnénk kezdeni az életünkkel,csak nem tudjuk,hogy mi legyen. Mert így,ahogy most vagyunk az nem jó..csomó tervünk van, ebben benne van a babaterv is. De biztos,hogy így nem fog jönni, hogy mást is akarunk,nem csak Rá öszpontosítunk... mi pl, most a tétlenségben vagyunk ( úgy érzem)...
149. 35486a5042 (válaszként erre: 146. - Ankhesen)
2012. máj. 8. 14:18
na mizu? voltál orvosnál?
148. katie_rose (válaszként erre: 146. - Ankhesen)
2012. máj. 7. 14:52
Az lemaradt,hogy igen, dolgozom. :) De mivel gyógymasszőr vagyok illetve mozgássérült gyerkőcökkel foglalkozom elég fura az időbeosztásom. Szóval a napi 8-10 óra néha csak 6 vagy éppen 12. :)
147. katie_rose (válaszként erre: 146. - Ankhesen)
2012. máj. 7. 14:46

Lehet azért nem jön meg amiért nekem sem jött meg amikor még nem élesben próbálkoztunk. Mi januártól nem védekeztünk de előtte egy fél évig csak megszakításos módszerrel voltunk együtt. Szóval úgy voltunk vele,hogy ha nagyon akar,akkor jöhet korábban is. Na ennek az lett az eredménye,hogy minden ciklusom végén "álterhes voltam". Annyira azt akartam,hogy ne jöjjön meg,hogy nem is jött meg, de terhes az nem voltam. :/ Fejben kellett rendbe tennem a dolgokat és most ha lenézek ott a pocakom. :)

Nálad esetleg nem lehet szó ilyesmiről?

egyébként továbbra is azt mondom,hogy érdemes lenne csatlakoznod a májusi babarojektes csoportba. Még menstruációs naptárat is vezetnek közösen a csajok. És mindig vannak új tagok. :)

Illetve sokan vannak hasonló cipőben,mint te. :)

2012. máj. 7. 12:45
igen:)lehet akkor akar jönni,felőlem nyugodtan,csak legyek már túl ezen a hónapon.. tudod könnyen elfogadnám,ha megjönne már az a ............ mensi..most azon aggódok,hogy ha nem baba miért nem jön meg...voltak már hormongondjaim,remélem nem ez a szitu,mert egy ideje tök jól elvoltam... még nem beszéltem dokival de elvileg holnap rendel:S még próbálkozom elérni..amúgy köszi,hogy irsz mindig,igy egyszerűbb,mint egyedül kattogni! :) szép napot nektek! :)dolgozol amúgy?vagy otthon vagy?
145. katie_rose (válaszként erre: 144. - Ankhesen)
2012. máj. 7. 08:11

Nekem 8 hetesen már volt szívhang is(de mindössze 10 mm volt az egész gyerkőc), 6-7 hetesen csak a petezsákot szokták látni. Lehet kellene másik fajta teszt. Ha negatív az is,akkor könnyebb elfogadni. :(

Most jön a jó idő,lehet májusban szeretne megfoganni a picúr! :)

2012. máj. 6. 22:03
igen egy tesztet csináltam, ugyanolyan fajtát..hát szimplán negativ lett... most már nem is akarok több tesztet csinálni,inkább elmegyek dokihoz.már csak az a kérdés ha van valaki odabent azt már látná-e,:S:S mert ha elmegyek és azt mondja háát megvastagodott méhnyálkahártya,ebből még bármi lehet,akkor tuti bekattanok....:( most 6 napja késik,és 14 napja volt ovum.. (késői ovu volt) szerintetek? látna már biztosat?
143. 35486a5042 (válaszként erre: 141. - Ankhesen)
2012. máj. 6. 21:48
hogy-hogy nincs rajta??? Milyen teszt volt? csak egyet csináltál?
142. katie_rose (válaszként erre: 141. - Ankhesen)
2012. máj. 6. 21:34

Nem szabad elkeseredni!!! Sőt, TILOS! Tudod, ha nem most,akkor a következő hónapban! A dokit azért látogasd meg, legalább megnyugszol egy picit!

Meg aztán ki tudja, lehet ott lapul a kis piszok csak inkognitoban van. :D

2012. máj. 6. 17:47
semmi sincs rajta :( nem ertem mi van,eleg lehangolt vagyok... jovo heten tuti elmegyek dokihoz.. te jol vagy?
140. katie_rose (válaszként erre: 139. - Ankhesen)
2012. máj. 6. 07:53
Naaa? Teszteltél vagy még alszol? :)
139. ankhesen (válaszként erre: 138. - 35486a5042)
2012. máj. 5. 23:39
Köszi,megirom! :)
2012. máj. 5. 23:04
majd írd meg, de sztem tuti,hogy csak pozitív lehet :))
2012. máj. 5. 22:48
szia,holnap reggel tesztelek.tegnap egész nap úgy éreztem megjön,komolyan még rohangáltam a wcre is,hogy megnézzem.de nem...ma meg nem fájt a hasam,nem is jött meg, úgyhogy holnap teszt...nem akartam csalódni tudod,azért nem teszteltem eddig újat.bár még igy is lehet,hogy az lesz a vége:S:S najóó,próbálok pozitiv lenni,és remélem + lesz holnap :)
136. katie_rose (válaszként erre: 135. - Ankhesen)
2012. máj. 4. 15:03
Megnéztem, szerintem is ott a csík. Persze csinálj egy másikat is,hogy biztos legyen a tuti. Én nem is tudnék várni, szerintem már ma megcsinálnám :D
135. ankhesen (válaszként erre: 134. - 35486a5042)
2012. máj. 3. 22:16
hmm háát úgy legyen:) de néha tényleg pont olyan érzésem van,mint mensi előtt..vagy holnap reggel,vagy szombabt reggel csinálok még egy tesztet .. Neked nagyon drukkolok ám erre a hónapra!!
2012. máj. 3. 21:56
szerintem pozitív teszt, tisztán látszik,még kis képen is , mielött megnyitottam :)))
2012. máj. 3. 21:01
na kint van egy kép,ami elég béna..élőben végig megy teljesen a vonal,és jól látható,de tényleg ilyen vékonyka:(
132. ankhesen (válaszként erre: 129. - Katie_rose)
2012. máj. 3. 20:38
pár perc és felrakom...már ha sikerült egy értelmes képet összehozni :P
131. szojika
2012. máj. 3. 18:21
Bocs, monikanak akartam! :)
130. szojika
2012. máj. 3. 18:20

Sziasztok!


Katie, szerintem ne aggódj a gyógyszer miatt! Nekem azt mondta a doki, hogy a hatodik hétig bevehetek bármit. Én durva migrénre szedek Flectort. Szerencsére azóta csak egyszer fájt annyira, hogy muszáj volt.

129. katie_rose (válaszként erre: 128. - Ankhesen)
2012. máj. 3. 15:43

Este megnézem a teszted, meg átrakom majd negatívba, hátha látok valamit! :)

szerintem biztosan lány lesz. Az egész család lányos. De fiúnak is nagyon örülnék. Így elsőre teljesen mindegy. De másodiknak ellenkező neműt szeretnék,mint az első :)

A meleget nehezen viselem,de lehet poci nélkül is szenvednék. :)

128. ankhesen (válaszként erre: 125. - Katie_rose)
2012. máj. 3. 15:33

Koszi,mostmar megfogadtam amig nem verzek tuti nem veszek be semmit.. de akkor hanyagaolom a voltarent amugy is,ha azt mondod :) kicsit tenyleg eros gyogyszer amugy.. hat ami azt illeti lefotozom a tesztet es ha vetsz nekem ra egy pillantast azt nagyon megkoszonnem :) de meg nem most,de a mai nap folyaman,igerem!

Nagyon orulok,hogy ilyen szep eredmenyei vannak a babadnak,aki mar szep nagy raadasul :) fiut erzel,vagy lanyt? nagyon boldog es szep tovabbi varakozast kivanok! amugy hogy birod ezt a meleget igy,pocival?

127. ankhesen (válaszként erre: 124. - Monika0104)
2012. máj. 3. 15:29
haaat,eselyes a dolog :) szerintem tesztelj mondjuk hetvegen,akkor ha van valaki odabent mar valoszinu kimutatna! en olyan lusta vagyok lemenni tesztert,pedig itt van 5percre egy DM... na lehet mindjart lemegyek. Aztan irj majd mindenkepp mi lett,mert nagyon erdekel! Nekem ma is fajdogal a hasam,vagy inkabb csak van egy fura erzes ott :S
126. katie_rose (válaszként erre: 124. - Monika0104)
2012. máj. 3. 14:18
Szerintem lassan tesztelned kellene. Én nem görcsöltem csak a mellem fájt. :)
125. katie_rose (válaszként erre: 123. - Ankhesen)
2012. máj. 3. 14:17

Ha nagyon fájsz, akkor egy fél algopyrin vagy quarelin jobb volna. Én a fejfájásra egy negyedet szedek. Egyébként egy szemtől semmi baja nem lesz. :) A legeleje tényleg úgy működik,hogy csak a legerősebbek maradnak meg. A te picid is biztos erős és egészséges,szóval nem ártottál. De azért ha fájsz,akkor szedj mást. A Panadolt is szabad még!(de én azt még sosem próbáltam,nem is ismerem)

A DM-ben van az x-epilnek tesztje amiben 2 db van azzal is próbáltam meg van egy teszt,amin ilyen mosolygós fej van. Tölts fel képet a tesztedről! Amúgy ha negatívra állítod a képet,akkor jobban látszik a csík! A múltkor az egyik klubban egy lány feltöltötte a neg. tesztjét és a többiek szóltak neki,hogy mégis pozitív,csak még alig látszik,mert alacsony a hcg. :D

Tegnap voltam uh-n és 13 hetesnek látják a picit. Szerintem 12hetes+5 napos. Ölve 64 mm, van orrcsontja és csak 1,3 a tarkóredője ami szuper. Úgy rúgkapált,hogy még a párom is megkönnyezte. :)

124. monika0104 (válaszként erre: 123. - Ankhesen)
2012. máj. 3. 13:14

szia.én úgyan ilyen tünetekkel küzdök mint te és én is a 33-dik napon járok , nekem még csak a hasam se görcsöl mint mensi előtt ilyen tompa kicsi jelentéktelen fájdalom van a pocakomba alul meg a petefészkem szúr néha.

Azon kivül a mellem úgy fáj mint a dög alig lehet hozzá érni pedig nekem mensi előtt soha nem szokott fájni nekem ez nem volt tünetem a mensi előtt.Azon kivül mostanában állandóan almát ennék.Ezen kivül semmilyen tünetem nincs.Csak azt furcsálom, hogy a 33-dik napom még csak nem is görcsölgetek mint mensi előtt.Mi most nem tervezünk még babát a párommal majd később és védekeztünk is nem olyan tutti módszerrel , eddig nem érdekelt különösen a dolog mert más tünetem nem volt , de most kezd megint érdekelni, főleg hogy olvasom, hogy neked is hasonló tüneteid vannak.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook